The Darkness

SamuraiX

کاربر سایت
Jun 13, 2007
44
نام
پریوش
راهنمایی کنید جون من ! :

وقتی که از مترو پیاده میشم میرم محله Chain اونجا چند تا آدم میکشم ولی بعدش دیگه نمیدونم باید چیکار کنم ! لطفا راهنمایی کنید ! راستی چرا توی بازی Save نمیکنه ! من امروز تا اونجا رفتم ولی هرکاری کردم نتونستم Save کنم حالا باید اون همرو از اول برم !

باید ببینی ماموریتت چیه ولی اگه اول اول بازی هستی باید بری جنب زمین بسکتبال خونه ي جنی خودش از پنجره برات دست تکون میده راحت میتونی پیداش کنی.

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
باید ببینی ماموریتت چیه ولی اگه اول اول بازی هستی باید بری جنب زمین بسکتبال خونه ي جنی خودش از پنجره برات دست تکون میده راحت میتونی پیداش کنی.

اونجارو رد کردم ! الان ی جا دیگه گیر کردم توی جنگلم نمیدونم باید چیکار کنم !؟

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
حتما خیلی خوب بازی کردی و واست راحت بوده دیگه !!!;)
نه دوست عزیز بازی در حد معمولی و شاید اسان باشد ...
چون خود من در روز اول در طی 4-5 ساعت بازی رو بردم اخر و یک مختصر نقد ازش کردم ...

و در روز های اتی جاهایی که میتوان ازش Achimenvets کسب کرد رو پیدا کردم :D

.:RED:.

کاربر سایت
Jun 7, 2007
149
نام
امیرحسین
اگه تو جنگی اون یارو که جیغ میزنه و مثل مجسمه است رو رد کن برو جلو میرسی به یه قلعه
دارکنس رو بفرست روی زمین بعد بفرستش بالای سقف اونجا تا بره تو و در رو باز کنه

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
اگه تو جنگی اون یارو که جیغ میزنه و مثل مجسمه است رو رد کن برو جلو میرسی به یه قلعه
دارکنس رو بفرست روی زمین بعد بفرستش بالای سقف اونجا تا بره تو و در رو باز کنه

اینجارو رد کردم ! رفتم توی ی جنگل دیگه که رد و برق میزنه ! اونجا نمیدونم چیکار بکنم ! همونجایی که ی دفعه روح سربازا میان ! هرچی آدم بوده اونجا کشتم ولی بدش دیگه گیر کردم و نمیدونم چیکار کنم ! (همون جنگلی رو میگم که باید اون زنگرو فشار بدی تا بره جلو بعد وارد ی جنگل میشه که تا میرسی به پله ها ی دفه روحه یکی از سربازا میاد جلوت !)

gears of war

کاربر سایت
Aug 2, 2006
7
اگر منظورت جنگل بعد از اون ناقوس است یعنی مرحله hillباید اول سربازها رو که کشتی از از اون سر بالایی میری بالا وسطش یه آدمی سر وته آویزونه(دو تا خونه خرابه اطرافه) میری جلوش A می زنی بهت یه اسلحه و یه اژدهای سبز رنگ اضافه می شه بعد بر میگردی پیش جد بزرگ تو همون دهکده

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
اینجارو رد کردم ! رفتم توی ی جنگل دیگه که رد و برق میزنه ! اونجا نمیدونم چیکار بکنم ! همونجایی که ی دفعه روح سربازا میان ! هرچی آدم بوده اونجا کشتم ولی بدش دیگه گیر کردم و نمیدونم چیکار کنم ! (همون جنگلی رو میگم که باید اون زنگرو فشار بدی تا بره جلو بعد وارد ی جنگل میشه که تا میرسی به پله ها ی دفه روحه یکی از سربازا میاد جلوت !)

تو همون اول که میری پائین یه خط سیاه میبینی و باید بدون دارکنسها دنبالش بری. بعد میرسسی به جایی که یه تفنگ یه کاغد و.. افتاده باید اونو برداری و بعدش هم باید یه جایی میرفتی دیگه ( بعدش از یه پله بادی بالا میرفتی ;) )

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza

جنگل چیه ؟ :cheesygri

اونجا جهنم :laughing:

G-Man

کاربر سایت
Jul 30, 2007
433
نام
روزبه
نه دوست عزیز بازی در حد معمولی و شاید اسان باشد ...
چون خود من در روز اول در طی 4-5 ساعت بازی رو بردم اخر و یک مختصر نقد ازش کردم ...

و در روز های اتی جاهایی که میتوان ازش Achimenvets کسب کرد رو پیدا کردم :D

Achimenvets ؟؟؟

پس معلوم شد رو 360 بازی میکنی نه روی ps3 .

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من دوباره بازي رو روي Hard شروع كردم تا بتونم Darkness Master كه داراي 100g رو بگيرم الان فقط Darkness Gun , Demon Arm من 100 درصد نشده ميشه بگيد اينارو كجاي بازي ميده يادم رفته.
Darkness GUn كه توي اولين باري كه ميره جنگ جهاني اول ميده اما اگر ممكنه بگيد Demon Arm كجا ميداد

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
تو همون اول که میری پائین یه خط سیاه میبینی و باید بدون دارکنسها دنبالش بری. بعد میرسسی به جایی که یه تفنگ یه کاغد و.. افتاده باید اونو برداری و بعدش هم باید یه جایی میرفتی دیگه ( بعدش از یه پله بادی بالا میرفتی ;) )

من هر چی سعی میکنم دنبالش برم نمیتونم ! یعنی میرم ها ولی ی دفه رد و برق میزنه از ی جا میرم ی جای دیگه ! (نمیدونم جریانش چیه :cheesygri ) .

جنگل چیه ؟ :cheesygri

اونجا جهنم :laughing:

چی میگه ....... :biggrin1:

اگر منظورت جنگل بعد از اون ناقوس است یعنی مرحله hillباید اول سربازها رو که کشتی از از اون سر بالایی میری بالا وسطش یه آدمی سر وته آویزونه(دو تا خونه خرابه اطرافه) میری جلوش A می زنی بهت یه اسلحه و یه اژدهای سبز رنگ اضافه می شه بعد بر میگردی پیش جد بزرگ تو همون دهکده

من میرم اونجا ولی هیچ آدمی رو نمیبینم ....

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
ببین تو همون کاری رو که بهت گفتم کن و دنبال همون خط سیاه برو. فقط مواظب باش که دارکنس ها باهات نباشن. دقت کن از روی همون خط بری .چراغها رو بشکون. مواظب باش که بهت تیر نزنن چون یه دفعه زنده میشن. البته اگه اشتباه نکنم اول باید بری اون تقنگ و پیدا کنی.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من میرم اونجا ولی هیچ آدمی رو نمیبینم ....
منم همين مشكل رو دارم براي اينكه او جايي كه بايد بري همش نا پديد ميشه دوباره مياد
بعضي زمان ها مياد

gears of war

کاربر سایت
Aug 2, 2006
7
جریان رعد و برق اینکه همونطور که این دوستمون گفته شما باید از وسط بری اگر از کنار بری میری قاطی باقالی ها سر راست تر از این هم نمیشه سر بالایی رو میری بالا دو تا خونه خرابه اطرافه اون هایم که میگین ناپدید میشه یه چند لحظه باید وایسندیه درخته که هر چند بار یک بار میشه مثل یه دکل برق مانند که یه آدم سر ته آویزونه واسه اینم که دشمن ها دوباره زنده نشن حتما قلبشون رو باید بخوری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر