Multi Platform The Callisto Protocol

سازنده
Striking Distance Studios
تاریخ انتشار
۲ ماه دسامبر ۲۰۲۲
ناشر
Krafton
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
199592

بازی جدید خالق Dead Space در Game Awards 2020 معرفی شد و با اطلاعات بیشتر تاپیک به روز رسانی میشود.
--------------------------------------------
سازنده: Striking Distance Studios
ناشر: Krafton
تاریخ عرضه: 2022
پلتفرم: PC, PS5, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی همچون Dead Space در سبک Cosmic Survival Horror خواهد بود.
  • داستان بازی در سال 2320 در یک زندان بر روی یکی از قمرهای مشتری به نام کالیستو اتفاق خواهد افتاد.
عکسها
-----------
screenshot-01.jpg screenshot-02.jpg screenshot-03.jpg screenshot-04.jpg screenshot-05.jpg
screenshot-06.jpg screenshot-07.jpg screenshot-08.jpg

آخرین ویرایش:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
IGN با همکاری استودیو و ناشر بازی یه پادکست یا درام صوتی به اسم Helix Station منتشر کرده، که یه prequel برای بازی و داستان دو‌ تا بونتی هانتر به اسم های پرسی و‌ کین که برای گرفتن یه زندانی فراری از زندان Black Iron به Helix Station سفر میکنند روایت میکنه. بازیگرهای نقش اصلی هم Gwendoline Christie و Michael Ironside هستند. پادکست در کل شش تا اپیزود هست که فعلا دو تا اپیزود منتشر شده و بقیه اپیزودها هم تا قبل از عرضه بازی منتشر میشه.

اپیزود یک و دو.

View attachment Episode-1-The-Proposition-The-Ca.mp4

View attachment Episode-2-Shipwrecks-The-Callist.MP4

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
653
واسه افکت های صدا از apprehension engine استفاده شده که قبل این فقط تو فیلم های هالیوودی استفاده میشده.تقریبا 15 روز دیگه هم عرضه میشه. یادمه موقع معرفی برعکس الان خیلی ها امیدی به اسکوفیلد نداشتن و اصلا نمیدونستند کی هست. :D

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
بازی بی نظیر A Plague Tale Requiem دنوو نداشت (می تونست روی GOG منتشر نشه و دنوو داشته باشه )
خدایش برام سواله چطور بازی ها رو فورا تموم میکنی؟
من حتی وقت دانلودشم پیدا نکردم.
رسما دلم واسه خودم سوخت و بهت حسودیم شد :D

• Smile
Reactions: Taha75 and blak

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,640
نام
طاها
خدایش برام سواله چطور بازی ها رو فورا تموم میکنی؟
من حتی وقت دانلودشم پیدا نکردم.
رسما دلم واسه خودم سوخت و بهت حسودیم شد :D
از خواب و استراحت زدن / برنامه ریزی / پشتکار . بکوب رفتن بدون فعالیت جانبی

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
از خواب و استراحت زدن / برنامه ریزی / پشتکار . بکوب رفتن بدون فعالیت جانبی
نه فکر کنم منظور دوستمون چیز دیگه ایه... منم واقعا برای بازی قدیما پشتکار داشتم... هممون تقریبا از خیلی چیزا مثل خواب و این موارد برای بازی کردن زدیم... ولی خب برای بعضیامون از یه سنی به بعد لازمه یه راهیو شروع کنیم برای زندگی کردن یا زنده موندن(بسته به شرایط افراد) که باعث میشه نتونی برای گیم وقت بزاری... خود من هنوزم روزی ۱ ساعت شاید بازی میکنم... برای این فروم هم وقت میزارم ببینم چه خبره...ولی خب یه زمانی علاقم بود بازیا رو زودتر تموم کنم... بیخوابی... کلاس نرفتن... غذا نخوردن... در این حد:D
خلاصه که نمیدونم چند سالته و چیکار میکنی... ولی ایول:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر