Multi Platform The Callisto Protocol

سازنده
Striking Distance Studios
تاریخ انتشار
۲ ماه دسامبر ۲۰۲۲
ناشر
Krafton
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
199592

بازی جدید خالق Dead Space در Game Awards 2020 معرفی شد و با اطلاعات بیشتر تاپیک به روز رسانی میشود.
--------------------------------------------
سازنده: Striking Distance Studios
ناشر: Krafton
تاریخ عرضه: 2022
پلتفرم: PC, PS5, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی همچون Dead Space در سبک Cosmic Survival Horror خواهد بود.
  • داستان بازی در سال 2320 در یک زندان بر روی یکی از قمرهای مشتری به نام کالیستو اتفاق خواهد افتاد.
عکسها
-----------
screenshot-01.jpg screenshot-02.jpg screenshot-03.jpg screenshot-04.jpg screenshot-05.jpg
screenshot-06.jpg screenshot-07.jpg screenshot-08.jpg

آخرین ویرایش:

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
229
آقا چرا انقدر این بازی سرطانه از نظر باگ .
من دیسک بازی را گرفتم به خاطر اون گلیچ تروفی سختی آپدیت نکردم ورژن یک دارم بازی می‌کنم. وحشتناک باگ داره تا الان چندین بار قاطی کرده قطع شده بازی تروفی ها چند بار داده نشده باید دوباره میرفتم .منوها خیلی وقت ها لود نمیشن .محیط ها لود نمیشن .
یعنی برام سوال هستش اینا واقعا تستر ندارن چه جوری روشون میشه بازی ناقص رو ۷۰ دلار تو پاچه مردم کنن.
عزیز رو چ پلتفرمی بازی میکنی؟
رو ps5 بعد از 5,6 ساعت باگ خاصی ندیدم،همچی هم به درستی کار میکرد. رو هر دوتا مود گرافیکی هم تست کردم.

خب منم میخوام ۲تا ایراد از بازی بگیرم، یکی این سیستم melee ک گذاشتن رو اصلا خوشم نیومده و دوم اینکه بازی خیلی سعی میکنه ک از کانال ها و جاهای تنگ استفاده کنه ک به نظرم بیش از حد هست و جذابیتشو از دست میده.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
817
نام
سید محمد حسین
عزیز رو چ پلتفرمی بازی میکنی؟
رو ps5 بعد از 5,6 ساعت باگ خاصی ندیدم،همچی هم به درستی کار میکرد. رو هر دوتا مود گرافیکی هم تست کردم.

خب منم میخوام ۲تا ایراد از بازی بگیرم، یکی این سیستم melee ک گذاشتن رو اصلا خوشم نیومده و دوم اینکه بازی خیلی سعی میکنه ک از کانال ها و جاهای تنگ استفاده کنه ک به نظرم بیش از حد هست و جذابیتشو از دست میده.
روی ps5 دارم میرم خیلی اذیت میکنه تقریبا هر 40 50 دقیقه کرش میکنه از بازی میاد بیرون حالا خوبه تند تند چک پوینت میده .

• Like
Reactions: Taha75

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,336
نام
مــاکــان
دوستان کسی تو استیم بازی رو نصب کرده من دیتا رو میشناسونم ولی هی از اول میخواد دانلود کنه
حتما دیتات قدیمی هست ، از اونموقع برای استیم 2 تا آپدیت بالای 15-10 گیگ اومده.
شاید برای همین هست که میخواد دانلود کنه.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
817
نام
سید محمد حسین
چرا میخوای پاک کنی، همینو اپدیت کن و راحت بازی کن.
گفتم تو پست اولم دیگه من از روی دیسک بازی میکنم ورژن 1.000000
بازی یه گلیچ تروفی سختی داره که روی اپدیت 1.07 پچ شده برای همین نمیخوام اپدیت کنم .
کلا تجربه عجیب غریبی بود برام کلا انگار دیسک بازی ورژن الفا بازی هستش نکته جالب برام اینه یه تروفی داره برای پیدا کردن تمامی فایل های بازی که توی راهنما ها که میدیدم جای خیلی از فایل ها توی این ورژنی که من بازی کردم با سایت های راهنما به کلی تفاوت داشت .حتی یه سری مکان ها هم جا به جا بود مثلا یه جا تو راهنما میگفت فلان جا ورکشاپ است تو بازی من اصلا یه چیز دیگه بود اونجا:blink::blink::blink:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
در کل گلن اسکافیلد منو نا امید کرد . فکر می گردم دوباره بعد از سال ها با یک بازی ترسناک خوش ساخت وحشت بقا با داستانی میخکوب کننده طرف خواهم بود که دوباره جریان ساز خواهد شد ولی با یک بازی سمی که از لحاظ فنی و اجرا هم لنگ می زنه . خیلی انتظار بیشتری داشتم

نمرات گویای همه چیز هست . مثلا فلان بازی ۱۰۰ تا نقد داره همه عالی بعد دو تا نقد زرد یا قرمز. اون تکلیفش معلومه که اون دو تا منتقد از روی غرض‌ورزی نمره دادند و فاقد اهمیت هستند .

اما در بازی کالیستو لیست نمرات و نظرات گویای همه چیز بود و نمی شود نادیده گرفت .

نمی دونم استدیو های سازنده سختشون که ۱۰ مدل سیستم کامپیوتر قرار بدهند و بازی ساعت ها تست و اجرا کنند تا حداقل نواقص فنی و اجرایی را به حداقل برسانند . ابعاد دیگر پیشکش

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوستان آخرین اپدیت استیم بازی مربوط به چه تاریخی هست
15 دسامبر

شانس ما آپدیت هاش هم به صورت کلی منتشر میشه تو سایت های داخلی و نمیشه همون قسمت آپدیت رو فقط گرفت و نصب کرد. باید 2 ساعت منتظر باشی استیم دانلودش کنه!

• Like
Reactions: miladxyz and Taha75

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
817
نام
سید محمد حسین
گفتم تو پست اولم دیگه من از روی دیسک بازی میکنم ورژن 1.000000
بازی یه گلیچ تروفی سختی داره که روی اپدیت 1.07 پچ شده برای همین نمیخوام اپدیت کنم .
کلا تجربه عجیب غریبی بود برام کلا انگار دیسک بازی ورژن الفا بازی هستش نکته جالب برام اینه یه تروفی داره برای پیدا کردن تمامی فایل های بازی که توی راهنما ها که میدیدم جای خیلی از فایل ها توی این ورژنی که من بازی کردم با سایت های راهنما به کلی تفاوت داشت .حتی یه سری مکان ها هم جا به جا بود مثلا یه جا تو راهنما میگفت فلان جا ورکشاپ است تو بازی من اصلا یه چیز دیگه بود اونجا:blink::blink::blink:
اقا چرا پوکر فیس میفرستید جدی میگم:D:D:D:D:D:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر