System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

mmsat

کاربر سایت
Feb 20, 2011
3
سلام به دوستان عزیز دیروز ps3 دادم دست کسی بازی کنه که رفت و فریمور از 4.46 به 4.50 ارتقاع داد که من در مرحله نصب رسیدم که زده بود دستگاه را خاموش نکنید دیگه ایستادم عملیات کامل بشه اما در 57% ارور داد و دستگاه را خاموش روشن کردم دیگه فقط همون مرحله نصب میاد خط نصب تا 57% میره اروور میده من دیگه نمیدونم چکار کنم ریکاوری دستگاه هم بالا نمی اید ایا دستگاه بریک کرده و دیگه به درد نمی خورد چه باید کرد ببخشید اگر غلط املای دارد

Last edited by a moderator:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام به دوستان عزیز من دیشب پست گذاشتم پا کش کردید نمیدونم باری چی ....بگذریم خوب الان دوبار مشکل را می گم امیدوارم که راهنماهی کنید . دیروز ps3 دادم دست کسی بازی کنه که رفت و فریمور از 4.46 به 4.50 ارتقاع داد که من در مرحله نصب رسیدم که زده بود دستگاه را خاموش نکنید دیگه ایستادم عملیات کامل بشه اما در 57% ارور داد و دستگاه را خاموش روشن کردم دیگه فقط همون مرحله نصب میاد خط نصب تا 57% میره اروور میده من دیگه نمیدونم چکار کنم ریکاوری دستگاه هم بالا نمی اید ایا دستگاه بریک کرده و دیگه به درد نمی خورد چه باید کرد لطفا دیگه این پست پاک نکنید ببخشید اگر غلط املای دارد​
تنها کاستوم فریموری که تا الان اومده(4.50 )حبیبه شما اونو نصب کردین درسته؟؟
احتمالا فایل دانلود شده اخطار دادشته و با نصب اون این مشکل به وجود اومده.اگه دستگاه بریک بشه که اصلا تصویر نمیده(ولی مشکوکه).شما دکمه کنسول رو چن ثانیه نگه دار ،ولش نکن تا زمانی که دوتا بوق بزنه یه بار ریبویلد دیتا رو بزن(از منویه باز شده)ببین حل میشه

zal0000

کاربر سایت
Feb 24, 2012
24
دوستان من ابدیت 4.46 زدم ولی تصویر هر چند ثانیه متوقف میشه و کلا کیفیت تصویر هم بایین اومده داستان چیه ایا تنظیماتی داره ....

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان من ابدیت 4.46 زدم ولی تصویر هر چند ثانیه متوقف میشه و کلا کیفیت تصویر هم بایین اومده داستان چیه ایا تنظیماتی داره ....

شاید تنظیمات تصویرتون ریست شده؟
دستگاه رو خاموش کنید دستتون رو روی دکمه پاور بزارید و روشن که شد بر ندارید تا بوف دوم رو بزنه بعد بردارید تنظیمات تصویر ریست میشه

zal0000

کاربر سایت
Feb 24, 2012
24
دوستان من ورزن رو بردم 4.46 الان میخوام بر گردم به 4.41 مشکلی نداره دستگاهم بریک نشه یه وقتی لطفا کمکم کنید چون 4.46 واقعا افتضاحه تصویرم تاریک تاریک

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان من ورزن رو بردم 4.46 الان میخوام بر گردم به 4.41 مشکلی نداره دستگاهم بریک نشه یه وقتی لطفا کمکم کنید چون 4.46 واقعا افتضاحه تصویرم تاریک تاریک
مشکل داره . تصویر تاریکه یعنی چی؟؟

zal0000

کاربر سایت
Feb 24, 2012
24
مشکل داره . تصویر تاریکه یعنی چی؟؟
=================================================
داداش من
PS3 System Update 4.46

USA

Europe

Japan

اروبا رو زدم ریجنش رو حالا که بلی استیشن بالا میاد فقط ارم سونی میاره حالا میخوام ابدیت بزنم و نسخه ریباگ گور به گور شده 46بزنم ارور 8002f957 رو بهم میده چیکار کنم میخوام هک رو روش نصب کنم الان از حالت کبی خور در اومده نکنه بریک شده لطفا کمکم کنید من با بول کارگری اینو خریدم کمکم کنید

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
داداش من
PS3 System Update 4.46

USA

Europe

Japan

اروبا رو زدم ریجنش رو حالا که بلی استیشن بالا میاد فقط ارم سونی میاره حالا میخوام ابدیت بزنم و نسخه ریباگ گور به گور شده 46بزنم ارور 8002f957 رو بهم میده چیکار کنم میخوام هک رو روش نصب کنم الان از حالت کبی خور در اومده نکنه بریک شده لطفا کمکم کنید من با بول کارگری اینو خریدم کمکم کنید
شما دستگاهتو اورجینال کردی

bahram50

کاربر سایت
Aug 29, 2012
3
داداش من
PS3 System Update 4.46

USA

Europe

Japan

آقا هیچی نشده برا منم اینجوری شد بردم پشت شهرداری گفتم گفت باید دانگرید بشه گذاشتم اونجا 50تومن گرفت درستش کرد حل شد

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آقا هیچی نشده برا منم اینجوری شد بردم پشت شهرداری گفتم گفت باید دانگرید بشه گذاشتم اونجا 50تومن گرفت درستش کرد حل شد

اولا کوچیک تایپ کن بیناییمون ضعیف نیست
دوما تاریخ پستو دیدی؟ تقریبا برای 2 ماه پیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر