The Evil Within 2 | PC

The-Evil-Within-2-712x445.jpg

سازنده : Tango Gameworks
ناشر : Bethesda Softworks
سبک : Survival horror
پلتفورم : PlayStation 4 ,PlayStation 3 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : Oct 13, 2017

توضیحات :

Preload_times.png

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات The Evil Within 2 (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> اینجا
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا
صفحه بازی در استیم >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

Minimum
  • (OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions
  • CPU: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 or better
  • 8 GB RAM, 40GB free HDD space
  • GPU: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7970 3GB or better
Recommended
  • (OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions
  • CPU: Intel Core i7-4770 / AMD Ryzen 5 1600X or better
  • 16 GB RAM, 40GB free HDD space
  • GPU: NVIDIA GTX 1060 6GB / AMD RX 480 8GB or better

آخرین ویرایش:

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
عجب....یعنی شماها با فریم 55 - 50 - 45 - 40 -35 - 30 نمی تونید بازی کنید و کلی ایراد که چرا 5 تا کم شد و اینا:|:D
والا من 10 15 سال پیش بهترین بازی های عمرمو با فریم 15 20 بازی می کردم و کلی کیف می داد و خاطره شدن....اون موقع اصلا کی می دونست فریم چیه:|

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بازی رو الان تموم کردم . بدک نبود . کلا مخلوطی از هوی رین ، لست آو آس ، سایلنت هیل و اویل 4 بود . باس آخر خوبی داشت. داستانشم دو تا سور به فیلم هندی زده بود . گرافیکشم که تو در و دیوار بود . ولی گیمپلی بسیار خوبی داشت .

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
واسه من که فریم دهیش مشکلی نداشته
خیلی کم افت فریم داشت
از RAM هم زیاد استفاده نمی کرد،نمیدونم چرا پیشنهادی زده بود 16 گیگ :think:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Polaris

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
با 1080Ti تست کردم روی رزولوشن 2k از 108 فریم تا 88 افت فریم وجود داره حتی فریم به 72 هم رسید ! اما میانگینش 80 هست . افت فریم توی چتپرهای بالاتر مثلا چپتر 8 که الان هستم بیشتر به چشم میاد . این تِم hide & sick ای که بازی داره واقعا رو مخ ترین و بهترین در نوع خودشه که تو چپتر 8 به اوج خودش میرسه ! B-(:-SS

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
کیفیت فنی بازی های بتسدا داره دیگه به سطح فاجعه امیزی نزدیک میشه>:P نمیخوام اسم ببرم از استدیو های دیگه ولی هر کس دیگه بود الان تو این فروم تا هزار سال دیگه نقل قول میشدن و در بارشون حرف میزدن ولی اینا خیلی بی بخار همچین فاجعه های رو بیرون میدن هیچ کسم گزشون نمیشه، فریم ریت بازی بین 59-40-31-19- هست کلا لذت بازی رو گرفته هیچ جوره نمیشه راحت بازی کرد رو هر سطح کیفیتی بازم همینه:-?? البته بازم جای شکر داره مثل بقیه بازی ساز های ژاپنی دسته های ایکس باکس رو جای صفحه کلید جا ندادن:D انیمیشن های بازی هم خیلی نرم و عالی شدن.

آخرین ویرایش:

B.O

کاربر سایت
Feb 27, 2017
83
خب ما هم تمومش کردیم! همه چی عالی بود به جز: گرافیک، فریم دهی، زاویه دوربین(کمی تا قسمتی)
اولین بازی بود که دیالوگاش رو به صورت فول متوجه شدم طوری که انگار دارن فارسی حرف می زنن به دو دلیل: خیلی شمرده حرف میزنن و از کلمات ساده تو دیالوگا استفاده شده.
در کل راضی کننده بود.

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
دوستان حالت اول شخص ترفندش چیه؟

برای تغییر دوربین بازی به حالت اول شخص ، میتونید از دستورالعمل موجود در لینک زیر که توسط یکی اساتید فروم لیون کامپیوتر نگارش شده استفاده کنید
(( با تشکر فراوان از استاد rezagtx بابت مقالات و راهنمایی های خوب ایشون در فروم لیون کامپیوتر ))

بازی کردن شیطان درون 2 در نمای اول شخص

• Like
Reactions: kamyy and Simorq

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر