Multi Platform Test Drive Unlimited Solar Crown

capsule_616x353.jpg
نسخه جدید بازی پس از سالیان طولانی معرفی شد و در تاریخی نامشخص بازی عرضه خواهد شد.
--------------------------------------------
سازنده: KT Racing
ناشر: Nacon
تاریخ عرضه: 31 شهریور 1401 (22 سپتامبر 2022)
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی توسط استودیو KT Racing سازنده بازیهای WRC ساخته خواهد شد.
  • تا کنون 2 خوردرو (Range Rover SVR و Aston Martin DB11) در تریلرهای بازی رویت شده اند.
  • سبک لایف استایل معروف سری همچون کازینوها در بازی حضور خواهد داشت.
  • بازی در هنگ کنگ جریان خواهد داشت.
تریلر(ها)
-----------

عکس(ها)
-----------

test_drive_unlimited_solar_crown_trailer_2.jpg

Last edited by a moderator:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دقیقا مخصوصا صدای ماشینها خیلی خوب به نظر میرسه.
ولی دقت کردی انگاری دکمه دود/گردوخاک رو زده بودن؟

اصلا خاکی بلند نمیشد حین دریفت :D
=====
فقط وقتی فولکس واگن VW Golf MK1 رو دیدم دلم رفت :x
خب الان که دوباره دیدم Lancia delta بود نه VW.
من تو TDU کلا با این میرفتم بیرون دور دور ، خیلی حس خوبی داشت و هم صدای جذابی.
View attachment 330058
آره الان گفتی دوباره دیدم. واقعا هیچ افکتی نداره :D
یک جارو خراب نکنن نمیشه انگار.

• Like
Reactions: Faruk and m.d.makan

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
بین تمام بازی های ریسینگ TDU2 برای Most Played Time بود در مورد بیشترین زمان تایم بازی برای بین همه گیم هایی که بازی کردم نمی دونم رتبه اش چندمه ولی مطمئنم بین 5 تای اول هست. برای ایکس باکس 360 و پی سی بصورت اورجینال تهیه کرده بودم و کلی آنلاین زدم چه لذتی داد بخصوص بخش کازینو که دیوانه کننده بود وقتی وارد کازینو میشدم رسما از دنیای واقعی که درش زندگی می کردم خارج میشدم می رفتم توی دنیای موازی همون جایی که آرزومه اینکه یه زندگی لاکچری توی جزیره لاکچری داشته باشه آدم یه خونه با یه گاراژ تالار مانند که کلکسیون بهترین ماشن هاتو کنار هم پارک کنی و بری باهاشون دور دور بزنی توی طبیعت زیبای جزیره ایبیزای اسپانیا و یا هاوایی. یادش بخیر همین موقع ها بود که بازی رو برای ایکس باکس گرفته بودم سال 2010 روزای تعطیلات نوروز با خیال راحت می نشستم بازیش میکردم... هوف کاش همون سالها بود الان

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
ایمیل هاتون رو چک کنین که برای ثبت نام بتای سوم بازی دعوت فرستادن یا نه.
اگه نه تو سایت خودشون عضو شید (newsletter) که براتون لینکش بیاد که بتونید بعدش ثبت نام کنین.
Test drive unlimited - Solar Crown

بتای سوم همین ماه 22ام آپریل برای اونهایی که انتخاب شدن شروع میشه و به مدت دو روز ادامه داره.
Screenshot 2024-04-08 173533.png

فقط برای استیمه فعلا ، برای پلتفرم های دیگه چیزی نگفتن.

• Like
Reactions: m.a.t and NaViiDii

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
اگه ثبت نام کردین باید بگم ایمیلهاتون رو چک کنین که ببنین کلوزدبتا رو قبول شدید یا نه.
تا دوشنبه هفته آینده 22 آپریل فرصت دارید که NDA رو امضا کنین.

• Like
Reactions: m.a.t

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
فقط جهت یادآوری اگه ثبت نام کردید ایمیلهاتون رو چک کنین.
برای من دیروز اومد ولی چک نکردم و امشب فقط فرصت دارم دانلود کنم و فردا نهایتا تست کنم.

• Like
Reactions: NaViiDii

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
خب همین الان تو دیسکورد اعلام کردن یک روز دیگه بتا رو ادامه میدن.
طبق قرار امشب ساعت 7:30 تموم میشد ولی خب فردا رو هم اضافه کردن.
فردا شب ساعت 7:30 تموم میشه.

• Like
Reactions: m.a.t

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
خب یه چندخطی در مورد این بتا بنویسم.

همین اولش بگم اینقدر تجربم بد بود که هیچ انگیزه ای برای نوشتن ندارم.
از تمام آنلاین بودن بازی بگم و اینکه ما هم تحریمیم ، چقدر هم این آنلاین بودنش اذیت میکرد.
از طول کشیدن لودینگ ریس ها به دلیل اتصال به سرورها ، تا دیسکانکت شدن پشت به پشت ، کاملا تجربه مزخرفی بود از این لحاظ.

البته هدف این بتا همین استرس تست سرورها بود که فقط امیدوارم نتایج و آمارهای خوبی گرفته باشن و سرورها رو برای انتشار نهایی آماده کنن.

خود بازی هم به هیچ وجه بهینه نبود و نهایتا 30 فریم اونهم به زور میتونستم بگیرم ، با بالا پایین کردن تنظیمات هم باز تفاوت آنچنانی نمیکرد.
البته خب بهینه کردن و... میره برای اواخر مراحل توسعه بازی و شاید خیلی برای الان مهم نباشه.

در مورد گرافیک اینکه اصلا در حد سری هورایزن نیست که خب از قبل مشخص بود ولی حتی نمیتونه در حد Crew موتورفست یا حتی NFS باشه.
صداگذاری بدی نبود ولی باز هم خیلی جای کار داشت.

در مورد فیزیک و درایوینگ مدل هم باز من اصلا برام جذاب نبود ، با گیم پد بازی کردم.
چیزی که تو پیش نمایش ها میگفتن و اینکه گیم پلی به سمت سیم کید و... هست رو من اصلا حس نکردم.
کلا هندلینگ داشت همین ، هیچ ویژگی خاصی که به یادم بمونه نداشت.
البته اینقدر وضعیت پرفورمنس و فریم دهی بد بود که نمیشد از رانندگی هم لذت برد ، شاید دلیلش این بوده.

در مورد وایب بازی ، ویژگیهای اجتماعی ، بخش پیشرفت و... هم خیلی سطحی بود برام.
پول درآوردن و خرید ماشین ها خیلی آسون بود که این رو اصلا دوست نداشتم.

خلاصه اینکه اگه این بیلد نزدیک ترین ورژن قابل بازی بوده باید بگم بازی حداقل 8-6 ماه دیگه پروسه توسعش باید طول بکشه ، حتی بیشتر.
جز اینکه بیلد قدیمی بوده و بازی نهایی تقریبا آمادست و اینکه بخوان تو همین 4-3 ماه آینده منتشر کنن.
یا اینکه اصلا آماده نیست و طبق انتشارهای این چند سال اخیر بخوان یه دستی روش بکش و بطور ناقص منتشر کنن که بعدش اونطور که باید تکمیلش کنن.

به نظرم حیفه بعد این همه سال که صبر کردن و ذره ذره بازی رو ساختن بخوان با وضعیت بدی منتشرش کنن.
درسته خیلی طولانی شده پروسه ساخت ولی خب بازی کوچیکی هم نیست.
این هم اولین تجربه استودیو تو ساخت همچین بازی با چنین وسعتیه.

خلاصه که با تجربه پلی تست سوم من خیلی اعتمادم به استودیو که توان ساخت ادامه آبرومندی از مجموعه تست درایو رو داره واقعا کمتر شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر