Multi Platform The Callisto Protocol

سازنده
Striking Distance Studios
تاریخ انتشار
۲ ماه دسامبر ۲۰۲۲
ناشر
Krafton
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
199592

بازی جدید خالق Dead Space در Game Awards 2020 معرفی شد و با اطلاعات بیشتر تاپیک به روز رسانی میشود.
--------------------------------------------
سازنده: Striking Distance Studios
ناشر: Krafton
تاریخ عرضه: 2022
پلتفرم: PC, PS5, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی همچون Dead Space در سبک Cosmic Survival Horror خواهد بود.
  • داستان بازی در سال 2320 در یک زندان بر روی یکی از قمرهای مشتری به نام کالیستو اتفاق خواهد افتاد.
عکسها
-----------
screenshot-01.jpg screenshot-02.jpg screenshot-03.jpg screenshot-04.jpg screenshot-05.jpg
screenshot-06.jpg screenshot-07.jpg screenshot-08.jpg

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,674
نام
طاها
دوستان کسی بازیش کرده؟!ارزش خرید داره؟
قطعا نه (کلا تجربه به من ثابت کرده اکثر بازی هایی که نمره زیر 80 دارند جالب نیستند و مشکلات زیادی چه در داستان و گیم پلی چه در بحث فنی و گرافیک و ... دارند )

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
بازیش داغونه . مثل اینکه باید امسال به ریمیک رزیدنت ۴ دل بست
شما که انقدر به موفقیت بازی اطمینان داشتی
حالا شد داغون؟
از همچین بازی ای هیچ وقت انتظار شاهکار نداشته باش نمره ۷۰ کاملا مناسبشه

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
قطعا نه (کلا تجربه به من ثابت کرده اکثر بازی هایی که نمره زیر 80 دارند جالب نیستند و مشکلات زیادی چه در داستان و گیم پلی چه در بحث فنی و گرافیک و ... دارند )
Screenshot 2022-12-02 122725.png
متا توی بازی های ترسناک اصلا مهم نیست وقتی شاهد بازی های خیلی خوبی با متای پایین هستیم توشون

Screenshot 2022-12-02 122847.png

|ین هم یک مثال دیگه برای یک شاهکار با متای زیر 80

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,674
نام
طاها
شما که انقدر به موفقیت بازی اطمینان داشتی
حالا شد داغون؟
از همچین بازی ای هیچ وقت انتظار شاهکار نداشته باش نمره ۷۰ کاملا مناسبشه
می دونستم تا حدوددی ولی داشتم به خودم دلداری و موج مثبت می دادم

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,674
نام
طاها
View attachment 277953
متا توی بازی های ترسناک اصلا مهم نیست وقتی شاهد بازی های خیلی خوبی با متای پایین هستیم توشون

View attachment 277955

متا که قطعا مهمه و نمی شه نادید گرفتش (مثل رزیدنت 2 ریمیک با اون نمره تا آخر بازی سرشار از لذت وافر بود). متا یک معیار سنجش کلی هست برای عیار اون محصول .

من در کل نظر شخصی خودم گفتم و بارها هم بهم ثابت شده . حتی بازی هایی که بین 80 تا 85 هستند هم در میانه راه از اون شادابی و لذت و تنوع مراحلشون کاسته شده و روی تکرار و کسالت افتادند ولی خب زیر سبیلی ردشون کردم و به پایان رساندم .

در کل بازم می گم نظر شخصی هست . یکی بازی با متای 50 60 می رود وکلی هم حال می کنه به خودش مربوطه . مثل بازی مد مکس

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,594
View attachment 277953

View attachment 277955

البته بر اساس متا بخوایم قضاوت کنیم Alien با 80+ فکر کنم شروع کرد و در نهایت روی 79 پروندش بسته شد و به هرحال لب مرز نبود.ولی این بازی نقدهای منفیش میچربه به نقدهای مثبتش و همینطور نقدهای بیشتری هم براش میاد و با توجه به سابقه برخی منتقدین احتمالش هست پایینتر هم بشه
من بازی رو انجام می دم ولی نمی شه امتیازات رو نادیده بگیرم

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
818
نام
رضا
3 ساعت رو ps5 بازی کردم. بازیش خیلی قشنگه بعضی نمرات رو ادم میبینه شک میکنه اصلا اینا بازی کردن یا نه. جالبه نکات منفی که گفتند اونایی که 5 یا 6 دادند سختی و گیم پلی کلیشه ای و نبود نو اوری رو ایراد گرفتند یکی نیست به اینا بگه استدیوهای معروف همه زدن تو کار ریمیک و ریمستر دیگه جرات ندارند ایپی جدید بسازند به خاطر نداشتن نواوری. حالا یک استدیو اومده یک ایپی جدید ساخته شما به جای اینکه منصفانه نقد کنید میاید به خاطر بعضی ایرادات الکی میکوبید بازی رو. والله ما تو این 3 ساعت بسی لذت بردیم . برادر منتقد نمیتونی بازی کنی سختی رو بهونه نکن. انصافا زیر 7 حقش نیست به نظرم. اون دوستانی که از دد اسپیس خوششون امده بی شک از این بازی هم خوششون میاد. امیدوارم فروش بازی خوب باشه و شاهد نسخه های بیشتر باشیم. کلا سبک survival horror مظلوم ترین سبک بین بازی هاست. بهتره هر سبک هم سر دبیرای سایت ها بدن به منتقد همون سبک نقد کنه نه کسی که مثلا ریسینگ و شبیه ساز و شوتر بازی میکنه بیاد این سبک رو نقد کنه.اینجوری ..ه بزنه به متا.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
20221202_133356.jpg
20221202_151704.jpg
20221202_133401.jpg
20221202_133228.jpg
۲ ساعتی بازی کردم.بازی یه شو کیس گرافیکی فوق العادس به جرات همچین چیزی تا این حد ریل ندیده بودم من رو مود گرافیکی بازی میکنم دقیقا ازون ۳۰ فریماس که به شدت خوبه یه چیزی نزدیک به هورایزون
Screenshot_20221202-005957_Twitter.jpg
خب ip جدیده نمیتونه بی ایراد باشه یکم تو mele اتکا میتونست بهتر باشه تو چنتا نقدم ازین ایراد گرفتن اما جو و ترس بازی بی همتااااس .برای من به شدت لذت بخشه واقعا به شخصه اصلا به متاها توجه نمیکنم (برای ماهایی که با دسته خلبانی و کنسولای ۸ بیتی ۱۶ بیتی بزرگ شدیم ) بیشتر به یه معجزه شبیهه خلاصه حتما تجربش کنید .
IMG_20221202_140147_651.jpg
IMG_20221202_145016_444.jpg

آخرین ویرایش:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,174
نام
Amir
بازی دقیقا همون چیزیه که می‌خواستم. به نبرد تن به تن و داج بازی عادت کردم و حالا دیگه اوکیه کاملا ولی تو دشمنهای زیاد اذیت می‌کنه. گرافیک بازی یکی از بهترین هایی هست که دیدم و مدل این گیم جیکوب شاید بشه گفت بهترین هست. حقیقتش زیاد نترسیدم تا حالا ولی بازی جذابه و پای کنسول نگهتون میداره. مطمئنم که حق بازی 5 یا 6 نیست لااقل.

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
230
یه چیزی ک اتفاق افتاده این چند سال اخیر ک همه بازی ها بر اساس متا قضاوت میشن و بازیی ک متایی پایینتر از ۸۰ داشته باشه بازی بدیه،نمونه بارزش هم ک همه میشناسیم days gone هست ک بازی خوبی بود اما متا باعث شد نابود بشه، در صورتی ک خیلیا بازیش کردن و ازش لذت بردن...
این بازی هم همینطوره به نظر، منتقدا خیلی بش روی خوش نشون ندادن اما میتونه قشر خاصی رو سرگرم کنه.

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,261
نام
یونس
اتمسفر و گرافیک بازی واقعا 10 از 10 ولی مشکل پرفورمنس و استاتر نابود کرده تجربه بازیو
من با 3080 تا 20 فریم دراپ میشم! منکه فعلا دست نگه داشتم ببینم مشکلاتش برطرف میشه یا نه، که البته با وجود دنوو بعیده!

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
690
اتمسفر و گرافیک بازی واقعا 10 از 10 ولی مشکل پرفورمنس و استاتر نابود کرده تجربه بازیو
من با 3080 تا 20 فریم دراپ میشم! منکه فعلا دست نگه داشتم ببینم مشکلاتش برطرف میشه یا نه، که البته با وجود دنوو بعیده!
من نمیدونم این مشکل استاتر کی قراره حل بشه روی پلتفرم PC

سر همین قضایا من همون اول کار نسل ۹ رفتم کنسول گرفتم
البته بماند اون زمان قیمت کارت گرافیک سر به فلک می‌کشید!

• Like
Reactions: Taha75

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
639
نام
فرشاد
مثل اینکه چند ساعت دیگه یه آپدیت میدن که حل بشه
ولی من که بعید میدونم به این سرعت فیکس کنن
یک ساعتی پلی دادم ولی واقعا با این وضع نمیشه پلی داد، کلا همه حس گیم میپره

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,261
نام
یونس
من نمیدونم این مشکل استاتر کی قراره حل بشه روی پلتفرم PC

سر همین قضایا من همون اول کار نسل ۹ رفتم کنسول گرفتم
البته بماند اون زمان قیمت کارت گرافیک سر به فلک می‌کشید!
بیشترش تقصیر قفل دنوو هست، هرچی بازی رو رو پیسی با این قفل اومد مشکلات شدید پرفورمس داشته 10 تا آپدیت لازمه تا بازیای دارای این قفل قابل تحمل بشن

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر