The Darkness

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
مشكل دقيقا در همين منطقه گان هيل نميدونم بايد چي كار كرد لطفا كامل بگيد هر كي بوده مرده همه چراغ هام خاموشه

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
این بازی یکی از خفن ترین بازیهایی بود که من تو عمرم بازی کردم Gears Of War پیشش "سه نقطه" است
جدي ميگي ؟؟ اگه جدي ميگي بايد بگم گيمر نيستي !! :biggrin1: اين بازي قابل مقايسه با GoW نيست اون بازي سوم شخص هست اين اول شخص !! بعد شما يه نگاه به آمار فروش دو بازي كن متوجه ميشي كدوم به قول شما خفن ترين بازي هست !!

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
آي گفتي منم همين مشكل رو دارم يكي به دادمون برسه:((
فهميدم يعني رد كردم الان چپتر سوم
بايد همون جا كه جني ايستاده بري پيش Jimmy باهاش حرف بزني بعد اون ميره پيش Jenny با هم حرف ميزنن بعد هم يكي از اون دو تا دره قفل بازي ميشه و رد ميكني

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
638
نام
بهراد
درود
هنوز بازی رو شروع نکرده گیر کردم ولی حال میده هی گیر میکنم میام از شما ها میپرسم.
اونجا که پلیسها میریزن با هلیکوپتر همه رو کشتم بعد رفتم اونجا که یک مرده پسورد میخواد بعد مار رو فرستادم تو سوراخ حالا دیگه نمیدونم چی کار کنم اگه میشه راهنمایی کنید.
ممنون

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
جدي ميگي ؟؟ اگه جدي ميگي بايد بگم گيمر نيستي !! :biggrin1: اين بازي قابل مقايسه با GoW نيست اون بازي سوم شخص هست اين اول شخص !! بعد شما يه نگاه به آمار فروش دو بازي كن متوجه ميشي كدوم به قول شما خفن ترين بازي هست !!
یک بازیه خوب هیچ ربطی به آمار فروش نداره......اون دوستمون هم نظر خودشون رو داد.......ولی خیلی از بازی ها هستند که نتونستن فروش مناسب بکنن ولی خیلی بازیه محشری هم بودند.....دارکنس هم در قیاس با GOWخیلی دیر اومده

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
638
نام
بهراد
درود
آقا ول کنید Darkness2 رو منو کمک کنید
اونجا که پلیسها میریزن با هلیکوپتر همه رو کشتم بعد رفتم اونجا که یک مرده پسورد میخواد بعد مار رو فرستادم تو سوراخ حالا دیگه نمیدونم چی کار کنم اگه میشه راهنمایی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر