The Incredible Adventures of Van Helsing | PC

developer: Neocore Games
genre: Action RPG
platforms: PC - X360
release date: November 2012

وبسایت رسمی

تصاویر

تاپیک تصاویر

اسم من ون هلسینگ است. به کلبه ی حقیر من خوش آمدید. از روی صورتتان معلوم است که قبلا اسم من را شنیده اید. مثل ماجراجوییهای ون هلسینگ, قاتل هیولاها, مغلوب کننده ی خون آشامها, نجات دهنده ی دختران و یا پاکسازی کننده ی قلعه های تاریکی! شاید با خود فکر کنید که چطور این جوان خوش تیپ که روبروی شما قرار دارد توانسته قدرت خود را پس از این همه آزمایش سخت, پیش خود حفظ کند.

دوستان من, با کمال ناراحتی, من تصور میکنم که شما من را با پدرم ون هلسینگ بزرگ, اشتباه گرفته اید, همان کسی که زمانی بزرگترین قاتل هیولاها بود ولی او بازنشسته شده و اینک من یعنی جانشین او که مانند پدرم غول کشی زبردست هستم, خود را برای آغاز یک داستان ماجراجویانه ی شورانگیز آماده میکنم.

پس مرا در ورود به دنیای هیولایها, دنیای اسرار و علوم شگفت انگیز, همراهی کنید...

آخرین ویرایش:
واقعا بعضی از جاهای بازی بالانس نشدست .
مثلا اون غول کرمیه که بعدش دیگه از اون منطقه خارج میشیم واقعا سخت و بالانس نشده بود . اون عنکبوت های لعنتی هی جلو دستو پاتو میگیرن . لامصبها خیلی زیاد هم هستن .

مثلا اون غول کرمیه که بعدش دیگه از اون منطقه خارج میشیم واقعا سخت و بالانس نشده بود . اون عنکبوت های لعنتی هی جلو دستو پاتو میگیرن . لامصبها خیلی زیاد هم هستن .

تازه کجای کاری .... تو اکت بعدی اینقدر سخت میشه که آدم جر میخوره مخصوصا باس فایت اخر بازی

واقعا حرفتو قبول دارم
بازی خیلی بیخودی سخته !!
بالانس نشده اصلا
اگه بخوام بین Torchlight II این یکی رو انتخاب کنم %100 torchlight
و تا وقتی که پول و امکانات برای بازی کردن Diablo III نیست می تونه ادم و سرگرم کنه :-b

واقعا حرفتو قبول دارم
بازی خیلی بیخودی سخته !!
بالانس نشده اصلا
اگه بخوام بین Torchlight II این یکی رو انتخاب کنم %100 torchlight
و تا وقتی که پول و امکانات برای بازی کردن Diablo III نیست می تونه ادم و سرگرم کنه :-b
I would Disagree ! من مخالف حرف شما هستم . من تازه دارم مزه یه کم بازی Action RPG درست رو میفهمم . تو هیچ بازی مثل این نمیشه ارزش Healing Potion ها رو فهمید . و اینم بگم Life Steal و Life on Hit الکی هم بهت نمیده یعنی باید اول و اخر یه 200 300 تا معجون همراهت داشته باشی . بازی خیلی هم بالانس هست :d گفته من شکارچی هیولا هستم و کار شکارچی هیولا هم سخته نگفته که دیگه One man army هست پس باید هم سخت باشه . در کل من با این بازی خیلی خیلی حال میکنم و 15 دلار واقعا مفت هست هر کس نخره ضرر کرده . DLC رایگان هم دادن یه دونه دیگه چی میخواین ؟ :d

I would Disagree ! من مخالف حرف شما هستم . من تازه دارم مزه یه کم بازی Action RPG درست رو میفهمم . تو هیچ بازی مثل این نمیشه ارزش Healing Potion ها رو فهمید . و اینم بگم Life Steal و Life on Hit الکی هم بهت نمیده یعنی باید اول و اخر یه 200 300 تا معجون همراهت داشته باشی . بازی خیلی هم بالانس هست :d گفته من شکارچی هیولا هستم و کار شکارچی هیولا هم سخته نگفته که دیگه One man army هست پس باید هم سخت باشه . در کل من با این بازی خیلی خیلی حال میکنم و 15 دلار واقعا مفت هست هر کس نخره ضرر کرده . DLC رایگان هم دادن یه دونه دیگه چی میخواین ؟ :d
کشتن یه باس بعد از 30 بار respawn شدن دیگه حال نمیده :|
من سر باس اول هلاک شدم , اینقدر عنکبوت اومد که داشتم سکته می کردم)x(نصف گلدمُ دادم برای respawn)
با وجود اینکه بیشتر تمرکزم روی healing و defense بود
من که با هارد شروع کردم خیلی سخت بود برام تا اینجا
کسایی که رو نرمال رفتن بگن چه جوری بوده وضعیت :d

تنها چیزی که رو اعصابه صدای سربازهای تفنگدار دشمن هست. همش یه سری جملات مسخره رو مدام تکرار می کنن. صداپیششون هم حال آدم رو به هم میزنه. :|

کشتن یه باس بعد از 30 بار respawn شدن دیگه حال نمیده :|
من سر باس اول هلاک شدم , اینقدر عنکبوت اومد که داشتم سکته می کردم)x(نصف گلدمُ دادم برای respawn)
با وجود اینکه بیشتر تمرکزم روی healing و defense بود
من که با هارد شروع کردم خیلی سخت بود برام تا اینجا
کسایی که رو نرمال رفتن بگن چه جوری بوده وضعیت :d
من الان لول 9 هستم و درجه heroic بازی میکنم . هر چی پوینت داشتم گذاشتم روی Body و با Bash یا Cleave و بقیه اسکیل ها هم برای Defense و ... مصرف کردم . از بین passive ها Time Sphere رو بگیر و Perk هم Second Chance بزار درصد مردنت خیلی میاد پایین . تا اینجای بازی من معجون زیاد خریدم و حتی جاهایی هست که برای کشتن یه باس 1 دونه اتک میدم فرار میکنم معجون میزنم دوباره برمیگیردم 1 اتک دیگه (یه نبر واقعی به این میگن :d) شاید تا الان 10 بار هم نمرده باشم .

دوستان با اون Excalibur هم خیلی حال کردم :d

تازه کجای کاری .... تو اکت بعدی اینقدر سخت میشه که آدم جر میخوره مخصوصا باس فایت اخر بازی
من که الان با بدبختی رفتم اکت 2 . الان واقعا جر خوردم ولی میتونم بگم که یه جورایی ادم آکشن آر پی جی واقعی رو میتونه تو این بازی ببینه . من که اصلا جرات نمیکنم نزدیک مانسترها بشم همش از راه دور میزنمشون
ولی به همه بگم که باید سعی کنن استراتژی راست دست خودشون رو پیدا کنند . الان من توی اکت 2 یه جاهاییش رو واقعا ممیموندم تا آروم آروم یک استراتژی حمله و دفاع مناسب چیدم و حالا خیلی بازی برام بهتر شده .
در ضمن روی سختی نرمال هستم .

الان اکت 2 و لول 20 هستم (heroic) اون باس کرم دریلی رو هم فقط توش 1 بار بار اول که هنوز نمیدونستم چه خبره مردم و یک بار دیگه هم موقع به هلاکت رسوندن اون دریل :d .
تو اکت 2 هم جای خاصی به مشکل نخوردم و پک و مانستر و الیت و همه رو منفجر میکنم میرم جلو . دوستانی که تو بازی مشکل دارن : DPS و ... ول کنید بچسبید به HP points و Protection و Resistance . حتما آیتم هارو Enchant کنید . من فعلا همه چیز رو Melee چیدم مشکلی هم نداشتم اما فکر کنم کسایی که Range بازی میکنن تک نفره جر بخورن اگر میتونید برید مولتی یه 2 نفر تانک پیدا کنید :d .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or