Multi Platform The Callisto Protocol

سازنده
Striking Distance Studios
تاریخ انتشار
۲ ماه دسامبر ۲۰۲۲
ناشر
Krafton
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
199592

بازی جدید خالق Dead Space در Game Awards 2020 معرفی شد و با اطلاعات بیشتر تاپیک به روز رسانی میشود.
--------------------------------------------
سازنده: Striking Distance Studios
ناشر: Krafton
تاریخ عرضه: 2022
پلتفرم: PC, PS5, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی همچون Dead Space در سبک Cosmic Survival Horror خواهد بود.
  • داستان بازی در سال 2320 در یک زندان بر روی یکی از قمرهای مشتری به نام کالیستو اتفاق خواهد افتاد.
عکسها
-----------
screenshot-01.jpg screenshot-02.jpg screenshot-03.jpg screenshot-04.jpg screenshot-05.jpg
screenshot-06.jpg screenshot-07.jpg screenshot-08.jpg

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
روی PC فریم روی 30 که قفل کردم، خیلی خیلی استاتر کم شد. جایی ندیدم بگن ولی یه تست بکنید ببینید واسه شما هم اوکی میشه یا نه.
۳۰ فریم برای من یکی اصلا قابل تحمل نیست حتی بی نقص هم اجرا بشه چشمام یاری نمیکنن سردرد میگیرم رو ۳۰ :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دوستانی که کنسولی بازی میکنن هم مشکل پرفورمنس کسی داشته تا حالا؟ نمیدونم رو ps یا Xbox مشکلی گزارش شده یا نه ولی من رو پلی۵ مد پرفورمنس دارم بازی میکنم تا الان که ۳-۴ ساعت بازی کردم خیلی روون بوده.

کلا بازی گرافیکی یه شاهکاره تو گیم پلی هم ایده خیلی جالبی داشته که اجراش هم تقریبا خوب بوده اما یسری ایرادات داره که باعث شده این نمرات رو بگیره. در کل تا الان حسم خیلی خوبه به بازی ولی درک میکنم چرا همچین نمراتی گرفته

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
۳۰ فریم برای من یکی اصلا قابل تحمل نیست حتی بی نقص هم اجرا بشه چشمام یاری نمیکنن سردرد میگیرم رو ۳۰ :D
این 30 فریمش روون بود نسبتا. من خودم سیستم خوبی دارم و خیلی بیشتر از 30 میتونم بگیرم اما فعلا وضع بازی خراب اگر کسی نمیخواد صبر کنه تا افتضاح فیکس بشه باید اینطوری بسوزه و بسازه.:D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بیشترش تقصیر قفل دنوو هست، هرچی بازی رو رو پیسی با این قفل اومد مشکلات شدید پرفورمس داشته 10 تا آپدیت لازمه تا بازیای دارای این قفل قابل تحمل بشن
البته ربطی به قفل نداره بیشتر بر میگرده به UE4 و بعضا DX12 که مشکلاتی مثل Shader compilation داره و دفعه اول هم نیست این مشکلات رو PC . کلا چه خوشمون بیاد چه نیاد دنوو خیلی بهینه تر از چیزی ـه که فکرش رو بکنیم . اگه مشکل داشت تا الان هزار باره ولش کرده بودن .
پ.ن : دفعه قبلی یادمه سر Resident Evil Village معلوم شد DRM خود کپکام گند زده به بازی و دنوو هیچ دخلی تو شاتر و استاتر ها نداشته !!!

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
الان که 3-4 ساعتی بازی کردم تقریبا میتونم بگم بازی در حد همون متایی هست که گرفته، ولی نمره 5 هم اغراق آمیزه براش. من فن سرسخت دد اسپیس هستم خیلی منتظر این بودم اما بازی اصلا کاریزمای دد اسپیس رو نداره و بیشتر مثل این میمونه یه استودیو رندوم خواسته از روی بازی اصلی یه چیزی بسازه اصلا انگار نه انگار کارگردان دد اسپیس 1 و 2 بازی رو ساخته. روند گیمپلی بازی و دیزاین کلا مشکل داره کل بازی داج اتک داج اتک یه چیز سطحی در آوردن، بعد مشکل اینه که اصلا این سیستمی که طراحی کردن اصلا نمیخونه به بازی، دشمنها قشنگ تعدادشون دونه دونه که میره بالا این سیستم بیشتر اذیت میکنه. در کل بازی سرگرم کننده هست اما نه ترسناکه نه گیمپلی خیلی خفنی داره نه کاریزمای شاهکار نسل 7 رو داره. کلا دلسرد شدم امروز خیلی خورده تو ذوقم بعد این همه انتظار واسه منی که فکر کنم مجموع 3 قسمت دد اسپیس بالای 500 ساعت بازی کردم و وجب به وجبشون رو حفظ بودم. بازی رو یه بار تموم میکنم تو پرایس باگ استیم خورد نسخه با سیزن پس خریدم 6 دلار ولی بازی چیزی نیست که بشه توصیه کرد. سرگرم کننده هست فقط برای کسایی که بازیهای این مدلی دوست دارن نه بیشتر.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اصلا انگار نه انگار کارگردان دد اسپیس 1 و 2 بازی رو ساخته.
من یک نکته ای در این مورد بگم که به اشتباه پخش شده.
Glen Schofield صرفا تهیه کننده اجرایی! اه نسخه اول Deadspace بود.
کارنامه کارگردانی اشم نگاه کنید چیز خاصی توش نیست. کمک کارگردان سه نسخه COD بهترین کار هاشه.
کلا خالق چیز خاصی نبوده که انتظار داشته باشید الان اثر جدید و منحصر بفردی رو خلق کنه.

این بازی هم کلا داستان عجیبی داشت. اول قرار بود در دنیای PUBG اتفاق بیفته و دنیای اون رو گسترش بده یهو همچی عوض شد.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
من یک نکته ای در این مورد بگم که به اشتباه پخش شده.
Glen Schofield صرفا تهیه کننده اجرایی! اه نسخه اول Deadspace بود.
کارنامه کارگردانی اشم نگاه کنید چیز خاصی توش نیست. کمک کارگردان سه نسخه COD بهترین کار هاشه.
کلا خالق چیز خاصی نبوده که انتظار داشته باشید الان اثر جدید و منحصر بفردی رو خلق کنه.

این بازی هم کلا داستان عجیبی داشت. اول قرار بود در دنیای PUBG اتفاق بیفته و دنیای اون رو گسترش بده یهو همچی عوض شد.
بازی نسخه پی سی ش که افتضاحه مشابه گاتوم شت هست
100 بار دیگه م اینا بازی بسازنن با انریل 4 ادم نمی شن که بابا روی پی سی جواب نمی ده مخصوصا اگه ری داشته باشه باید حسابی قبلش پولیشش کنید تا گند استاتر نداشته باشه باز ادم نمی شن
کلا انریل ها که هر چهارتاشون افتضاح بودن و هر کدوم مشکلات اساسی خودشون داشتن باید حالا صبر کرد دید این 5 با این همه سر و صدا بالاخره درست شده یا نه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
لعنتی عجب گرافیک و نورپردازی داره!!!

اینطور که جناب اسکافیلد توییت زدن، ساعت 5:45 پچ برای رفع مشکل شیدر ها ریلیز میشه حالا من نمیدونم این ساعت به وقت ما کی میشه ولی خب امیدوارم مشکلو حل کنه تا از بازی لذت ببریم.

دوستان بفرمایید شرایط ریفاند نسخه استیم چطوریه؟ من تا به حال انجام ندادم، بعد اینکه ما با پرایس باگ اینو گرفتیم، ریفاند کنیم همونقدر بر میگردونن یا مبلغ کلی گیم رو؟ :))

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
آپدیت اومد 2.9 گیگ حجم نسخه استیم

لعنتی عجب گرافیک و نورپردازی داره!!!

اینطور که جناب اسکافیلد توییت زدن، ساعت 5:45 پچ برای رفع مشکل شیدر ها ریلیز میشه حالا من نمیدونم این ساعت به وقت ما کی میشه ولی خب امیدوارم مشکلو حل کنه تا از بازی لذت ببریم.

دوستان بفرمایید شرایط ریفاند نسخه استیم چطوریه؟ من تا به حال انجام ندادم، بعد اینکه ما با پرایس باگ اینو گرفتیم، ریفاند کنیم همونقدر بر میگردونن یا مبلغ کلی گیم رو؟ :))
نه دیگه داداش عمو گیب خودش ختم روزگاره :D همون مبلغی که دادی بر میگرده به حساب
شرایطش هم که کمتر از 2 ساعت پلی تایم و کمتر از 7 روز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر