The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کسی نیست جوابمو بده ؟!!! :(
یعنی‌ زورتون بهش نمیرسه؟اگه آره که تنها پیشنهادم اینه که سیو قبلی‌ رو لود کنین و یکم ماموریت فرعی انجام بدین تا قویتر بشین.ولی‌ اگه مشکل این هست که طرف کلا نمیمیره که دیگه باگ هست :D

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
556
نام
کامران
ندیدم پست رو :D
جادو TransMute اینجوری می‌کنه، قابل خرید هم نیست، ولی‌ توHalted Stream camp پیدا می‌شه.

دست درد نکنه بلاخره یه نفر پیدا شد جواب ما رو بده

---------- نوشته در 11:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:29 PM ارسال شده بود ----------

میگن تو بازی یک سری شیشه های است که در داخل آن چند حشره وجود دارد وته شیشه نقشه ای است که با استفاده از اون نقشه می تونید قیامت را بر پا کنید >کسی چیزی میدونه؟:d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دست درد نکنه بلاخره یه نفر پیدا شد جواب ما رو بده

---------- نوشته در 11:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:29 PM ارسال شده بود ----------

میگن تو بازی یک سری شیشه های است که در داخل آن چند حشره وجود دارد وته شیشه نقشه ای است که با استفاده از اون نقشه می تونید قیامت را بر پا کنید >کسی چیزی میدونه؟:d
قیامت بر پا کنین؟:D کاری باهاشون نمی‌شه کرد، ولی‌ نشونگر پنج شهر مختلف اسکایریم هستن که در حالت ستاره قرار دارن و مهم‌ترین اتفاقات Empire که مربوط می‌شه به خیانت Thalmor به امپراطوری تو اونا اتفاق افتاده.(...)

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
556
نام
کامران
قیامت بر پا کنین؟:D کاری باهاشون نمی‌شه کرد، ولی‌ نشونگر پنج شهر مختلف اسکایریم هستن که در حالت ستاره قرار دارن و مهم‌ترین اتفاقات Empire که مربوط می‌شه به خیانت Thalmor به امپراطوری تو اونا اتفاق افتاده.(...)

دیستت طلا ولی یک جای راجبع قیامت خوندم احتمالا" چرت بود

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
بابا شما ها تازه اول راهین من همین چند وز پیش فهمیدم نصف عمرا به فنا رفت سر این بازی
شما که بازی نکردید بدونید نصف عمرتون بر فناست بشتابید تا اون نصف دیگه هم به فنا بره:d

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
بابا شما ها تازه اول راهین من همین چند وز پیش فهمیدم نصف عمرا به فنا رفت سر این بازی
شما که بازی نکردید بدونید نصف عمرتون بر فناست بشتابید تا اون نصف دیگه هم به فنا بره:d

جالب بود پژمان عزیز . راستش من میخام بازیش کنم چند وقتی بود سرم شلوغ بود نمیشد ولی تمومش میکنیم عین بازی های دیگه ولی میدونم طولانی هستش .

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
جالب بود پژمان عزیز . راستش من میخام بازیش کنم چند وقتی بود سرم شلوغ بود نمیشد ولی تمومش میکنیم عین بازی های دیگه ولی میدونم طولانی هستش .
خود بازی طولانی‌ نیست اگه بخواهین ماموریت‌های اصلی‌ رو برین.
چیزی که بازی رو طولانی‌ می‌کنه تعداد بسیار زیاد ماموریت‌های فرعی و جزئیات فوق‌العاده بالا هست.

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
556
نام
کامران
خود ماموریت های اصلی 20 سعات است ولی خود ماموریت های فرعی هر یکح برای خود دنیایی دارند اگه معتاد ماموریت های اصلی
شدهای دیگه اصلا" ماموریت های اصلی رو فرامش میکنی

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
سلام دوستان
من بازم تو اون مرحله گیر کردم نمیدونم من بازیم بده یا خیلی لولم کم بوده برا این مرحله هر دشمن رو با هزار دوزوکلک باید بکشم یعنی فرار کنم مجیک بزنم برم یه جا خونم پر بشه بعد برگردم کلا خیلی سخت شده :(
الان هم میرم تو یه دنیای دیگه که رنگ آسمونش فرق میکنه و همه جارو مه گرفته بعد یه سری سرباز هستن که هی اژ دها ها میان میبرنشون :| وقتی که میرم جلو تر به یه معبد میرسم که بعد یه آبشار که یه پل با استخوان اژدها داره ولی جلوش یه دونه محافظه که بهت حمله میکنه و تبر داره با 2تا ضربش میمیرم کسی ایده داره چطوری بکشمش چون سیو قبلی هم برا اوایل بازی هستش و نمیتونم برگردم که خودمو قوی کنم... خواهشن یه ایده بدید :(
خودم یه کلک زدم از پشتش رفتم روی پل ولی وقتی به وسطای پل میرسم خود به خود میمیرم سازنده فکر همه جاشو کرده بودن :|

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
سلام دوستان
من بازم تو اون مرحله گیر کردم نمیدونم من بازیم بده یا خیلی لولم کم بوده برا این مرحله هر دشمن رو با هزار دوزوکلک باید بکشم یعنی فرار کنم مجیک بزنم برم یه جا خونم پر بشه بعد برگردم کلا خیلی سخت شده :(
الان هم میرم تو یه دنیای دیگه که رنگ آسمونش فرق میکنه و همه جارو مه گرفته بعد یه سری سرباز هستن که هی اژ دها ها میان میبرنشون :| وقتی که میرم جلو تر به یه معبد میرسم که بعد یه آبشار که یه پل با استخوان اژدها داره ولی جلوش یه دونه محافظه که بهت حمله میکنه و تبر داره با 2تا ضربش میمیرم کسی ایده داره چطوری بکشمش چون سیو قبلی هم برا اوایل بازی هستش و نمیتونم برگردم که خودمو قوی کنم... خواهشن یه ایده بدید :(
خودم یه کلک زدم از پشتش رفتم روی پل ولی وقتی به وسطای پل میرسم خود به خود میمیرم سازنده فکر همه جاشو کرده بودن :|

باید لولت بالا باشه(البته نه خیلی زیاد) تا بتونی از پل ردشی
ماموریت های فرعی رو برو تا لولت بالا بره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر