System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوب خدا رو شکر دستگاه من ابدیت نکرده و همون ورژن قبلی هست و اینکاری فعلا مشکلی نیست و تازه براش هم ابدیت نیامده هر چی میزنم خبری نیست

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
خوب خدا رو شکر دستگاه من ابدیت نکرده و همون ورژن قبلی هست و اینکاری فعلا مشکلی نیست و تازه براش هم ابدیت نیامده هر چی میزنم خبری نیست
بعد از دیدن گزارش های خرابی اپدیت رو فعلا افلاین کردن:d
11732078258260640287.png

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
من تاپیکی که مربوط به جیلبریک ps3 باشه پیدا نکردم لطفا ادرس بدید
من یه ps3 با اپدیت 3.55 جیلبریک دارم میخوام اون رو مستقیما به 4.30یا4.41 اپدیت کنم به صورت جیلبریک ایا امکان داره
اگر میشه لطفا اموزششو با لینکای دانلودشو بزارید
ممنون
بله...
بفرمایید:
http://forum.bazicenter.com/thread78385/#post2668895

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اقا من همين الان انلاين بودم با 4.41 !
پيشنهاد مي كنم هنوز اپديت نكنيد !
تا يه اپديت كاملا" اجباري نشده اصلا" اپديت نكنيد به هيچ وجه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا من همين الان انلاين بودم با 4.41 !
پيشنهاد مي كنم هنوز اپديت نكنيد !
تا يه اپديت كاملا" اجباري نشده اصلا" اپديت نكنيد به هيچ وجه

کاملا من با حرف ایشون موافعم تا ابدیت اجباری نداده ابدیت نکنید تا ببینیم این ابدیت مشکلی نداره بعد ابدیت کنید

Hamed_Myth

کاربر سایت
Jun 6, 2012
107
نام
Hamed
این اشتباه واقعا بزرگ سونی فوق العاده فوق العاده فوق العاده گروون برای من تموم شد..

من صبح همون موقعه که آپدیت اومد، پلاس دستگاه خودش آپدیت رو گرفت و وقتی دستگاه رو روشن کردم آپدیت شد و بعد که ریستارت شد دیگه دستگاه کامل بوت نشد و فقط لوگوی پی.اس.3 رو نشون میده و بعدش توی همون حالت اسکرین سیور مانند میمونه..
از سیف مود فایل سیستم رو خواستم ریبیلد کنم، زد بدترش کرد و دیگه فقط باید هارد رو فرمت میکرد..
بیشتر از 650 گیگ بازی فول و دی.ال.سی. که با خود دستگاه دانلود کرده بودم به فنا رفت.. چقدر پول هدر شد رفت..
دیگه اصلا فکر نمیکنم بتوونم این همه دیتا رو دوباره دانلود کنم و برگردم پی.اس.ان.
خیلی این اتفاق ناجوانمردانه بود مخصوصا برای ماهایی که اینجا زندگی میکنیم و اینترنتمون انقدر محدوده و کلی پول باید براش خرج کنیم..

من که 4.45 رو زدم و هیچ مشکلی نداره

del piero

کاربر سایت
Sep 23, 2008
24
دوستان ببخشید اگه سوالم مبتدیه
میخواستم بدونم اگه دستگاه رو آپدیت کنیم کپی خور یا هک دستگاه از بین نمیره؟
با همین کار میشه بازیهای جدید رو بازی کرد و نیازی به چیز دیگه ای نداره؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان ببخشید اگه سوالم مبتدیه
میخواستم بدونم اگه دستگاه رو آپدیت کنیم کپی خور یا هک دستگاه از بین نمیره؟
با همین کار میشه بازیهای جدید رو بازی کرد و نیازی به چیز دیگه ای نداره؟

بله صدردصد از بین میره و هکتون میپره ار ابدیت کنی
فعلا بازی جدید اگر بیاد با ابدیت جدید میاد همین اخرین ابدیت که امده

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
این اشتباه واقعا بزرگ سونی فوق العاده فوق العاده فوق العاده گروون برای من تموم شد..

من صبح همون موقعه که آپدیت اومد، پلاس دستگاه خودش آپدیت رو گرفت و وقتی دستگاه رو روشن کردم آپدیت شد و بعد که ریستارت شد دیگه دستگاه کامل بوت نشد و فقط لوگوی پی.اس.3 رو نشون میده و بعدش توی همون حالت اسکرین سیور مانند میمونه..
از سیف مود فایل سیستم رو خواستم ریبیلد کنم، زد بدترش کرد و دیگه فقط باید هارد رو فرمت میکرد..
بیشتر از 650 گیگ بازی فول و دی.ال.سی. که با خود دستگاه دانلود کرده بودم به فنا رفت.. چقدر پول هدر شد رفت..
دیگه اصلا فکر نمیکنم بتوونم این همه دیتا رو دوباره دانلود کنم و برگردم پی.اس.ان.
خیلی این اتفاق ناجوانمردانه بود مخصوصا برای ماهایی که اینجا زندگی میکنیم و اینترنتمون انقدر محدوده و کلی پول باید براش خرج کنیم..
علی یعنی چی حالا این همه دانلود کردی مگه میشه همچین چیزی این چه بد بختیه
چرا اصلا اون گزینه مضخرف رو on کرده بودی
اصابم خراب شد دارم دیوانه میشم توکه اینهمه اطلاعات داشتی بک اپی چیزی نداشتی از این هارت؟!

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839

عزیزم هارد P;S3 تو در بیار به ساتا کامپیوترت بزن مستقیم میشناسش بعد از طریق نرم افزارهای پارتیشین بندی از محتویات بک آپ بگیر .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر