The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
دوستان این بازی واسه من خطای ساپورت نکردن دیسک رو میده.
بازی lt 2 و کنسول من lt3 ولی بچه ها بهم گفتم از طریق برنامه هوریزان میتونی تایتل اپدیت بازی رو بگیری و بازی رو رو lt3 هم اجرا کنی الان که میرم سایت xbuc و بیشتر اپدیت ها رو گرفتم ولی همچنان پیغام ساپورت نکردن دیسک رو میده یکی لطفا بهم کمک کنه و بگه باید چیکار کنم؟

---------- نوشته در 03:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:42 PM ارسال شده بود ----------

منظورت تایتل ایدی هست؟
من با 34F5B6C3 اپدیت ها رو فلش میریزم.
نه عزیزم.همون تایتل آپدیت رو میگم،پست بالایی رو بخون تا بدونی مشکلم چی با بازی.

---------- نوشته در 04:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:43 PM ارسال شده بود ----------

تو رو خدا کمک کنید،چرا کسی حتی پستمو نگاه نمیکنه

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
تایتل آپدیت بازی اسکایرم رو میخوام؟

مدیا آیدی بازی رو با استفاده از abgx ببینید چیه بعد بیایید توی یکی از دوسایت پایین جستجو و دانلود کنید...چند صفحه قبل من خودم توضیحات کامل و با جزئیات دادم:
سایت 1
سایت 2

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
من یک ساعت بعد عرضه اش دیروز داشتم بازیش می کردم:dجالب بود فقط چند ساعتی طول کشید تا داستان دستم بیاد که باید چیکار کنم و از کجا شروع کنم خونه ساختنو...درضمن خرجش هم خیلی بالا بود یه زمین می خواستی بخری 5 هزار میوفتادی!دار و ندارمو فروختم تا بتونم خونه بسازم

راستی من جواهرات خیلی توی inventoryم دارم،ممکنه اینا بدردی هم بخورن یا سریع ردشون کنم برن؟
جواهرات لازم نمی‌شه. بخوای خونرو دوبلکس کنی‌ با امکانات کامل نزدیک ۳۰۰ تا iron bar می‌خواد. چوب و آجر هم زیاد می‌خواد. خون که کامل شد میتونید برید riften و از یتیم خونه ۲ تا بچه بگیرید باهاشون قایم باشک و گرگم به هوا بازی کنید!

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
بعد از 3 روز تلاش شبانه روزی خودم فهمیدم چرا دیسکم پیغام نات ساپورت رو میداد و با استفاده از روش هایی تونستم مشکلمو حل کنم.بازیش اینقدر قشنگ هست که ناراحت نشم چرا این همه وقتو گذاشتم تا بازی بیاره بالا.
از دوست خوبم آقای aryasoft2872 نیز بابت کمک هاش ممنونم.
[h=5][/h]

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دوستان گرامی برای شرو ع مرحله این dlc Dawnguard باید سیو اخر بازی رو داشته باشی ..یه راهنمای میفرمایید...بعد این dlc خوب هست مراحلش..

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان گرامی برای شرو ع مرحله این dlc Dawnguard باید سیو اخر بازی رو داشته باشی ..یه راهنمای میفرمایید...بعد این dlc خوب هست مراحلش..
بالا Level 10 باشی‌ کافی‌ هست.

واسه حجم کمش خوب هست، یه سری ماموریت فرعی داره با یه خط داستان، حدود بیست سی‌ ساعت گیمپلی ( تا پنجاه ساعت جا داره :D)

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
اقا اون تایتل اپدیتو نصب کردم کیفیت بافتها خیلی عالی شد اخرین نسخشم نصب کردم 2 بود اخرین نسخش ..این دانگارد هم یه مقدار بازی کردم عالی بود تا اینجاش:x

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من که بوسیدم گزاشتم کنار
دیگه سراغ RPG
نمیرم رفتم 4 تا چیت برای ایکس باکس دان کردم
یکیش خراب بود
دوتاش آپدیت میخواست یکیشم باز آپدیت میخواست

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
سالم دوستان
من یه جا گیر کردم لطفا راهنمایی کنید
من با اون اژدها میرم تو کوهستان دونبال آلدویین و از تو غار ها هم رد میشم بعد میرسم به یه محیط بزرگ که توش پر دشمن و اژدهاس بعد او جایی رو که نشون میده یه اسکلت روپوش پوش به اسم nokhriin داره میره یه چوب دستی رو برداره بعد من هرچی میزنمش بمیره تا یک ذره خونش کم میشه هم خودش هم بقیه دشمنا میزنن سری شتکم میکنن
تو رو خدا راهنمایی کنید 1هفتس گیر کردم:((

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
سالم دوستان
من یه جا گیر کردم لطفا راهنمایی کنید
من با اون اژدها میرم تو کوهستان دونبال آلدویین و از تو غار ها هم رد میشم بعد میرسم به یه محیط بزرگ که توش پر دشمن و اژدهاس بعد او جایی رو که نشون میده یه اسکلت روپوش پوش به اسم nokhriin داره میره یه چوب دستی رو برداره بعد من هرچی میزنمش بمیره تا یک ذره خونش کم میشه هم خودش هم بقیه دشمنا میزنن سری شتکم میکنن
تو رو خدا راهنمایی کنید 1هفتس گیر کردم:((
کسی نیست جوابمو بده ؟!!! :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر