The Darkness

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
مطمئناً خيلی ها منتظر اين بازی هستند....اين بازی در تاريخ 25 june يعنی 3 4 روز ديگه ريليز میشه
و اما........................اولين سايتی که به اين بازی امتياز داده سايت 1up هست.......
حدس میزنيد چند داده؟ :cheesygri بازی نقد کرده و بهش امتياز 9.0 رو داده...واقعاً عاليه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
3 تا بازی غیر از اون بازیهای خیلی معروف و AAA هست که من خیلی منتظرشونم.یکیش همین The Darkness که امیدوارم موفقیت Riddick رو ادامه بده. اون دو تای دیگه هم Dark Sector , Uncharted هستن که فعلآ خبری ازشون نیست !

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
میگم آدم اگه میخواد خودکشی هم بکنه باید بندازش سال بعد. با این بازیهائی که امسال برای 360 داره میاد، آدم حیفش میاد.
ولی جدا من اصلا طرفدار این سبک بازی Fps نبودم.ولی جدیدیدا چون این سبک بازیها تو 360 زیاده، منم طرفدارش شدم. کلا حس اکشنی که اینجور بازیها به آدم میده تو هیچ سبک بازی به آدم دست نمیده. مثلا حس هدد شات زدن. آقا تا نزین نمیدونین چه حالی میده. مخصوصا با اسنایپر یا شاتگان که مخ یارو تیلیت بشه! آقا فقط Fps! Rpg کیلوئی چند؟

آخرین ویرایش:

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
مطمئناً خيلی ها منتظر اين بازی هستند....اين بازی در تاريخ 25 june يعنی 3 4 روز ديگه ريليز میشه
و اما........................اولين سايتی که به اين بازی امتياز داده سايت 1up هست.......
حدس میزنيد چند داده؟ :cheesygri بازی نقد کرده و بهش امتياز 9.0 رو داده...واقعاً عاليه
انقدر از بازي تعريف ميكنيد چند تا عكس و تريلر از بازي بذاريد چون اسمشو اصلا نشنيده بودم
از اسم بازي هم حالم بهم ميخوره :evil::laughing:

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1

فکر میکنم خیلی بازی ردیفی باشه:biggrin1:
..................................................................
..................................................................
چون اگه دقت کرده باشید همین سایت به ghost recon 2 امتیاز 8.5 داده یا به guitar hero 2 امتیاز 9 داده پس یه جورایی میشه نتیجه گرفت که بازی خیلی خوبی هست.

Soheil darkness

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3
نام
سهيل رضوي
من عاشق باريشم خيلي هيجان داره مخصوصا ان دو مار كه مانند هيولا ي بي رحم به فرمان تو

عمل ميكنند من ار 2سال بيش منتذر ان هستم همهي عكسها و ترايلرهاشو دارم تا امسال كه در بي اس 3 خو باريشو ميكنم باؤيش عالي است :evil::laughing::evil::cheesygri:evil::laughing::evil::laughing::evil::laughing::evil::laughing::evil::laughing::evil:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
انقدر از بازي تعريف ميكنيد چند تا عكس و تريلر از بازي بذاريد چون اسمشو اصلا نشنيده بودم
از اسم بازي هم حالم بهم ميخوره :evil::laughing:

خوبه بدونید که این بازی از اولین بازی های نسل جدید بود که همون اوایل معرفی کنسول های نسل جدید ساختش اعلام شد ;)
حالا شما چطور اسم این این بازی رو اصلا نشنیده بودید نمیدونم :-"

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
اين بازي خيلي ترسناكه :((
من بعد از بازي Evil4 داشتم يه كاره بدي مي كردم :laughing:
چه برسه اين :laughing::laughing:
البته فقط تو بازي و فيلم ترسناك اينجوريم ... مــــــــــــي تـــــــــــــــــرســــــــــــــــــــــــم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر