The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
سلام من یه جا گیر کردم که میرم تو وسط کوه و یه قلعه بعد یه پیر مرده میگه داد بزنی یا حرف بزنی تا صدات رو بشنوم ولی نمیدونم چطوری داد میزنه باید چیکار کنم ؟؟؟
برو تو منو
شات رو پیدا کن
اونجا فعالش کن بعد برو Rb بزن شات میزنه البته باید نگه داری

Last edited by a moderator:

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
سلام من یه جا گیر کردم که میرم تو وسط کوه و یه قلعه بعد یه پیر مرده میگه داد بزنی یا حرف بزنی تا صدات رو بشنوم ولی نمیدونم چطوری داد میزنه باید چیکار کنم ؟؟؟
اگه توی محوطه بازه،برو از قسمت Magic یه Shout دیگه(Whirlwind Sprint بود اگه اشتباه نکنم)رو انتخاب کن.باید تا اون در بسته میشه ازش رد بشی(با استفاده از اون Shout)اگه توی ساختمون بود یه Shout بزن!

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
آقایون من به یه باگ برخوردم تو مرحله های دزدان :(. من از قبل مرحله سیو ندارم :(می خواستم بدونم اونهایی که به این باگ بر خوردن تونستن ردش کنن یا نه دوتا ترافی بعد از این مرحله هست که واسه ما باگ داره و نمیشه این چند درصد رو گرفت تروخدا کمک کنید باید پلات شه .

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
اگه توی محوطه بازه،برو از قسمت Magic یه Shout دیگه(Whirlwind Sprint بود اگه اشتباه نکنم)رو انتخاب کن.باید تا اون در بسته میشه ازش رد بشی(با استفاده از اون Shout)اگه توی ساختمون بود یه Shout بزن!
یعنی چی شات بزنم ؟؟:d من همه دکمه هارو امتحان کردم نشد...

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یعنی چی شات بزنم ؟؟:d من همه دکمه هارو امتحان کردم نشد...
از قسمتmagics برو به قسمت Shout ها،یکی‌ از‌Shout های فعال رو انتخاب کن،بعدا دکمه مورد نظر رو بزن. (نمیدونم رو کدوم360 دکمه هست)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان یه سوال این غولها :d رو چطوری میتونم بکشم ؟ اصلا" کشته میشن؟ با یه ضربه با خاک یکی میشم
چرا نمیشن :D موجودات بی‌ آزاری هستن تا بهشون نزدیک نشی‌ زیاد، ولی‌ واسه کشتنLevel بالا می‌خواد.(20-21)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مهارت کافی داشته باشی تو لول 3 هم میشه کشتشون(تو کمتر از 10 دقیقه)
به طور عادی نمی‌شه. ولی‌ خوب اگه از تاکتیکhit and run استفاده کنی‌ می‌شه کشت (من خودم تو level 8 سه تا ماموت یه جا کشتم :D) یا مثلاCloak کنی‌ بزنی‌،بری عقب دوباره Cloak . مخصوصا اینکه تا Level 12-13 بدون در نظر گرفتن نوع Shield یا Ward,Health boost در جا One hit kill می‌کنن.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
ما هم بلاخره بازي كرديم در كل بد نبود ولي كلا با دوربسن بازياي اينجور مشكل دارم حالم بد ميشه

اونجايي كه عنكبوت رو ميكشي يه جيز بهت ميده در رو بايد باز كني باهاش هرجي ميجرخونم در باز نميشه

Sent from my HTC ChaCha A810e using Tapatalk

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ما هم بلاخره بازي كرديم در كل بد نبود ولي كلا با دوربسن بازياي اينجور مشكل دارم حالم بد ميشه

اونجايي كه عنكبوت رو ميكشي يه جيز بهت ميده در رو بايد باز كني باهاش هرجي ميجرخونم در باز نميشه

Sent from my HTC ChaCha A810e using Tapatalk
باید اون نشونه‌های رو در رو به ترتیب قرار بدی، رو همون‌Claw ای که گرفتی‌ ازinventory نگاه کنی‌ روش کشیده ترتیب رو.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
آقا ما در حال ازدواج هستیم ! :d
پیش این یارو تمپلار هم رفتیم و ماموریتی بهم داده به نام Attend Your Wedding Ceremony !
حالا من چه جوری باید توی مراسم عروسی شرکت کنم ؟! خانم بنده هم در ریور وود تشریف دارن ! :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا ما در حال ازدواج هستیم ! :d
پیش این یارو تمپلار هم رفتیم و ماموریتی بهم داده به نام Attend Your Wedding Ceremony !
حالا من چه جوری باید توی مراسم عروسی شرکت کنم ؟! خانم بنده هم در ریور وود تشریف دارن ! :d
روزی که بهت گفت بیا مراسم، برو بیرون شهر یه روز صبر کن فرداش برو همون کلیسا :D تا مراسم انجام بشه.

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
من به یه مشکلی بر خوردم توی مرحله ی elder scroll. اول بگم که من با همون ورزن اول بازی میکنم کسی میدونه این باگه یا نه؟ اول که رفتم پیش اون اژدها ه و صحبت کردیم و خیلیم سلام رسوند:d بعد رفتم پیش اون یارو که شات ها رو اموزش میده اسمش یادم نیست و صحبت کردم. بعد رفتم پیش اون ارک ه توی کالج وینترهولد توی کتاب خونه... هرچیم کتاب میخواست پسدا کردم براش ولی الان جای elder scroll رو نمیگه!!! الان باید چیکار کنم؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر