Multi Platform The First Descendant

سازنده
NEXON
ناشر
NEXON
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
سلام بر بازی سنتری های عزیز.
یه بازی معرفی شده به اسم The First Descendant که ظاهرا قراره روی همه پلتفرم ها عرضه بشه.فری هم هستش.این یه بازی سوم شخص لوتر شوتر و اکشن آر پی جی هستش مثل بازیهای Warframe و Destiny 2 .به شخصه خیلی منتظر عرضه بازی هستم و امیدوارم که بازی ف ی ل ت ر و یا تحریم نباشه تا همه طرفداران این سبک بتونن از این بازی جدید لذت ببرن.فعلا تاریخ دقیقی برای عرضه اعلام نشده ولی شاید اواخر 2022 یا اوایل 2023 برای کنسول ها عرضه بشه.
این هم تریلر رسمی بازی

آخرین ویرایش:
چندتا کاتالیست و control axis براش خرج کردی؟
9 تا کاتالیست زدم خودش ی اسلات R و یدونه A داشت که من اون R رو ریکاتالایز کردم به A و توش فایر اینهنسمنت گذاشتم
4تام کپی ازش درست کردم و یونیک ابیلیتیشو مکس کردم

دمیجش با انزو که هیچ کاتالیستی روش نخورده اینطوره
Screenshot (326).pngScreenshot (328).png
بیلده انزو هم گذاشتم که ببینی جز firearm enhancer که کلا دلیل اصلی OP بودن انزوئه عملا هیچ چیزه خاصی نداره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: R O N I N
9 تا کاتالیست زدم خودش ی اسلات R و یدونه A داشت که من اون R رو ریکاتالایز کردم به A و توش فایر اینهنسمنت گذاشتم
4تام کپی ازش درست کردم و یونیک ابیلیتیشو مکس کردم

دمیجش با انزو که هیچ کاتالیستی روش نخورده اینطوره
View attachment 346972View attachment 346973
بیلده انزو هم گذاشتم ببینی عملا هیچ چیزه خاصی نداره
پس برای تغییر استت هاش(کریت ریت و دمیج و اتک) چیزی استفاده نکردی؟

پس برای تغییر استت هاش(کریت ریت و دمیج و اتک) چیزی استفاده نکردی؟
چرا ولی دقیق یادم نیست چندتا زدم مطمئنم بیشتر از 200 تا بود چون ی دونه 200 تای کامل برای همین el ساختم و اونای که داشتمم کامل روش زدم ولی درکل خوش شانس بودم و با 200-280 اینا همون چیزای که میخواستم داد برعکسه greg که خودش تنها منو کامل ورشکسته کرد اخرشم نشد اون چیزی که میخواستم

• Like
Reactions: R O N I N

hadi_gamer@​

و باقی دوستان که التیمیت ویسا رو فارم کردین enhanced cell رو از کجا بگیرم اسون تره ؟ فقط همینش مونده
The chapel اسپم میدی 200 درصدی.هر بار دو تا امورفس 86 میگیری بعد دوبار پایرو میزنی.این روتیشن من بود.من حدود 30 بار پایرو زدم.ولی به تو احتمالا دفعه اول بده.

The chapel اسپم میدی 200 درصدی.هر بار دو تا امورفس 86 میگیری بعد دوبار پایرو میزنی.این روتیشن من بود.من حدود 30 بار پایرو زدم.ولی به تو احتمالا دفعه اول بده.
رو چه حسابی باید ایتم 6% رو دفعه ی اول بده بافی چیزی شده مگه دراپ ریتش؟

با 528 ساعت پلی تایم رسوندن اکانت به جای که هست رو بهش نمیگن "شانس" یا "سفید بودن" کلمه ی درستش پیگیری یا ثباته، حالا ی 350 ساعت دیگه بازی کنی خودت به این نتیجه میرسی
فقط یه شوخی بودناراحت نشو.
ولی واقعا کارت تو این سبک بازی‌ها درسته.رقیب نداری.👍

فقط یه شوخی بودناراحت نشو.
ولی واقعا کارت تو این سبک بازی‌ها درسته.رقیب نداری.👍
ناراحت نشدم اصلا، دارم میگم خوش شانس یا بدشانس بودن ی ادم توی این بازیا معنی نداره 282 تا کور متریال تو بازی هست حالا گرفتن امورف ها و ... بکنار، اونی که فک میکنه بدشانسه بلاخره توی نصف اینا شانس میاره و راحت میگیره اونیم که rng همیشه یارشه و ریر ترین ایتمارو دفعه اول میگیره بلاخره سره نصف این کور متریال ها به مشکل میخوره، ته تهش باید وقت بذاری چه خوش شانس باشی چه بدشانس

لطف داری من صرفا وقت ازادم اخیرا خیلی زیاده وگرنه ک کاره خاصی نمیکنم

• Like
Reactions: hadi_gamer
از وقتی آلتیمیت بانی رو گرفتم تازه فهمیدم فارم کردن یعنی چی.تازه هنوز ۵ تا کاتالیست مونده بیلدش فول بشه.ولی خیلی خوبه فقط راه میری آیتم جمع میکنی.😅🤑

از وقتی آلتیمیت بانی رو گرفتم تازه فهمیدم فارم کردن یعنی چی.تازه هنوز ۵ تا کاتالیست مونده بیلدش فول بشه.ولی خیلی خوبه فقط راه میدی آیتم جمع میکنی.😅🤑
دقیقا اقا، من واقعا نمیدونم چجوری قراره اینو بالانس کنن ولی الان بانی نتنها تو فارم کلا حتی توی گشتن توی دنیا و مثلا زدن فلان کوئست یا جم کردن متریال و ... هم بهترینه تنها زمانی که باید بانی رو چنج بدی وقتیه که درمقابله ی باس مثله گلاتونی یا فراست واکر هستی که دمیج زدن به جایشش جز ویک پوینت کارو خراب میکنه وگرنه حتی مقابله بقیه باس هام بیلده های ولتاژش عالیه، قطعا نمیتونن بانیو نرف کنن چون صدای اونای که وقت و پول روش گذاشتن درمیاد بنظرم تنها راه اینه بقیرو باف کنن اونم نه 10% یا 20% باید بیان ی دفعه مثلا بیس رنج اینای که aoe میزنن رو 50% باف کنن اینطوری شاید بتونن با بانی رقابت کنن

• Like
Reactions: hadi_gamer
توی استیم زده سینگل پلیر

View attachment 347962

بخش داستانی داره؟ قابل بازیه؟
داستانی هم داره ولی چیز دندون گیری نیست.فقط باید داستان رو تموم کنی تا اصل بازی برات شروع بشه.کسی لوتر شوتر رو برای داستان بازی نمیکنه.سینگل داره ولی میتونی پابلیک کنی با بقیه پلی بدی.من بدون دی ان اس بازی میکنم ولی بعضیا با الکترو بازی میکنن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or