The Incredible Adventures of Van Helsing | PC

developer: Neocore Games
genre: Action RPG
platforms: PC - X360
release date: November 2012

وبسایت رسمی

تصاویر

تاپیک تصاویر

اسم من ون هلسینگ است. به کلبه ی حقیر من خوش آمدید. از روی صورتتان معلوم است که قبلا اسم من را شنیده اید. مثل ماجراجوییهای ون هلسینگ, قاتل هیولاها, مغلوب کننده ی خون آشامها, نجات دهنده ی دختران و یا پاکسازی کننده ی قلعه های تاریکی! شاید با خود فکر کنید که چطور این جوان خوش تیپ که روبروی شما قرار دارد توانسته قدرت خود را پس از این همه آزمایش سخت, پیش خود حفظ کند.

دوستان من, با کمال ناراحتی, من تصور میکنم که شما من را با پدرم ون هلسینگ بزرگ, اشتباه گرفته اید, همان کسی که زمانی بزرگترین قاتل هیولاها بود ولی او بازنشسته شده و اینک من یعنی جانشین او که مانند پدرم غول کشی زبردست هستم, خود را برای آغاز یک داستان ماجراجویانه ی شورانگیز آماده میکنم.

پس مرا در ورود به دنیای هیولایها, دنیای اسرار و علوم شگفت انگیز, همراهی کنید...

آخرین ویرایش:

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
سلام
آقا من تو مرحله Old Town بدجووررر گیر کردم
تو آبجکتهام هم نوشته Go To Palace Of Machines
ممنون میشم دوستانی که بازی رو تموم کردن من رو راهنمایی کنن که اینجا دقیقا کجاست؟
آقا کسی نبود ما رو راهنمایی کنه؟ :-s

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
واقعا بازیه سختیه بری DarkSouls بازی کنی باس آخرش رو بکشی فکر کنم راحت تر باشه تا اینکه بخوای اون گرگینه اول بازی ( باس اول بازی رو ) بکشیم .

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
واقعا بازیه سختیه بری DarkSouls بازی کنی باس آخرش رو بکشی فکر کنم راحت تر باشه تا اینکه بخوای اون گرگینه اول بازی ( باس اول بازی رو ) بکشیم .

حالا اون چیزی نیست من گذاشتم heroic دیدم اینجوری 1 سالی صول میکشه بازی رو تموم کنم گذاشتم hard :D

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
اصلا بازی سخت نیست به خدا . فقط الکی پوینت ها رو مصرف نکنید و با استراتژی برید جلو . من کل پوینت ها رو گذاشتم روی Spellpower و اسکیل اصلی هم اون شمشر برقی بود با Flaming Sphere . بعد از اون چند تا Champion بزنید تا آیتم اپیک دراپ بشه آخر Critical Chance خوبی دارن آیتم هاشون . من الان CC بدون باف 55 هست با 450 CD و DPS 2000 . قشنگ یه Champion پک رو مثل یخنی له میکنم :d . و اما دوستان ایرانی که تو استیم بازی رو دارن - کمک خواستین من در خدمتتون هستم تو بازی از آیتم بگیرین تا بوست لول و .... .

- - -ویرایش - - -

آقا کسی نبود ما رو راهنمایی کنه؟ :-s
همون دری که اول کار وارد Lair شدی ازش برو توش دوباره نقشه میاد Old Town رو انتخاب کن بعد از اون خودت راه رو پیدا میکنی . راستی اگر موقع ورود به Old Town بازی کرش کرد توی Advanced Video Settings گزینه HDR Rendering رو غیر فعال کن و بعدا دوباره فعالش کن .

آخرین ویرایش:

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
منم فکر کنم بازی یه خورده بالانس نبود ، اول که ریختم بدون هیچ پچی خیلی خیلی سخت بود ولی آپدیت 10 رو ریختم بازی بالانس شد راحت تر بازی کردم

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,470
نام
نیما
سلام :D برم بخرم یعنی ؟ :D قشنگه ؟ چند ساعت گیم پلی هست :| ماکه انقدر تو دیابلو فارم کردیم که نگو دیروز 4تا لجندری داد یکی از یکی دیگه آشغالتر :| حالا اگه این سیستم لوتش خوبه بریم تو کارش :D

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
ببخشید من وقتی میخوام وارد old town بشم ، بازی میادش بیرون چه خاکی تو سرش بریزم مشکل حل بشه؟ :(
40134676501610625313.jpg

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,255
به شخصه سره devilworm رو hard موندم هیچ راهیم نداره زدش :|

اون که نسبت به Stitchfiend Marksman خیلی آسون بود :d تو این بازی بین سلاح نزدیک زن و دور زن تعادل نداره. فقط باید از دور زن مخصوصا Explosive Shot استفاده کنی.

2013_06_29.jpg

آخرین ویرایش:

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
اون که نسبت به Stitchfiend Marksman خیلی آسون بود :d تو این بازی بین سلاح نزدیک زن و دور زن تعادل نداره. فقط باید از دور زن مخصوصا Explosive Shot استفاده کنی.

2013_06_29.jpg

قراره جر بخورم پس :D من که تا اینجا همه پوینت هارو گزاشتم رو body اونی یکی هارم رو cleave و bash گزاشتم

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,255
قراره جر بخورم پس :D من که تا اینجا همه پوینت هارو گزاشتم رو body اونی یکی هارم رو cleave و bash گزاشتم

خوب اشتباهت همین بوده :d
بقیه هم به اندازه Body مهمه. Willpower استقامتت رو در مقابل حمله NPC ها افزایش میده و Dexterity هم قدرت ضزبه ها و تیر ها رو افزایش میده. Luck هم که همه رو با هم زیاد میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر