The Incredible Adventures of Van Helsing | PC

developer: Neocore Games
genre: Action RPG
platforms: PC - X360
release date: November 2012

وبسایت رسمی

تصاویر

تاپیک تصاویر

اسم من ون هلسینگ است. به کلبه ی حقیر من خوش آمدید. از روی صورتتان معلوم است که قبلا اسم من را شنیده اید. مثل ماجراجوییهای ون هلسینگ, قاتل هیولاها, مغلوب کننده ی خون آشامها, نجات دهنده ی دختران و یا پاکسازی کننده ی قلعه های تاریکی! شاید با خود فکر کنید که چطور این جوان خوش تیپ که روبروی شما قرار دارد توانسته قدرت خود را پس از این همه آزمایش سخت, پیش خود حفظ کند.

دوستان من, با کمال ناراحتی, من تصور میکنم که شما من را با پدرم ون هلسینگ بزرگ, اشتباه گرفته اید, همان کسی که زمانی بزرگترین قاتل هیولاها بود ولی او بازنشسته شده و اینک من یعنی جانشین او که مانند پدرم غول کشی زبردست هستم, خود را برای آغاز یک داستان ماجراجویانه ی شورانگیز آماده میکنم.

پس مرا در ورود به دنیای هیولایها, دنیای اسرار و علوم شگفت انگیز, همراهی کنید...

آخرین ویرایش:

Lord Nazgul

کاربر سایت
Jun 20, 2013
79
نام
VahiD
سلام
من این چند وقت فرصت نکردم بازی کنم

اقا این بازی که خیلی جیگره :d:x دارم عشق میکنم با بازی

تازه رسیدم به عنکبوت ها

همچین گفتین سخته ترسوندیم مارو خوب باس اینکاره بود ..

اتفاقا تفکیک پذیری بسیار عالی داره منتها باید بدونی برای کی از چه سلاح و جادویی استفاده کنی تا کار امدتر باشه

این عنکبوتها خیلی سگ جونن اما وقتی از شمشیر جادویی LiGHTNING Strike استفاده کنید وقتی به عنکبوتها نزدیک میشید اتش Embracinf Flames روشن کنید سه صوت میمیرن عنکبوتها نقطه ضعفشون جادو اتیشه :d

فقط مشکلی که من دارم Arcane Healing همون بعلاوه که جون میده هر 30 ثانیه یکبار چاقیده میشه که کمی کارو سخت میکنه هی باید فرار کنی.

اسم بازی رو باید بزارن بزن درو بهترین شیوه اینه بزنی در بری دوباره برگردی بزنی دوباره فرار کنی :)) ولی حال میده

یه جور گفتید سخته جفت شش اوردیم ..
بازی سخت میخواین نسخه یک SpellForce بازی کنید تا بفهمید بازی سخت یعنی چی

راستی عجب گرافیکه جیگری داره ..خوراکمه از صد تا انحصاری قوطی برام با ارزش تره :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر