The Darkness

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
رفتم پیش خاله سارا در رو واز نکرد!ولی از تو پنجره دیدمش یکی دو تا تیر بهش زدم ولی نتونستم بکشمش!:cheesygri
یه نتیجه گیری کلی از بازیش کردم اینه که فقط فلانی بهت میگه برو پیش فلانی ور در حین راه یه چند نفرم میکشی دوباره همین آشو همین کاسه تو ماموریتای بعدیش.بازی روونی نیست.حقیقتش زیاد نچسبید بهم.برم بیو شاک رو بگیرم شاید قشنگتر از این بود..

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
آقا اینم عکس(چون سایزش بزرگ نمیزارم) http://i15.tinypic.com/4mjw13q.jpg
سلام
ببین الان باید سوار مترو بشی و بری به ایستگاه Fulton Street (کلا 2 تا ایستگاه توی بازی هست یکه canal st یکی هم همین).بعد از روی تابلو ها درب خروجی به خیابان Orhanage st رو پیدا کن و اونجا برو.بعد همون جا دم در خروجیه orphanage st جنی(دوست دوران بچگی جکی) و جیمی رو میبینی و بعد از کمی حرف زدن بهت ماموریت جدید رو میدن.
فقط یه پیشنهاد بهت بکنم اونم اینه که تا آخر بازی ممکنه جاهای بیشتری رو هم گیر کنیو راهی جز خوندن این راهنماها نداری.اگه فهمیدی باید چیکار کنی خوب هیچی.اگه نه یا از تو dictionary دنبال معنی کلمات بگرد(واسه تقویت زبان هم خوبه;)) یا بیا اینجا بپرس .منم تا جایی که یادم باشه کمکت میکنم.دوستان هم هستن.
اگرم دیدی که خسته شدی که بی خیال بازی شو.چون بیشتر قشنگی این بازی به داستانشه.
به هر حال خود دانی.
ما هم در خدمتیم

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
دارکنسو کشتم ولی چرا تموم نشد؟؟جالا رفتم تو پیر 19 سوار کشتی شدم.چقدر تا اخر بازی مونده؟

آخراشه حدود 1 ساعت گیم پلی مونده ولی به نظر من بجای این سوال از بازی لذت ببر هر چی دیرتر تموم شه بهتر

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
تو دنیای Hell اونجایی وارد یه سنگر جنگی می شی و دو تا در که با مارها بازش می کنی. بعدش باید کجا رفت؟ یه نفر راهنمایی کنه!!!!!!!!!!!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
آقا اینم عکس(چون سایزش بزرگ نمیزارم) http://i15.tinypic.com/4mjw13q.jpg
سلام رفيق اگه هنوز اونجا گيري بايد بري مترو fulton street يادم نيست كدوم خروجيرو بري حالا هر دورو برو يكدومشون هست اونجا jenny با يك مرد پير دارن به اخبار نگاه ميكنن بعد از تمام شدن بهت ميگن چه كار بايد بكني

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
رفتم پیش خاله سارا در رو واز نکرد!ولی از تو پنجره دیدمش یکی دو تا تیر بهش زدم ولی نتونستم بکشمش!:cheesygri
یه نتیجه گیری کلی از بازیش کردم اینه که فقط فلانی بهت میگه برو پیش فلانی ور در حین راه یه چند نفرم میکشی دوباره همین آشو همین کاسه تو ماموریتای بعدیش.بازی روونی نیست.حقیقتش زیاد نچسبید بهم.برم بیو شاک رو بگیرم شاید قشنگتر از این بود..

حقیقتش بازیه قشنگی ولی دوست داشتن به سلیقه هم بستگی داره که متاسفانه این بازی به منم نچسبید بایوشوک هم بازی کردم اما اونجور که همه میگفتند که فوق العاده هست فوق العاده نبود و میشه گفت خیلی عالی بود اما یه بازی مثل فارنهایت و یا مست وانتد و گیرز آو وار و.... بازیهایی هستند که واقعا به آدم می چسبند و حیف هست که آدم هر ماه این بازیهارو تموم نکنه!

موفق باشید

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
خب يه ادرسي چيزي من از كجا عمو پاولي ميشناسم اين بازي هم مثل اينكه پر از عمو و عمه و خالست :p
خب شما پيت بنزين رو كجا پيدا كردي داخل همون جا يه اتاق هست پولاي عمممممموووووووو اونجاست !!:) قشنگ به آتيش بكش !!

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
یه نفر ما رو کمک کنه بابا. از دوباره می گم تو دنیای hell داخل سنگر جنگی بعد از اینکه در ها رو باز کردی کجا باید بری؟ ما که موندیم توش اساسی.

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
بعد از اينكه قسمت دوم بازي تموم شد و دوباره رفتيم به قبل (ميدون جنگ) همونجا كه هواپيما مياد ويه پل چوبي بزرگ داره بايد چيكار كنيم؟

dante360

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1
اقا من یجاش موندم اونجاش هست که از جنگ برای اولین بار میاد
که میری با یه پیره زنه صحبت میکنی بعدش باید چیکار کنی بدجوری گیر کردم
یه نامه هم بود پست کردم

.:RED:.

کاربر سایت
Jun 7, 2007
149
نام
امیرحسین
بعد از اينكه قسمت دوم بازي تموم شد و دوباره رفتيم به قبل (ميدون جنگ) همونجا كه هواپيما مياد ويه پل چوبي بزرگ داره بايد چيكار كنيم؟
از اون لوکوموتیو که میای پایین اون بقل یه پله است که میره پایین;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر