System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
این اشتباه واقعا بزرگ سونی فوق العاده فوق العاده فوق العاده گروون برای من تموم شد..

من صبح همون موقعه که آپدیت اومد، پلاس دستگاه خودش آپدیت رو گرفت و وقتی دستگاه رو روشن کردم آپدیت شد و بعد که ریستارت شد دیگه دستگاه کامل بوت نشد و فقط لوگوی پی.اس.3 رو نشون میده و بعدش توی همون حالت اسکرین سیور مانند میمونه..
از سیف مود فایل سیستم رو خواستم ریبیلد کنم، زد بدترش کرد و دیگه فقط باید هارد رو فرمت میکرد..
بیشتر از 650 گیگ بازی فول و دی.ال.سی. که با خود دستگاه دانلود کرده بودم به فنا رفت.. چقدر پول هدر شد رفت..
دیگه اصلا فکر نمیکنم بتوونم این همه دیتا رو دوباره دانلود کنم و برگردم پی.اس.ان.
خیلی این اتفاق ناجوانمردانه بود مخصوصا برای ماهایی که اینجا زندگی میکنیم و اینترنتمون انقدر محدوده و کلی پول باید براش خرج کنیم..
توی توضیحات فریمویر جدید {۴.۴۶}نوشته که اگه کنسولتون تو آپدیت قبلی {۴.۴۵}خاموش شده اینو از ریکاوری نصب کنید مشکلتون حل میشه.

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام اخرین فریمور ریجن 2 رو میشه قرار بدید؟
دستگاهم اوریج خوره و یه سوال قضیه اینکه میگن این اپدیت اخریه مشکل داره چیه؟ اگه مشکل داره لینک ندید :d

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
دستگاهم اوریج خوره و یه سوال قضیه اینکه میگن این اپدیت اخریه مشکل داره چیه؟ اگه مشکل داره لینک ندید :d
جدی میگین؟
من آخرین فریم ور رو ریختم راستش اصلا نمیتونم به نت کانکت شم !!!
گاهی وقتا هم وقتی دارم کانکت میشم کل سیستم هنگ میکنه!!
ینی مشکل از فریم ور هست ؟
راستش من دستگاهمو تازه خریدم و اورجینال هم هست آخرین فریم ور الان چنده ؟ 4.46 بود ؟؟؟!!
فکر نمیکنم اینطور باشه !!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
برو به این پست
جدی میگین؟
من آخرین فریم ور رو ریختم راستش اصلا نمیتونم به نت کانکت شم !!!
گاهی وقتا هم وقتی دارم کانکت میشم کل سیستم هنگ میکنه!!
ینی مشکل از فریم ور هست ؟
راستش من دستگاهمو تازه خریدم و اورجینال هم هست آخرین فریم ور الان چنده ؟ 4.46 بود ؟؟؟!!
فکر نمیکنم اینطور باشه !!
خیر دوست عزیز
این مشکل از طرف سونی حل شد و دیگه مشکلی نیست
چون خوده من الان ابدیت کردم و هیچ گونه دستگاهم مشکلی نداره
پس خیالت راحت باشه

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر

سلام
109.gif

می شه فریمور کنسولم 4.40Rogero CFW است تغییرش بدم
به Rebug CFW 4.30
اگه می شه یک راهنمایی کنید
ممنون

سلام
دوست عزیز اینجا واسه OWF هست و لطفا سوالات مربوط به کپیخور رو در بخش و تاپیک مربوطه مطرح کنید:
http://forum.bazicenter.com/thread33248/page948
ممنون

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
از ساعت 7 صبح منتظر آپدیتم ....اینترنت درست حسابی که نداریم یه دفعه ای دیدی وسط دانلود ارور داد ....حالا خر بیار باغالی بار کن

این لینک آپدیت ریجن 3
http://djp01.ps3.update.playstation...e3decaf8beef0abc8f7999f66de05af9/PS3UPDAT.PUP
آمریکا
http://dus01.ps3.update.playstation...e3decaf8beef0abc8f7999f66de05af9/PS3UPDAT.PUP

ماله اروپا رو نتونستم گیر بیارم ...تو سایت UK رفتم اما هنوز 4.46 بود

Knightfall

کاربر سایت
Sep 26, 2013
169
نام
علی
سلام عزیزان.
من یه کنسول ps3 super slim دارم که اوریجیناله و فریمورش 4.20 هست.میخوام برای بازی های جدید اپدیتش کنم.دقیقا باید چی بگیرم؟و این که ریجن هم میخوام تغییر نکنه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام عزیزان.
من یه کنسول ps3 super slim دارم که اوریجیناله و فریمورش 4.20 هست.میخوام برای بازی های جدید اپدیتش کنم.دقیقا باید چی بگیرم؟و این که ریجن هم میخوام تغییر نکنه

شما سریال کنسول رو که پشت دستگاهتون هست رو بده تا بهتون بگم ریجن کنسولتون چیه که اشتباهی دانلود نکنی ریجن دیگه رو

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام عزیزان.
ریجن تغییری نمیکنه...اگه اشتباه بریزی فکر کنم کنسول خراب بشه

روی کارتن نوع ریجن رو نوشته ریجن 1 آمریکا ریجن 2 اروپا و 3 ژاپن
بسته به ریجن دانلود کن بعد تو یه usb یه پوشه باز کن به نام PS3 داخل اون یه پوشه دیگه به نام UPDATE بعد فایل دانلود شده رو داخلش بریز به بزرگی حروف دقت کن
وصل که به کنسول برو به قسمت تنظیمات قسمت system update و update via storage media رو بزن و چند تا مرحله رو قبول کن دیگه خودش نصب مبکنه و تا وقتی که وارد منوی اصلی نشدی دست به چیزی نزن

Knightfall

کاربر سایت
Sep 26, 2013
169
نام
علی
ریجن تغییری نمیکنه...اگه اشتباه بریزی فکر کنم کنسول خراب بشه

روی کارتن نوع ریجن رو نوشته ریجن 1 آمریکا ریجن 2 اروپا و 3 ژاپن
بسته به ریجن دانلود کن بعد تو یه usb یه پوشه باز کن به نام PS3 داخل اون یه پوشه دیگه به نام UPDATE بعد فایل دانلود شده رو داخلش بریز به بزرگی حروف دقت کن
وصل که به کنسول برو به قسمت تنظیمات قسمت system update و update via storage media رو بزن و چند تا مرحله رو قبول کن دیگه خودش نصب مبکنه و تا وقتی که وارد منوی اصلی نشدی دست به چیزی نزن
من خودم یه دونه اسلیم هم دارم و کاملا با نصب CFW اشنایی دارم.میگم رو جعبه سوپر اسلیمم نوشته ریجن 2 ولی از کجا مطمین بشم جعبه مال خودشه؟جعبه پلمپ بود و طر جلوی من جعبه رو اورد و باز کرد.رو جعبه ps3 super slim نوشته eu.playstation.com ولی وقتی میخوام وارد سایتش بشم eu تغییر میکنه به ue.در ضمن میترسم دستگامو اپدیت کنم و مشکل پیدا کنه!چی کار کنم؟

- - -ویرایش - - -

بعد همین سایتی که گفتم میرم نوشته 4.46 یعنی 4.50 نیومده!

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
من خودم یه دونه اسلیم هم دارم و کاملا با نصب CFW اشنایی دارم.میگم رو جعبه سوپر اسلیمم نوشته ریجن 2 ولی از کجا مطمین بشم جعبه مال خودشه؟جعبه پلمپ بود و طر جلوی من جعبه رو اورد و باز کرد.رو جعبه ps3 super slim نوشته eu.playstation.com ولی وقتی میخوام وارد سایتش بشم eu تغییر میکنه به ue.در ضمن میترسم دستگامو اپدیت کنم و مشکل پیدا کنه!چی کار کنم؟

- - -ویرایش - - -

بعد همین سایتی که گفتم میرم نوشته 4.46 یعنی 4.50 نیومده!

پس همون کاری که دوستمون تو پست بالایی گفتن رو انجام بده مطمئن تره

چون من که دسته دوم گرفتم روی جعبش زده بود ریجن 3 منم خیلی وقته دارم همین ریجن 3 رو دانلود و نصب میکنم خوب شما که آکبند گرفتین و جلوتون باز کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر