Multi Platform The First Descendant

سازنده
NEXON
ناشر
NEXON
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
سلام بر بازی سنتری های عزیز.
یه بازی معرفی شده به اسم The First Descendant که ظاهرا قراره روی همه پلتفرم ها عرضه بشه.فری هم هستش.این یه بازی سوم شخص لوتر شوتر و اکشن آر پی جی هستش مثل بازیهای Warframe و Destiny 2 .به شخصه خیلی منتظر عرضه بازی هستم و امیدوارم که بازی ف ی ل ت ر و یا تحریم نباشه تا همه طرفداران این سبک بتونن از این بازی جدید لذت ببرن.فعلا تاریخ دقیقی برای عرضه اعلام نشده ولی شاید اواخر 2022 یا اوایل 2023 برای کنسول ها عرضه بشه.
این هم تریلر رسمی بازی

آخرین ویرایش:
این کار نکن اصلا شاید بعدا ی چیزی مشابه بازیای دیگه اضاف کردن که مثلا اون کارکتر رو بدی و بجاش بتونی یکی از اسکیل هاش رو برداری بذاری روی ی کارکتر دیگه یا ... کلا نگه دار همرو معلوم نیست قراره چی بشه اینده بازی اگر کم اوردی 5 تا اسلات میشه 5 دلار ارزششو داره کاملا
چندتا اسلات مجانی داریم کلا؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kaiki
چندتا اسلات مجانی داریم کلا؟
نمیدونم دقیق من چندتا باندل خریدم که توش اسلات هم بود خودمم جدا چندتا اسلات(یادم نیست چندتا) خریدم برا همین دقیق نمیدونم الان من 16 تا اسلات دارم اگر کلا تا الان چیزی نخریدی H رو بزن بعد G رو بزن توی صفحه ی دیسندنتا میگه چندتا اسلات خالی داری فک کنم 10 تا باشه

• Like
Reactions: drak
نمیدونم دقیق من چندتا باندل خریدم که توش اسلات هم بود خودمم جدا چندتا اسلات(یادم نیست چندتا) خریدم برا همین دقیق نمیدونم الان من 16 تا اسلات دارم اگر کلا تا الان چیزی نخریدی H رو بزن بعد G رو بزن توی صفحه ی دیسندنتا میگه چندتا اسلات خالی داری فک کنم 10 تا باشه
آره ده تا داریم f2p انگار، من هنوز هیچی خرج نکردم بابت این گیم
به نظرم اینایی که گرفتنش خیلی آسونه مثل Freyna، Blair, Bunny اینارو میشه با خیال راحت پاک کرد اگه روشون هیچ انهنسمنتی نزده باشیو دلت بیاد پاک کنی :دی اگه روشون کامل کار کرده باشی و کامل بیلد شده باشن خیلی بیخیال پاک کردن بشه بهتره

• Like
آره ده تا داریم f2p انگار، من هنوز هیچی خرج نکردم بابت این گیم
به نظرم اینایی که گرفتنش خیلی آسونه مثل Freyna، Blair, Bunny اینارو میشه با خیال راحت پاک کرد اگه روشون هیچ انهنسمنتی نزده باشیو دلت بیاد پاک کنی :دی اگه روشون کامل کار کرده باشی و کامل بیلد شده باشن خیلی بیخیال پاک کردن بشه بهتره
اره اینطوری هم میشه صرفا کارکترو بسازی مستری رنکXPشو بگیری بعد پاک کنی حالا اگه بعدا لازم شد چون گرفتنشون راحته دوباره بگیریشون

اره اینطوری هم میشه صرفا کارکترو بسازی مستری رنکXPشو بگیری بعد پاک کنی حالا اگه بعدا لازم شد چون گرفتنشون راحته دوباره بگیریشون
دقیقا من تو وارفریم همین کارو میکردم موقع هایی که plat کم داشتم :D مخصوصا میشه اینایی که میدونی قراره التیمیت ورژنشونو بگیریو الکی خرج نکنی روش و بعد مکس کردن پاک کنی بره

• Like
مثلا اگه 10 بار بانی رو بگیری و لول 40 کنی و پاکش کنی از اول بسازی هر 10 بار مستری رو مثل بار اول بالا میبره؟
نه دیگه عزیز با نکسون طرفیا از این خبرا نیست
الان بیشترین مستری رنکی که میشه بهش رسید با توجه به تعداد دیسندنتا و ویپنا 26 هست بالاتر از اون فکر کنم که نمیشه رفت الان

• Smile
Reactions: hadi_gamer
حیف نمیشه بقیه رو اینسپکت. یه آلتیمیت بانی جوینم شد باس devourer رو بزنیم, با اسنایپ ۳ تا تیر زد مرد. قوی ترین اسنایپ بازی چیه الان؟

• Like
حیف نمیشه بقیه رو اینسپکت. یه آلتیمیت بانی جوینم شد باس devourer رو بزنیم, با اسنایپ ۳ تا تیر زد مرد. قوی ترین اسنایپ بازی چیه الان؟
من با التیمیت بانی ی تیر هم نمیزنم و devourer میمیره :D کلا این بدبخت کتک خوره همه شده و هرکی ی بیلد باجت هم درست میکنه میره ی سر اینو پاره میکنه میاد حالا جدا از شوخی اون بانی فک کنم بیلد electric condense ران میکرده چیزه دیگه به ذهنم نمیرسه
اگه میخواین عیاره ی بیلد رو بسنجین ببیرنش swamp walker با 4 نفر رندوم بزنین، این باس مکانیک وان شات نداره و درکل سخت نیست ولی در عین حال دمیج زیادی میزنه که باعث میشه بخواین داژ بدین و بعضی وقتا فرار کنین و hp زیادی هم داره و درکل بهترین تست برای اینه ببین سوروایو و دمیج و اپ تایم بیلدتون جلوی این باس چطوره، frost walker و molten fortress هم این شرایط رو دارن ولی چون مکانیکی که دارن حتما باید انجام بشه نمیتونین اونجا مواردی که گفتمو درست تست کنید

بهترین afterglow sword و بعد piercing light هستن، AS بیشتر consistent هست و PL هم burst

• Like
Reactions: R O N I N
من با التیمیت بانی ی تیر هم نمیزنم و devourer میمیره :D کلا این بدبخت کتک خوره همه شده و هرکی ی بیلد باجت هم درست میکنه میره ی سر اینو پاره میکنه میاد حالا جدا از شوخی اون بانی فک کنم بیلد electric condense ران میکرده چیزه دیگه به ذهنم نمیرسه
اگه میخواین عیاره ی بیلد رو بسنجین ببیرنش swamp walker با 4 نفر رندوم بزنین، این باس مکانیک وان شات نداره و درکل سخت نیست ولی در عین حال دمیج زیادی میزنه که باعث میشه بخواین داژ بدین و بعضی وقتا فرار کنین و hp زیادی هم داره و درکل بهترین تست برای اینه ببین سوروایو و دمیج و اپ تایم بیلدتون جلوی این باس چطوره، frost walker و molten fortress هم این شرایط رو دارن ولی چون مکانیکی که دارن حتما باید انجام بشه نمیتونین اونجا مواردی که گفتمو درست تست کنید

بهترین afterglow sword و بعد piercing light هستن، AS بیشتر consistent هست و PL هم burst
من که هنوز سمت بیلد ساختن و اینا نرفتم گیم رو تموم نکردم فقط میخوام ببینم کی چی استفاده میکنه که خوبه برا اند گیم که از الان کم کم براش فارم کنم.

• Like
Screenshot (302).png
بریم برای فارم کد و یکم کریستالایز برای بیلد کردنش تا ساخته میشه، درکل التیمیت راحتی بوده تا اینجا اگه کدش پارم نکنه طبیعیم هست نسبت به بقیه التیمیتا واقعا حرفه خاصی نداره البته از ajax بهتره واقعا
---------------------------------
بلاخره برای بانی هم بیلد bionic fuel رو درست کردم درکل باحاله سرعت 2 خیلی کمتره ولی چون اپ تایمش 100% میشه سرعت کلی فارم خیلی بیشتر میشه چند روشم میشه این مصرف hp به جای mp رو کانتر کرد خودم ترجیح میدم کلا مکس hp رو کاری نداشته باشم و روی شیلد تمرکز کنم
Screenshot (303).png
باید برم براش چندتا کامپوننت مکس شیلد دار بگیرم 4 ست slayer براش فک کنم خیلی خوب باشه
---------------------------------
گرگ هم بیلد کردم فقط اون اسلات اخر مونده نمیدونم منتال فوکس بزنم و بکنم گان مخصوص gley یا همین فایر کانداکتور بمونه و برای والبی و بقیه ازش استفاده کنم( احتمالا بذارم همین بمونه یا مکس کنم همینو با کیریستالایز چون برای gley ی دونه tc رو دارم و همون بیلد massacreشو بیشتر تا این بیلد greg میپسندم)
Screenshot (304).png

سلام چند وقتی ه بازی رو نصب و پلی دادم متاسفانه از یوتیوب نگاه نکردم چی ب چیه خودم مقدار خیلی زیادیش رو خودم فهمیدم چی ب چیه !
قسمت داستانی رو تموم نکردم هنوز لولم راکتورم 50-51 ایناست! (یکجا دیدم حدود لول 100 بشم تمومه!)
الان سوالم اینه من تاندر کیج رو دوبار گرفتم ! یکبار روش لول آپ کردم (رو یکی!) وقتی لول 34-35 بودم و ملت همه تاندر دارن تیر میزنن تک تیر میزنه صدا لیزر شارژی میده میترکونه چیکار کنم اونطوری شه؟(اگه پرک خاصی داره ادرس بدید کجاست) مرسی.

سلام چند وقتی ه بازی رو نصب و پلی دادم متاسفانه از یوتیوب نگاه نکردم چی ب چیه خودم مقدار خیلی زیادیش رو خودم فهمیدم چی ب چیه !
قسمت داستانی رو تموم نکردم هنوز لولم راکتورم 50-51 ایناست! (یکجا دیدم حدود لول 100 بشم تمومه!)
الان سوالم اینه من تاندر کیج رو دوبار گرفتم ! یکبار روش لول آپ کردم (رو یکی!) وقتی لول 34-35 بودم و ملت همه تاندر دارن تیر میزنن تک تیر میزنه صدا لیزر شارژی میده میترکونه چیکار کنم اونطوری شه؟(اگه پرک خاصی داره ادرس بدید کجاست) مرسی.
کاری نمیخواد انجام بدی.این که میگی قدرت خود سلاح تاندرکیجه.یعنی از اول که میگیری این قدرت رو داره و اگه چند تا انمی نزدیک هم باشن یکیشونو با تاندرکیج بکشی باعث میشه بقیه بترکن.

• Like
Reactions: amir*

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or