The Darkness

خوب با این عکس که چیزی معلوم نمیشه چون شما ممکنه یه منطقه مثل Lower east side رو ممکنه چند بار در طول بازی بری.شما باید بگین کدوم chapter کدوم part هستین تا ما دقیقا بفهمیم .یا توی قسمت inventory برو و از ماموریتتت (missions) یه عکسی چیزی بزار.;)
البته اگه اشتباه نکرده باشم شما اخرای بازی هستین و تو یه خونه ای باید از aunt sarah محافظت بکنی
راستی یه چیزی هم در طول بازی یادت باشه که فقط در هایی رو میتونی باز کنی که دستگیره دارن

اتفاقا من اوایل بازی هستم.در مورد chapter هم فقط chapter 1 زده و بالاش هم فکر کنم آتوسیو هستش.این عکس ها رو میزارم شاید متوجه بشید.یزره واضح تر میگی برای دیدن ماموریت هام کجا برم.
4tse5ur.jpg

DSC00160.html

اتفاقا من اوایل بازی هستم.در مورد chapter هم فقط chapter 1 زده و بالاش هم فکر کنم آتوسیو هستش.این عکس ها رو میزارم شاید متوجه بشید.یزره واضح تر میگی برای دیدن ماموریت هام کجا برم.
4tse5ur.jpg

DSC00160.html

فکر کنم فهمیدم کجایی تو توی اون ماموریتی هستی که باید ادی شروتو بکشی اینجا باید بری پیش یه پیرمرده که توی همون اتاقی هست که عکس درشو گذاشتی وقتی بری پیشش بهت یه کلید میده که با استفاده از اون میتونی از اسانسور بری به طبقه ای که ادی توش زندگی میکنه بعدشم کاری نداری جز اینکه ادی رو دنبال کنی و وقتی رفت سوار هلکوپتر شد از پشت بام بپر پایین.

سلام بچه ها بابا اين بازي اونقدراهم كه فكر ميكنيد پيچيده نيست البته يكم دقت ميخواد كه بكنيد در كل بازي شامل يكسري مامورريتهاي اصلي و ماموريتهاي فرعي كه اگر دلتون بخواد انجام بديد اگرم نخواستيد انجام نميديد نيازيم به ياداشتن زبان انگليسيم نداره فقط به اندازه اي بدونيد كه بتونيد كلمات انگليسيرو بخونيد قبل از اينكه بخوايد بازيرو شروع كنيد بايد بريد قسمت option بعد از اونم بريد روي قسمت subtitles بعد از اينكه روي اين قسمت رفتيد گزينه dialog on كنيد اين كار باعث ميشه وقتي بازي ميكنيد باشخصي صحبت ميكنيد زيرنويس باستون مينويسه كه چي ميگن قبلا گفتم احتياجي نيست زبان كامل بفهميد فقط لازم بفهميد اون شخص به كدوم مكان اشاره ميكنه كه در هنگام صحبت
كردن زير نويس مينويسه شماهم ميريد به اون قسمت
ولي در مورد ماموريتهاي اصلي بايد بگم وقتي داخل بازي ميريد دكمه back بزنيد يك صفحه باز ميشه كه سه قسمت داره قسمت اول محمات و ماموريتها قرار داره قسمت دوم نقشتون و قسمت سومم level darkness نشون ميده قسمت اول و دوم خيلي مهم چون توي قسمت اول يا همونinventory بهتون ميگه كجا بريد ودر قسمت دوم يا همون map بايد اون مكان پيدا كنيد فقط شما بايد تشخيص بديد كدوم ماموريت اصلي كه اينم كاري نداره زياد مثلا يه ماموريت بهتون ميده شما بايد ابتدا back زده بعد نوشته ايكه در قسمت invenory
مربوط به ماموريتتون پيدا ميكنيد كافيه نوشته با دقت بخونيد بهميد به كدوم مكان نقشه اشاره ميكنه (نوشته ها يكم ريز هست ولي تابلو به كدوم مكان اشاره ميكنه) بعد از روي نقشه مكان پيدا ميكنيد ميريد اونجا
البته در بعضي وقتها وارد يك قسمت ميشيد بايد بهميد بكجا شهر اشاه ميكنه كه اينم كاري نداره كافيه بفهميد در قسمت ماموريت به كدوم خيابون اشاره ميكنه بعد نام خيابون در اون شهر پيدا ميكنه كه تابلو داره كار راحتيه
گفتم بازي سختي نيست فقط دقت ميخواد (بازي داركنس مثل اتاق شلوقي ميمونه كه تا نفهمي دنبال چي هستي و كجا بايد دنبالش بگردي هيچ وقت نميتوني پيداش كني)فقط يكم دقت ميخواد
بچه ها من يك گيمر حرفه اي نيستم مخصوصا در برابر شما عزيزان اما اين بازي يك روز ردش كردم چون قلقش دستم امد اگه شماهم قلقش بفهميد تازه ميفهميد اين بازي چه شاهكاريه و لذت ميبريد ازش
اميدوارم تونسته باشم كمكتون كرده باشم موفق باشيد

4tse5ur.jpg

DSC00160.html
سلام دوست عزيز فكر كنم فهميدم كجا گيري از اونجايكه ميگي اول بازي هستي حدس ميزنم اون قسمتي باشي كه دري كه عكسش گذاشتي قفل و يك در نرده ايهم هست كه اونم قفل اول شما بايد چراقا را با اسلحه بزنيد تا كاملا تاريك بشه بعد از ماراتون استفاده كنيد از در نرده اي بالا بريد و بريد سمت راست يك منبعه برق رفتيد روش دكمه A بزنيد تا خراب بشه در نرده اي بزرگ برات باز بشه كلا هدف از اين كار اينكه شما بهميد ماراتون در قسمتهاي تاريك خيلي قويترن و بيشتر بهتون ميتونن كمك كنند پس تا ميتونيد فضا تاريكي در بازي براي خودتون بو جود بياريد با از بين بردن نور چراقها البته يجوراي فكر ميكنم اونجا نباشين به هر حال شايد به درد دوست ديگه اي بخوره اگر اين توضيحاتم بدردتون نخورد من معذرت ميخوام ببخشيد ديگه اگه خوب نتونستم توضيح بدم

آخرین ویرایش:
سلام دوست عزيز فكر كنم فهميدم كجا گيري از اونجايكه ميگي اول بازي هستي حدس ميزنم اون قسمتي باشي كه دري كه عكسش گذاشتي قفل و يك در نرده ايهم هست كه اونم قفل اول شما بايد چراقا را با اسلحه بزنيد تا كاملا تاريك بشه بعد از ماراتون استفاده كنيد از در نرده اي بالا بريد و بريد سمت راست يك منبعه برق رفتيد روش دكمه A بزنيد تا خراب بشه در نرده اي بزرگ برات باز بشه كلا هدف از اين كار اينكه شما بهميد ماراتون در قسمتهاي تاريك خيلي قويترن و بيشتر بهتون ميتونن كمك كنند پس تا ميتونيد فضا تاريكي در بازي براي خودتون بو جود بياريد با از بين بردن نور چراقها البته يجوراي فكر ميكنم اونجا نباشين به هر حال شايد به درد دوست ديگه اي بخوره اگر اين توضيحاتم بدردتون نخورد من معذرت ميخوام ببخشيد ديگه اگه خوب نتونستم توضيح بدم

من برای بار اول هست که میام اینجا.اون کاری هم که شما گفتی انجام دادم ولی کنار تمام منبع برق ها رفتم هیچکدومشون برام دکمه A رو نمیزنه که من خرابشون کنم.بچه ها کمک کنید.الان 4 روز همین جا گیر کردم.

من برای بار اول هست که میام اینجا.اون کاری هم که شما گفتی انجام دادم ولی کنار تمام منبع برق ها رفتم هیچکدومشون برام دکمه A رو نمیزنه که من خرابشون کنم.بچه ها کمک کنید.الان 4 روز همین جا گیر کردم.

ببین دکمه Back رو فشار بده (اگه داری رو 360 بازی میکنی ) تا صفحه انجام ماموریتات بیاد بعد از اون صفحه یه عکس بگیر بذار ببینیم کجایی OK ؟

دوستان من رفتم خونه خاله سارا و به من گفت باید بری gun hills و یه بابایی رو ببینی.رفتم مترو همچین ایستگاهی نداشت.از کجا باید برم؟الان آخراشم؟

شما برو به اون مترو fulton سمت راستی از ریل بپر اونور یک در هست بهش میگن gun hill در ضمن اول بازی هستی حالا حالا ها جا داری
2 یک سوال برای خودم هست آقا من الان انجام که یک کلید داده برای cityhall این cityhall کجاست بس که لودینگ دیدم سر درد گرفتم

آقا من رفتم گان هیل همه کارارو کردم دوباره اومدم برگردم bucher یه پیامک! داد که بیا من یه سری اطلاعات جدید برات دارم.باچر رو کجا پیدا کنم؟

آقا من رفتم گان هیل همه کارارو کردم دوباره اومدم برگردم bucher یه پیامک! داد که بیا من یه سری اطلاعات جدید برات دارم.باچر رو کجا پیدا کنم؟

دقیقا یادم نیست . اما فکر کنم یکی از این دو حالت باشه :

1 - شما برای دیدن Bucher باید دوباره بری پیش خاله سارا . اگه اونجایی که من فکر میکنم باشی Bucher رو باید تو خونه ی خاله سارا ملاقات کنی .

2 - Bucher باید تو WC باشه . ( منظورم WC مترو هست )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or