The Darkness

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
توي دستشويي زنانه كه هيچي نيست. وقتي هم كه ميرم پيش اون در ميله اي كه دوتا پليس اونطرفش ايستادن هيچ اتفاقي نميوفته.
ببین توی یکی از ایستگاه ها ( fulton st یا اون یکی ) .

یکیشون دوتا ریل داره .

باید بری توی اون ریل که ازش مترو رد نمیشه .

بعد .

اون ور یه در هست .

باید بری اون تو .

شما باید برین به GUN HIIL .

اگه ماموریتتون هم نگاه کنی این کلمه رو میبینی .

مگه اون نامرو Anthony برات نفرستاده ؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
كامل توضيح ميدم :
بعد از اينكه راننده مترو شما رو از مترو انداخت بيرون . يك نفر براي شما از طريق Pager يك Massage ميفرسته كه ميگه به اين شماره زنگ بزن ( اسم طرف يادم نيست ) . زماني كه شما به اون زنگ ميزنيد اون ميگه كه شما بايد بري از دستشويي زنانه يك كليد برداريد و اون در ميله اي باز كنيد . حالا شما ميري به دستشويي زنانه . در اونجا يك دري بود كه قفل بود ( دره اخري ) شما بايد با پا اون در رو بشكني و كليد رو برداري . حالا ميري جاي در ميله اي و با اين كليد اون در رو باز ميكني ;) .
موفق باشيد .

این برای مرحله های بعدی هستش اینی که علیرضا گفته درسته

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
با سلام. تمام چیزهایی که دوستان گفتن کامل بود ولی یکسری مطائل رو یادشون رفت.

بعد از اینکه شما از مترو پرت می شید پایین توی ایستگاه فالتون یک نفری هست که می تونید باهاش صحبت کنید. بعد از اینکه صحبت با این یارو ;) تمام میشه باید برید aunt رو ببیند. برای پیدا کردن aunt از یکی از اینفورمیشن ها (دستگاه هایی که آدرس می دن) کمک بگیرید (باید سوار قطار بشید برید ایستگاه کانال بعد از اینکه از مترو پیاده شدید می بایستی از خروجی سمت چپ(
اگه استباه نکنم) و بعد در بالای پله ها به سمت lower east خارج بشید. وقتی اومدید روی زمین دست راست شما یک خیابانی هست به اسم terb....(که بازم اسمش دقیقا خاطم نیست) توی اون خیابون یک خونه است که می تونید وارد اون بشید و با یک پیرزنه حرف بزنید)

حالا objection آپدیت می شه و شما باید دوباره برید به ایستگاه فالتون و برید همون قسمتی که دوستان اشاره کردن یعنی همون دره بقل تونل. شما از طریق این در به gun hill می رید .

در قسمت انتهایی gun hill یک در هست که اونجا یک پیرمدی نشسته و بهتون یک کلید می ده و باید از اون کلید برای باز کردن آسانسوری که اونجا هست استفاده کنید. بعد که رفتید بالا یکسری تعقیب و گریز داری با یک نفر که مثل باد فرار می کنه :-"

موقعی که به آخرین در می رسید طرف در و قفل می کنه. از پنجره هم نمی شه رد شد همین موقست که یک هلکوپتر جلوی پنجره می یاد و شما باید بهش تیر اندازی کنی اون هم بهت موشک میزنه و پنجره رو منهدم می کنه. دیگه از اینجا به بعدش مشخصه.

بعد از تمام این مراحل برمیگردی توی ایستگاه فالتون و یک پیامک (چه مسخره) رو دریافت می کنی. حالا از یک تلفن عمومی بهش زنگ میزنه و میگه برات کلیت :cheesygri گذاشته تو wc

در ضمن دوستان باید بگم کلید من تو دستشویی مردا بود :laughing:

جدی می گما

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
بچه ها من الان برایی دومین بار وارد یه دنیا دیگه شدم بعد از اون تیکه که پلیسه با مته ... میکنه الان هیچ راهی نیست به جز یه چیزی مثل برج که درش بستس چی کار کنم؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,119
نام
آریا
بچه ها من الان برایی دومین بار وارد یه دنیا دیگه شدم بعد از اون تیکه که پلیسه با مته ... میکنه الان هیچ راهی نیست به جز یه چیزی مثل برج که درش بستس چی کار کنم؟
اون دروازه و برج رو ول کن و اونجا نرو و از سمت مخالف برو. میرسی به یه جایی که دشمن هست و راه رو پیدا میکنی.

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دوستان!!!تر و خدا بعد از اينكه هلي كوپتر روي پته بوم مي ياد و من مي پرم!پايين!!!
بعدش ديگه هر جا مي رم هيچي نميشه!!
تر و خدا از دوستان يكي دقيق بگه بايد چي كار كنم؟!
بد جو اذيت مي كنه!
به خدا!
اصلا نمي فهمم بايد چي كار كنم!

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
دوستان!!!تر و خدا بعد از اينكه هلي كوپتر روي پته بوم مي ياد و من مي پرم!پايين!!!
بعدش ديگه هر جا مي رم هيچي نميشه!!
تر و خدا از دوستان يكي دقيق بگه بايد چي كار كنم؟!
بد جو اذيت مي كنه!
به خدا!
اصلا نمي فهمم بايد چي كار كنم!

شما باید برگردی به جای مترو . ( چیزی که مطمئن هستم اینه که شما دیگه اونجا که فکر میکنم GUN HILL باشه کاری نداری ;) )
زیاد مطمئن نیستم اما :
فکر میکنم شما باید بری پیش عمه سارا ( اسمش سارا بود دیگه نه :confused: ؟ ) اونجا که برین ماموریتتون اپدیت میشه . البته باز هم میگم که زیاد مطمئن نیستم .
موفق باشید ;) .

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
شما باید برگردی به جای مترو . ( چیزی که مطمئن هستم اینه که شما دیگه اونجا که فکر میکنم Gun Hill باشه کاری نداری )
زیاد مطمئن نیستم اما :
فکر میکنم شما باید بری پیش عمه سارا ( اسمش سارا بود دیگه نه ؟ ) اونجا که برین ماموریتتون اپدیت میشه . البته باز هم میگم که زیاد مطمئن نیستم .
موفق باشید .
مرسي مرسي!!!
اينم رد كردم!!!پيشه عمه جون همون پيره زنه رفتم!!!
اما اومدخه بيرون ديگه معلوم نيست كجا بايد برم!!!!
چه بد بختي شده اولاش خوب بودا اخرش مسخره شد!

بعده رفتن پيشه اين نمي دونين بايد چي كار كنم؟

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
مرسي مرسي!!!
اينم رد كردم!!!پيشه عمه جون همون پيره زنه رفتم!!!
اما اومدخه بيرون ديگه معلوم نيست كجا بايد برم!!!!
چه بد بختي شده اولاش خوب بودا اخرش مسخره شد!

بعده رفتن پيشه اين نمي دونين بايد چي كار كنم؟

به خدا زیاد یادم نیست چون من این بازی رو 2 هفته ای هست که تموم کردم .
شما باید بری تو ماموریتهات بیبینی که چه ماموریتی رو باید انجام بدی . همون جمله ماموریتت رو اینجا بنویس تا بتونم بهتر راهنماییت کنم یا خودت یک مقدار بیشتر توضیح بده که دقیقا چه اتفاقی تو بازی افتاده .
به هر حال شرمنده .

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
یه اتفاقه جالب مثله این که این بازی چند تا Ending داره چون من اصلا پیش عمه نرفتم و حالا دارم تو Hill با نازیها میجنگم ولی نازیهای تیکه پاره.بعد از کشته شدن Jenny توسط عمو Paulie من خودکشی کردم و به اینجا اومدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر