The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,441
دوستان من تازه دارم بازیش میکنم :d البته 5 ساعتی فکر کنم بازیش کردم
مراحل چه جوریاست ؟ خودش ماموریت نمیده یا با خودم برم با افراد حرف بزنم ؟کلا" اولین باریه که بازی نقش افرینی بازی میکنم
یکی راهنمایی کنه ممنون میشم

Imperia انتخاب کردم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان من تازه دارم بازیش میکنم :d البته 5 ساعتی فکر کنم بازیش کردم
مراحل چه جوریاست ؟ خودش ماموریت نمیده یا با خودم برم با افراد حرف بزنم ؟کلا" اولین باریه که بازی نقش افرینی بازی میکنم
یکی راهنمایی کنه ممنون میشم

Imperia انتخاب کردم
ماموریت‌های اصلی‌ رو خودش میده پشت هم،ولی‌ واسه گرفتن ماموریت‌های گروه‌ها و ماموریت‌های فرعی باید تو محیط بگردی و با مردم حرف بزنی‌.
RPG ساده ای هست :D واسه شروع خوبه.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,441
ماموریت‌های اصلی‌ رو خودش میده پشت هم،ولی‌ واسه گرفتن ماموریت‌های گروه‌ها و ماموریت‌های فرعی باید تو محیط بگردی و با مردم حرف بزنی‌.
RPG ساده ای هست :D واسه شروع خوبه.
هر چی میگردم خبری از ماموریت نیست تو نقشه علامتی چیزی نداره ؟
حی دارم ول میچرخم و حیوان میکشم و ادم میکشم :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
هر چی میگردم خبری از ماموریت نیست تو نقشه علامتی چیزی نداره ؟
حی دارم ول میچرخم و حیوان میکشم و ادم میکشم :d
علامت می‌زنه که،اون بالا رو قطب نما :D هست یه فلش.
بعدا از منو‌Quest ها هم می‌شه فعال کرد ماموریت‌های گرفته شده رو بگه کجا بری.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام دوستان .
بعد 200 اندی ساعت بازی کردن یه مرد پیدا می شه به ما بگه تو قسمت magic چرا این shout هایی که می گیرم و پیدا می کنم برای استفاده کردن ازشون می نویسه نیاز به soul dragon داره ؟من که هر چی دراگون کشتم اینا Unlock نشد و نشد استفاده کنم
اخرین پچ هم ریختم نکنه باگ هست .
منظورم اون push و .. نیست اسم چندتاشونو که یادم مونده می نویسم راهنمایی کنید تو قسمت magic / shout
animal allegiance
become ethereal
kyne peace
marked for death

چیکار کنم بشه ازشون استفاده کرد؟؟

ولی عجب بازی ساختن من موندم این بازی چند سال زمان برده ساخته بشه خیلی دیالوگ و داستان داره کسی می دونه چقدر طول کشیده ساختش؟

راجب داستان یه سوال داشتم کسی
تو اسپویل

من خیلی ماموریت های فرعی رو انجام دادم حدود 80
از ماموریت های اصلی خیلی کم انجام دادم زیاد جلو نرفتم..تازه به امپریال پیوستم ولی تو طول ماموریت هایی که انجام دادم نظرم راجب ulfrik بهتر شده به نظرم ادم بدی نیست می خواد انتقام خونی های هم پیمانهاش و ادمهای بیگناهی که به دست امپریال کشته شدن رو بگیره نمونش خود ما همون اول بازی داشتیم به دست امپریال کشته می شدیم. خود امپریال ها هم کم جنایت و بدی نکردن از یه طرف یه سری اهالی هم می گفتن پادشاه قبلی که کشته شد ادم خوبی نبوده یه سری هم می گن که الفریک داره نقش بازی می کنه فقط واسه قدرت و تاخ و تخت داره قیام می کنه هدفش فقط پادشاهی بر اسکایرم هست.کلا هیچ جوری نفهمیدم ادم خوبا کدوما هستن تو بازی ..به نظرتون الفریک ادم بدی هست اگه بش بپویندم ؟
زیاد از داستان رو لو ندید

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
200 ساعت بدون Shout ها چطور دووم آوردی ؟ :D فک کنم باید با R آنلاکشون کنی ؛ هر اژدهایی که می کشی یه Dargon Soul گیرت میاد . :D

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
200 ساعت بدون Shout ها چطور دووم آوردی ؟ :D فک کنم باید با R آنلاکشون کنی ؛ هر اژدهایی که می کشی یه Dargon Soul گیرت میاد . :D

نه دیگه انقدر هم تاثیر نداره :D همش ارمور باید بالا باشه یا دمیج اسلحه ها :d
r منظورت چی بود؟
اژدها که زیاد کشتم فایده نداره می نویسه روحش جذب شده ولی اون shout هایی که بالا اسم بردم ازاد نمی شه ! الان از اینا کدومشو شما تونستی ازاد کنی؟

animal allegiance
become ethereal
kyne peace
marked for death

دارم کم کم به باگ مشکوک می شم..من که دیگه اخرین پچ ریختم که فبریه اومده!

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,026
نه دیگه انقدر هم تاثیر نداره :D همش ارمور باید بالا باشه یا دمیج اسلحه ها :d
r منظورت چی بود؟
اژدها که زیاد کشتم فایده نداره می نویسه روحش جذب شده ولی اون shout هایی که بالا اسم بردم ازاد نمی شه ! الان از اینا کدومشو شما تونستی ازاد کنی؟

animal allegiance
become ethereal
kyne peace
marked for death

دارم کم کم به باگ مشکوک می شم..من که دیگه اخرین پچ ریختم که فبریه اومده!
برو به قسمت Magic و قسمت Shout .بوسیله ی روح هایی که جذب کردی Shout هات رو فعال کن.فقط کافیه دکمه ای که پایین صفحه سمت راست نوشته رو بزنی:d

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
برو به قسمت Magic و قسمت Shout .بوسیله ی روح هایی که جذب کردی Shout هات رو فعال کن.فقط کافیه دکمه ای که پایین صفحه سمت راست نوشته رو بزنی:d

بابا دستت درد نکنه ..چقدر بی دقتی کرده بودم!عادت کرده بودم تو قسمت مجیک هر کدوم می خوام یه a بزنم دیگه گزینه هاشو نگا نکرده بودم.یعنی اصلا این انلوک ندیده بودم! 8 تا سول داشتم هیچ کدوم استفاده نشده :D
برم صفا...
مرسی:x

اون قسمت اسپویل تو پست 1524 چیز خاصی رو اسپویل نمی کنه شاید برای کسی که رو هم رفته 10 ساعت بیشتر بازی نکرده اسپویل بشه چیزی.بخونید اگه نظری داشتید بگید
در مورد تاریخچه :D الفریک و امپریال هست

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بابا دستت درد نکنه ..چقدر بی دقتی کرده بودم!عادت کرده بودم تو قسمت مجیک هر کدوم می خوام یه a بزنم دیگه گزینه هاشو نگا نکرده بودم.یعنی اصلا این انلوک ندیده بودم! 8 تا سول داشتم هیچ کدوم استفاده نشده :D
برم صفا...
مرسی:x

اون قسمت اسپویل تو پست 1524 چیز خاصی رو اسپویل نمی کنه شاید برای کسی که رو هم رفته 10 ساعت بیشتر بازی نکرده اسپویل بشه چیزی.بخونید اگه نظری داشتید بگید
در مورد تاریخچه :D الفریک و امپریال هست
مشکلش با کشته شدن مردمش به دستImperial نیست،مشکلش اینه که با وجود کمکstormcloak بهImperial برای شکست دادن ارتشhigh elves ،بازمImperial در مقابل اونا تسلیم شده و قدرت اصلی‌ رو داده دست اون ها. و چون اولین امپراطور از نژادNord بود میگه باید دوباره خودمون به قدرت برسیم و اونارو بیرون کنیم. این داستان کلی‌ هست که به هر کدوم ملحق بشی اون پیروز می‌شه.

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,026
مشکلش با کشته شدن مردمش به دستImperial نیست،مشکلش اینه که با وجود کمکstormcloak بهImperial برای شکست دادن ارتشhigh elves ،بازمImperial در مقابل اونا تسلیم شده و قدرت اصلی‌ رو داده دست اون ها. و چون اولین امپراطور از نژادNord بود میگه باید دوباره خودمون به قدرت برسیم و اونارو بیرون کنیم. این داستان کلی‌ هست که به هر کدوم ملحق بشی اون پیروز می‌شه.

البته خود Ulfric دز جریان جنگ Empireو Thalmor توسط الف ها دستگیر میشه و به شرط آزاد شدن برای Thalmor ها جاسوسی میکنه:d
کلا مرد پلیدیه:d
چندتا عکس هم از Dovahkiin م میزارم حال کنید:d

آخرین ویرایش:

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
سلام من یه جا گیر کردم که میرم تو وسط کوه و یه قلعه بعد یه پیر مرده میگه داد بزنی یا حرف بزنی تا صدات رو بشنوم ولی نمیدونم چطوری داد میزنه باید چیکار کنم ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر