Multi Platform Test Drive Unlimited Solar Crown

capsule_616x353.jpg
نسخه جدید بازی پس از سالیان طولانی معرفی شد و در تاریخی نامشخص بازی عرضه خواهد شد.
--------------------------------------------
سازنده: KT Racing
ناشر: Nacon
تاریخ عرضه: 31 شهریور 1401 (22 سپتامبر 2022)
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی توسط استودیو KT Racing سازنده بازیهای WRC ساخته خواهد شد.
  • تا کنون 2 خوردرو (Range Rover SVR و Aston Martin DB11) در تریلرهای بازی رویت شده اند.
  • سبک لایف استایل معروف سری همچون کازینوها در بازی حضور خواهد داشت.
  • بازی در هنگ کنگ جریان خواهد داشت.
تریلر(ها)
-----------

عکس(ها)
-----------

test_drive_unlimited_solar_crown_trailer_2.jpg

Last edited by a moderator:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان

capsule_616x353.jpg
--------------------------------------------
سازنده: KT Racing
ناشر: Nacon
تاریخ عرضه: 31 شهریور 1401 (22 سپتامبر 2022)
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی توسط استودیو KT Racing سازنده بازیهای WRC ساخته خواهد شد.​
  • تا کنون 2 خوردرو (Range Rover SVR و Aston Martin DB11) در تریلرهای بازی رویت شده اند.
  • سبک لایف استایل معروف سری همچون کازینوها در بازی حضور خواهد داشت.
  • بازی در هنگ کنگ جریان خواهد داشت.
تریلر(ها)
-----------

عکس(ها)
-----------
test_drive_unlimited_solar_crown_trailer_2.jpg

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
خبری از این بازی نیومده؟؟:-?
فورزا 5 تایید شده و گیم پلیش اومده ولی این بازی هنوز خوابه:|
قرار شد تو July اطلاعات جدید و شاید تریلر گیم پلی ازش بیاد.
البته خودمونیم ازش انتظار نداشته باش با هورایزن بتونه رقابت کنه، اون بودجه و تعداد نفرات استودیو و منابعی که تو این چند سال آماده دارن + کمکی که T10 بهشون میکنه واقعا قابل رقابت نیست.
اما اینها رو قسمتهایی میتونن مانور بدن که تو هورایزن خیلی کمرنگ هست، مثل ارتباطات اجتماعی و کلا گیم پلی خاص این سری.
بنظرم بازی اگه بخواد خودش باشه میتونه موفق باشه، اما اگه بخواد از هورایزن کپی پیست ضعیف کنه حتما شکست میخوره.
ناسلامتی خودش یکی از منابعی بوده که هورایزن ازش ایده گرفته.

• Like
Reactions: msf and kamyy

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
اینها کاری از CG نشون دادن بلدن واقعا؟
خستمون کردن بابا.

البته فکر کنم از الان دیگه باید شروع کنن.
این خوبه که قبل هورایزن منتشر میشه، لااقل اینطوری دیده میشه ولی کارشون سخته، بازی نباید تاخیر بخوره وگرنه توسط هورایزن بلعیده میشه.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
اینها کاری از CG نشون دادن بلدن واقعا؟
خستمون کردن بابا.

البته فکر کنم از الان دیگه باید شروع کنن.
این خوبه که قبل هورایزن منتشر میشه، لااقل اینطوری دیده میشه ولی کارشون سخته، بازی نباید تاخیر بخوره وگرنه توسط هورایزن بلعیده میشه.
تاریخ عرضه 22 سپتامبر 2022 نه 2021.:Dبازی سال دیگه میاد حدود 10 ماه بعد هورایزن.

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
حالا من فکر کن عجب روانی این بازی بودم که هم برای ایکس باکس هم PC اورجینال کی خریده بودم می رفتم کازینو پوکر باازی میکردم پول در میاوردم حتی اون DLC های مربوط به موتورسیکلت های دوکاتی و هارلی رو گرفته بودم و می روندم عشق اونجا بود که میشد بری اون گامپرت آپولوی 2008 نارنجی که فقط از طریق عضویت در کلاب بود رو برداری و بچرخی

• Like
Reactions: DAT 47

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
بازی تا 2023 تاخیر خورد و 2تا تصویر جدید از بازی منتشر شد:
3c2a6713240e9343d397fe69e57f6b75324684f3low.jpg 4704257278f236322b487e06f8b516f4410ba3e0lo.jpg

خبر یک نکته مثبت داشت و اون کنسل شدن نسخه های نسل هشتم (PS4/X1) بود.
===========
کمی هم در مورد گیم پلی توضیح دادن :
اینکه در مپ بازی که هنگ کنگ هست 2 دسته (Clan) ریسینگ وجود داره به اسم Street و Sharp .

Street
فرهنگ غالب در این کلن حالت خیابونی داره و مثل نایت کلاب میمونه.
این کلن در یک ساختمون قدیمی واقع در محله صنعتی شمال جزیره دور هم جمع میشن.

Sharp
این کلن بیشتر حالت تجملی و سطح بالا دارن ، احتمالا خرپول های هنگ کنگ رو شامل میشن :D
پایگاهشون هم در غرب جزیره و یک ساختمون لوکس واقع شده.

هر دوی این پایگاه ها (HQ) برای همه پلیرها در دسترس هست ولی برای گرفتن ماموریت و شرکت در رقابت ها باید به بخش VIP دسترسی داشته باشید که فقط برای اعضای اون Clan در دسترس هست.

اینجا سوال پیش میاد، اینکه میشه همزمان جزو هر 2 کلن بود یا نه.
آیا این ارزش تکرار بازی بالا میبره یا میشه در یک بار تمام کردن بازی بینشون سوییچ کرد.

استودیو برنامه داره که دوره های Closed Beta برای بازی بزاره ، ولی هنوز زمانبندی و نحوه ثبت نام مشخص نیست.
===========
خودم بخوام کمی حدس بزنم که شاید اشتباه باشه:
اینکه احتمالا ماشینهای معمولی تر ولی تقویت شده در کلن Street در دسترس هست ولی برای ماشینهای لوکس و گرون قیمت باید عضو کلن Sharp بود.
شیوه تعامل ما با این 2تا کلن و روابطی که ایجاد میکنیم میتونه خیلی به جذاب تر شدن بازی کمک کنه.

این بخش خیلی مهمه و برگ برنده این سری جلوی غول آخر Forza Horizon.
امیدوارم Nacon هرچی داره برای بازی بزاره چون همینطوری خیلی جذاب بنظر میرسه ، امیدوارم تو پیاده کردن ایده ها به مشکل نخورن.
چون لایسنس WRC هم که از دست دادن ، یک ریبوت خوش ساخت و برداشتن قدم اول با این نسخه میتونه این استودیو و کمپانی رو تا چند نسخه بعد تضمین مالی کنه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
اینجا هم بزارم بد نیست.
بازی تا 2023 تاخیر خورد و 2تا تصویر جدید از بازی منتشر شد:

4704257278f236322b487e06f8b516f4410ba3e0lo.jpg 3c2a6713240e9343d397fe69e57f6b75324684f3low.jpg
خبر یک نکته مثبت داشت و اون کنسل شدن نسخه های نسل هشتم (PS4/X1) بود.
===========
کمی هم در مورد گیم پلی توضیح دادن :
اینکه در مپ بازی که هنگ کنگ هست 2 دسته (Clan) ریسینگ وجود داره به اسم Street و Sharp .

Street
فرهنگ غالب در این کلن حالت خیابونی داره و مثل نایت کلاب میمونه.
این کلن در یک ساختمون قدیمی واقع در محله صنعتی شمال جزیره دور هم جمع میشن.

Sharp
این کلن بیشتر حالت تجملی و سطح بالا دارن ، احتمالا خرپول های هنگ کنگ رو شامل میشن :D
پایگاهشون هم در غرب جزیره و یک ساختمون لوکس واقع شده.

هر دوی این پایگاه ها (HQ) برای همه پلیرها در دسترس هست ولی برای گرفتن ماموریت و شرکت در رقابت ها باید به بخش VIP دسترسی داشته باشید که فقط برای اعضای اون Clan در دسترس هست.

اینجا سوال پیش میاد، اینکه میشه همزمان جزو هر 2 کلن بود یا نه.
آیا این ارزش تکرار بازی بالا میبره یا میشه در یک بار تمام کردن بازی بینشون سوییچ کرد.

استودیو برنامه داره که دوره های Closed Beta برای بازی بزاره ، ولی هنوز زمانبندی و نحوه ثبت نام مشخص نیست.
===========
خودم بخوام کمی حدس بزنم که شاید اشتباه باشه:
اینکه احتمالا ماشینهای معمولی تر ولی تقویت شده در کلن Street در دسترس هست ولی برای ماشینهای لوکس و گرون قیمت باید عضو کلن Sharp بود.
شیوه تعامل ما با این 2تا کلن و روابطی که ایجاد میکنیم میتونه خیلی به جذاب تر شدن بازی کمک کنه.

این بخش خیلی مهمه و برگ برنده این سری جلوی غول آخر Forza Horizon.
امیدوارم Nacon هرچی داره برای بازی بزاره چون همینطوری خیلی جذاب بنظر میرسه ، امیدوارم تو پیاده کردن ایده ها به مشکل نخورن.
چون لایسنس WRC هم که از دست دادن ، یک ریبوت خوش ساخت و برداشتن قدم اول با این نسخه میتونه این استودیو و کمپانی رو تا چند نسخه بعد تضمین مالی کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر