Multi Platform Test Drive Unlimited Solar Crown

capsule_616x353.jpg
نسخه جدید بازی پس از سالیان طولانی معرفی شد و در تاریخی نامشخص بازی عرضه خواهد شد.
--------------------------------------------
سازنده: KT Racing
ناشر: Nacon
تاریخ عرضه: 31 شهریور 1401 (22 سپتامبر 2022)
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی توسط استودیو KT Racing سازنده بازیهای WRC ساخته خواهد شد.
  • تا کنون 2 خوردرو (Range Rover SVR و Aston Martin DB11) در تریلرهای بازی رویت شده اند.
  • سبک لایف استایل معروف سری همچون کازینوها در بازی حضور خواهد داشت.
  • بازی در هنگ کنگ جریان خواهد داشت.
تریلر(ها)
-----------

عکس(ها)
-----------

test_drive_unlimited_solar_crown_trailer_2.jpg

Last edited by a moderator:

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
من اون زمان تست درایو بازی نکردم و الانم که دیگه نمیشه برم سراغش چون گرافیک و فیزیکش قابل قبول نیست برا مخاطب الان
ولی از نظراتتون حس میکردم شما توی هورایزن دنبال تست درایو میگشتید که کار اشتباهیه، هورایزون بازی خیلی اوریجینالی هست و حتی قصد نداشته شبیه تست درایو باشه.
نظر من راجع به هورایزون اینه که گیمپلی اصلیش (ینی فیزیک و تیونینگ) واقعا به کمال واقعی رسیده و نمیتونم تصور کنم که چطوری ارتقاش بدن ( شبیه حالتی که نینتندو توی ماریو کارت و اسمش آلتیمت بهش رسیده). تنها چیزی که بذهنم میاد برای Horizon 6 اینه که چنتا نویسنده درست حسابی بیارن دیالوگ های کاراکتر هاشو ازین حالت فوق مسخره دربیاره تا مردم یه ذره اون بخششو جدی بگیرن.

البته موزیک های لایسنس شده هورایزون اکثرا خیلی افتضاح هستن تا حدی که اصلا meme شده بود تو ردیت، امیدوارم این قضیه رو هم تو H6 حل کنند برن یه مشت موزیک درست حسابی لایسنس کنند. (البته رادیو کلاسیک هورایزون ایده جذابی بود واقعا :D )
یکی از ایده های خیلی جذابی که هورایزن از تست درایو 2 گرفت قضیه کالکتبل ماشینهای کلاسیک بود توی TDU2 اسمش Wrecked Cars بود که لاشه های ماشینها رو مثلا 10 تا پیدا میکردی جایزه ات یه ماشین صفر کلاسیک بود که همون اول کاری فولکس بیتل مدل دهه 60 بود که یکی از خوشگل ترین و ناز ترین ماشین های بازی هست توی هورایزن نسخه 2012 هم بارن کارس یا ماشین های خوابیده کلاسیک داخل طویله بود که پیداش میکردی بعدش برات اورهال می کردند می رفتی تحویل می گرفتیش این دقیقا ایده ای بود که از تست درایو گرفته بود
ولی خب کاملا قبول دارم در حالتی اصولا کسی فن هیچ کدوم از این دو بازی نباشه هرایزن یه وزنه فوق سنگین هست در سبک ریسینگ هرچی باشه داریم در مورد یه غول ریسینگ به اسم فورزا حرف می زنیم طبیعی هست که همه چیز به نفع فورزا سنگینی می کنهماشین های بیشتر جزئیات بیشتر کلاس کاری بالاتر گرافیک بالا و ... ولی هموطور که گفتم یه نفر باید تست درایو آنلیمیتد رو در زمان خودش بازی میکرد که اگه می تونست آنلاین هم بشه یه پنجره بزرگ به روش باز میشد موتور بایک های دوکاتی و هارلی کازینو و خیلی ایونت های دیگه بازی تست درایو سرشار از نوآوری بود ده ها ایده نو در این بازی ریسینگ وجود داشت
خرید ملک های لاکچری حتی کشتی تفریحی
استفاده از جراحی پلاستیک برای زیبایی صورت
خرید لباس های مختلف برای کاراکتر چیزی در حد تنوع GTA IV
امکان عکس برداری در ویو های زیبا که همونا هم کالکتبل هستند
سوار شدن به هواپیما و ترانسفر شدن بین دو جزیره ایبیزای اسپانیا و هاوایی آمریکا
خود کازینو که یه دنیاس واسه خودش
تست درایو آنلیمیتد 2 حقیقتا یک شاهکار بود و تنها ضعفش در بخش فیزیک و گرافیک بود که اونم در اون حدی هم که میگیم ضعیف نبود در قیاس با بازی های گرافیکی هم نسلش کم میاورد

در کل تمجید ما از TDU2 برتری دادن این بازی به سری فورزا نیست طبیعتا بحث اینه که این بازی خیلی ملیح دل گیمر رو در همون ساعات آغازین می برد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
امروز شوکیس بازی بود

من که خیلی خوشم نیومد و ناامید شدم. البته از این سازنده ها انتظار بیشتری هم نبود و نمایش بازی رو هم سپرده بودن به اعضای سازنده بازی که گویا تا الان کلا بازی رو تجربه نکردن و تو دیوار بودن.
Screenshot_20230712-110939.png

غیر از اون بازی بیشتر از این که حس و حال تست درایو رو منتقل کنه، بیشتر شبیه کلون crew و هورایزون بود برا من. امیدوارم تا زمان عرضه تغییرش بدن.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
امروز شوکیس بازی بود

من که خیلی خوشم نیومد و ناامید شدم. البته از این سازنده ها انتظار بیشتری هم نبود و نمایش بازی رو هم سپرده بودن به اعضای سازنده بازی که گویا تا الان کلا بازی رو تجربه نکردن و تو دیوار بودن.
View attachment 300747

غیر از اون بازی بیشتر از این که حس و حال تست درایو رو منتقل کنه، بیشتر شبیه کلون crew و هورایزون بود برا من. امیدوارم تا زمان عرضه تغییرش بدن.
Early 2024 ؟
میگم چرا همش افت فریم و استاتر داشت.

حقیقتش من نمیدونم چه حسی داشته باشم .
کلا مولتی پلیر نشون دادن که اصلا فقط زدم رفت جلو به امید بخش سینگل.

گرافیکی که طبق پیش بینی 2نسلی از هورایزن عقبه ولی خب برگ برنده TDU گرافیکش نبوده.
دوباره باید صبر کنیم ببینیم برای رونمایی از سینگل پلیر و اینکه چطور ویژگیهای بی نظیر نسخه های قبلی رو برمیگردونن.

اینهم اضافه کنم نمایش فوق العاده لوسی بود.
اینقدر بدم میاد 4تا جمع میشن همش خنده و مثلا بازی خیلی فانه و...

واقعا هدف چی بود خدا میدونه.
یک مپ خالی بود و 4تا ماشین داشتن همدیگرو دنبال میکردن ، الان باید از این چی در بیاریم؟
5 دقیقه هم زیادش بود چطور اینها 30 دقیقه کشش دادن؟

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
بنظرم این ویدئو رو ببینین که خیلی بهتر و با جزئیات بیشتر از نمایش نیم ساعته خسته کننده بازی رو معرفی میکنه :

در مورد گرافیک ، فیزیک و موارد مختلف تو بخش های جدا صحبت میکنه.
دوستانی که دنبال میکنن میدونن که ایشون تخصصی از نسخه های مختلف TDU محتوا تولید میکنه.
تو دوره های مختلف هم بعنوان تستر با تیم Solar Crown همکاری کرده.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
درسته گرافیک نسخه های قبلی هم تو زمان خودشون عالی نبودن ولی نه اینکه سال ۲۰۲۴ بخوای بازی بدی با گرافیک NFS MW 2012!!!! بعیده با این اوضاع بهتر از زرد بشه بازی. دقیقا مثل نسخه ۲ که یه ریسینگ درجه ۳ بود. دیگه نمیتونن چیزی مثل TDU 1 بسازن.

برای قضاوت زوده ولی حس میکنم بازی زمان لانچ از لحاظ مشکلات فنی حسابی تو ذوق بزنه.

• Like
Reactions: FERYGAMER

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
تریلر جدید:

ولی باز هم تاریخ نخورد.
این بنده خدا اولین تیزر تریلرش برمیگرده به یک سال و خورده ای قبل از انتشار Forza Horizon 5 ، حتی خیلی قبل از انتشار تریلر Fh5.
اینطور که دارن پیش میرن فکر کنم FH 6 هم امسال بیاد و بره ولی هنوز ما زمان انتشار TDU رو نداشته باشیم.

البته من مشکلی ندارم اگر در آخر واقعا بازی خوب و با کیفیتی باشه.
هرچقدر میخوان تو فر نگهش دارن ولی با این دست فرمون بازی داره خیلی عقب میفته ، هم گرافیکی و هم محتوا و...
خیلی که بگذره اون یونیک بودن خودش رو از دست میده.

درسته که رقیب هورایزن نیست ولی از این غیبتش باید کمال استفاده رو ببرن ، مثل Crew.

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
تریلر جدید:

ولی باز هم تاریخ نخورد.
تریلر تر و تمیز و خوبی بود. تریلر به تریلر بهتر میشه.
عجیب که تاریخ نداره. من فکر میکردم تا تابستون بدنش بیرون اما انگار خبری نیست.

• Like
Reactions: Faruk and m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
تریلر تر و تمیز و خوبی بود. تریلر به تریلر بهتر میشه.
عجیب که تاریخ نداره. من فکر میکردم تا تابستون بدنش بیرون اما انگار خبری نیست.
دقیقا مخصوصا صدای ماشینها خیلی خوب به نظر میرسه.
ولی دقت کردی انگاری دکمه دود/گردوخاک رو زده بودن؟

اصلا خاکی بلند نمیشد حین دریفت :D
=====
فقط وقتی فولکس واگن VW Golf MK1 رو دیدم دلم رفت :x
خب الان که دوباره دیدم Lancia delta بود نه VW.
من تو TDU کلا با این میرفتم بیرون دور دور ، خیلی حس خوبی داشت و هم صدای جذابی.
Screenshot 2024-02-29 222250.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر