The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آقا من یه مشکل دارم !
من دوتا اژدها کشتم و سه تا جادو از تو اون سیاه چال ها گرفتم ولی ولی هیچکودوم از جادو جدیدا بازنشده!
فقط جادوی آتیش و سرعت و اونی که داد میزنی(:D) با heal کردنو دارم!
مشکل چیه!؟
---
وقتشه بدنبال همسر بگردم:D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا من یه مشکل دارم !
من دوتا اژدها کشتم و سه تا جادو از تو اون سیاه چال ها گرفتم ولی ولی هیچکودوم از جادو جدیدا بازنشده!
فقط جادوی آتیش و سرعت و اونی که داد میزنی(:D) با heal کردنو دارم!
مشکل چیه!؟
---
وقتشه بدنبال همسر بگردم:D
فریاد منظورته؟:D خوب وقتی‌ میری توMenu اون فریاد‌هایی‌ که فعال نسیتن (کم رنگ هستن) بری روشون پایین رو نگاه کنی‌ نوشتهUnlock، اونو بزنی‌ باز میشن.
شاید واسه اون فریاد‌هایی‌ که داری آپگرید گرفتی‌ و جدیدشو نگرفتی‌، آخه هرShout سه تا آپگرید لول داره.

hamid.m.n

کاربر سایت
Feb 21, 2009
103
آهان shout منظورم بود:D!
نمیدونم همشون کمرنگن بغیر از یکی:(

هر اژدها رو که میکشی روحش جذب میشه که با اون می تونی shout های غیر فعال رو unlock بکنی تو منوی shout بری سمت راست پایین تعداد absorbed dragon soul زده که میشه باهاشون shout ها رو فعال کرد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
محمد جان شما یه بار که تو هر لوکیشن بری از روی نقشت میتونی رو اسم مکان بری و کلیک بکنی بعد گزینه yes رو بزنی بعد fast travel میکنی!

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
فعلا تصمیم ندارم برم لایو میشه پچ تکستچر رو آفلاین ریخت؟اگه میشه چطوری؟

چند صفحه عقب تر کامل توضیح داده شده خیلی هم راحتی می شه این کارو کرد اپدیتو می ریزی تو فلش و انتقال می دی به ایکس باکس.:)

extreme gamer

کاربر سایت
Mar 16, 2008
75
نام
Pedram
دوستان میشه یه توضیح درباره زن گرفتن بدین. یه خونه خریدم تزیینشم کردم. ...البته گرگنما هم هستم خللی تو ازدواج ایجاد نمیکنه؟؟ بعد جنگیدن با خون آشاما باعث میشه خون آشام شیم؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان میشه یه توضیح درباره زن گرفتن بدین. یه خونه خریدم تزیینشم کردم. ...البته گرگنما هم هستم خللی تو ازدواج ایجاد نمیکنه؟؟ بعد جنگیدن با خون آشاما باعث میشه خون آشام شیم؟؟؟
وقتی‌ برین تو شهر ریفتن بهTemple of mara و ماموریت اونارو انجام بدین یه Amulet of mara به دست میارین که میتونین اونو بپوشین و برین به شخصیت‌ها ازدواج پیشنهاد بدین،بعد اگه قبول کرد باید دوباره برین به Temple of mara مراسم رو اجرا کنین و زن و شوهر شین :D همین،چیز خاصی‌ نداره
====
خیر ایجاد نمی‌کنه
=========
در حالت عادی بله ولی‌ وقتی‌ گرگ هستین اثری نداره

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
نگرفتم :D چسبیده به صندلی؟ باید باهاش حرف بزنی‌ خوب،لازم نسیت سر پا باشه :D
ما رفتیم alduin و کشتیم و کلی کوئست دیگه انجام دادیم به امید اینکه بهترش شده باشه ولی انگار نه انگار! :d همه خوابیدن این بیداره :d اصلا تحویل هم نمیگیره گفته با Aela باهاش صحبت کن و همچین چیزی که اونم همینطور.فلش روی نقشه میده ولی کوئست بعدی نمیده.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ما رفتیم alduin و کشتیم و کلی کوئست دیگه انجام دادیم به امید اینکه بهترش شده باشه ولی انگار نه انگار! :d همه خوابیدن این بیداره :d اصلا تحویل هم نمیگیره گفته با Aela باهاش صحبت کن و همچین چیزی که اونم همینطور.فلش روی نقشه میده ولی کوئست بعدی نمیده.
یعنی‌ موقع‌ای که میزنی‌ باهاش حرف بزنه هیچی‌ نمی‌شه؟ خیلی‌ عجیبه،تاحالا اینجور باگ‌ای گزارش نشده.

ببین تو‌Misc quest هات ماموریت‌ای نداری که بری مثلا از یه غار یه سلاح‌ای رو پیدا کنی‌ مثل Iron mace یا هر چی‌،اگه داری با انجام دادن اون احتمالا درست شه.

این پچ آخر رو هم بریز :d

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
یعنی‌ موقع‌ای که میزنی‌ باهاش حرف بزنه هیچی‌ نمی‌شه؟ خیلی‌ عجیبه،تاحالا اینجور باگ‌ای گزارش نشده.

ببین تو‌Misc quest هات ماموریت‌ای نداری که بری مثلا از یه غار یه سلاح‌ای رو پیدا کنی‌ مثل Iron mace یا هر چی‌،اگه داری با انجام دادن اون احتمالا درست شه.

این پچ آخر رو هم بریز :d
یه دو کلمه میگه ولی quest بعدی نمیده.نمیدونم زیاد دقت نکردم ولی چند دفعه هم امتحان کردم فایده ای داشت.:d

راستی نوشته روی تخته سنگ رو چجوری میشه duplicate کرد؟ :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یه دو کلمه میگه ولی quest بعدی نمیده.نمیدونم زیاد دقت نکردم ولی چند دفعه هم امتحان کردم فایده ای داشت.:d

راستی نوشته روی تخته سنگ رو چجوری میشه کرد؟ :d
پشتت رو میز چند تا قلم هست،اونارو برداری بعدا بری جلو سنگ بزن بنویسه.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر