System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان مطمن باشید این اپدیت هم بیاد اکانتهای هکی باقی میمونه. چون این گزینه اگر فعال نباشه قبل اینکه یارو بفهمه کلا افلاین شید تا بازی رو تموم میکنید . بعد تموم کردن بازی بزارید بفهمه میمونه مشکل انلاین بازی کردنکه اونم باید بسپاریم دست صاحب اکانت

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
خب استفاده کنه ضرری که به اون نفر نمیزنه . ولی در کل اشتباست

یه ضررش اینه که پروفایل های دیگش ، مثلا بچه هاش یا برادرش نمی تونه رو اون کنسول بازی کنه.
یه ضرر دیگش اینه که نمی تونه با دوست خودش اکانتش رو شیر کنه.
یه ضررش اینه که اگه اینترنتش به هر دلیلی قطع باشه نمی تونه بازی کنه.

• Like
Reactions: mahabad

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
اگه میخاست شر کنه قبل هک کردن شر میکرد . البته خودمونیم یه کم تو حالت پررویی حرف میزنیم (اونایی که از اک هکی استفاده میکنن) خودم هم که استفاده میکنم .کار درستی نیست ولی بعضیا شاید توانایی خرید بازی اوریجینال رو نداشته باشند برا اونا خوبه .باز هم اکانت هکی باقی میمونه

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
یک زمان وقتی 2 verification فعال شد همه گفتن اکانت های هکی دیگه تمام شد حالا باز گزینه جدید امده باز میگن اکانت های هکی دیگه تمام شد
همین استپ 2 مرحله ای میتونست به این اکانت های سرقتی خاتمه بده منتها مشکل اینجاست استپ 2 مرحله ای اجباری نیست و باید خودت بری فعالش کنی اگه اجباری میکردن دیگه این همه بدبختی نبود:D

• Like
Reactions: James Sunderland

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان مطمن باشید این اپدیت هم بیاد اکانتهای هکی باقی میمونه. چون این گزینه اگر فعال نباشه قبل اینکه یارو بفهمه کلا افلاین شید تا بازی رو تموم میکنید . بعد تموم کردن بازی بزارید بفهمه میمونه مشکل انلاین بازی کردنکه اونم باید بسپاریم دست صاحب اکانت
این میشه مثل ظرفیت یک که قبلنا تو سایت سونی باگ بود اینطوری اگه ادم عاقلی هنوز بخواد به این کاسبی ادمه بده باید قیمت اکانتاش رو از نصف هم کمتر بده

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
خو‌‌ رفیق چه ربطی داره من خودم با pcبازی کرکی استفاده میکنم ویندوز کرکی هست تمام نرم افزار های pcکرکی هست بدون پول استفاده میکنم ولی از کسی که پول داده اینا رو خریده هیچی ضرری بهشون نمیرسونم
قضیه‌‌ این‌ اکانت ها هکی کلا فرق‌داره یه شخصی از ناکجا اباد بازی رو با پول خودش خریده یکی دیگه بیاد بدون خبرش استفاده کنه این کار یعنی چی ؟

من با ویندوز کرکی با نرم افزار کرکی با بازی کرکی رو pcاستفاده میکنم ولی هیج ضرری برا کسی که پول داده اینا رو خریده ندارم
الان این بازی کرکی،نرم افزار کرک شده و ویندوز رو اجنه ساختن؟اینا صاحاب ندارن؟
پدر مادر ندارن؟

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
چه انلاین باشه چه افلاین اگه کسی که اکانت هکی خریده اکانت رو اکتیو کنه این گزینه برای صاحب اصلی میاد

• Like
Reactions: mahabad

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
مب
چه انلاین باشه چه افلاین اگه کسی که اکانت هکی خریده اکانت رو اکتیو کنه این گزینه برای صاحب اصلی میاد
یدونم ولی اکه طرفی که اکانت هک رو گزاشته باشه تا هر موقع افلاین باشه اکانتش باقی میمونه

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
خب اینطوری به نظرم باز هم کار اکانتهای هکی تموم نمیشه چون این قضیه n بار استفاده از ظرفیت یک اکانت واقعا حتمی هست
شما اکانت رو از فروشنده میخری واردش میشی، پرایمری رو change to this PS4 میکنی و اگر دیتات اماده باشه سریع بازی هاشو نصب میکنی و ساین اوت و کنسول هم افلاین میکنی
یا یه کار دیگه
طرف میاد ۱۰ تا بازی تاپ میخره بصورت قانونی و رو n کنسول نصب میکنه
به نظرم اینطوری همه دیگه میتونن بازی داشته باشن مثل بازیهای ps3 قدیم که میریختیم
به نظرم عنوان تاپیک رو بذارید خداحافظ بازی دیسکی

آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
الان این بازی کرکی،نرم افزار کرک شده و ویندوز رو اجنه ساختن؟اینا صاحاب ندارن؟
پدر مادر ندارن؟
اجنه نساحتن شرکت سازنده ساخته من‌‌دارم کرکی استفاده میکنم.‌ولی فرق‌داره با کسی که بره از اکانت یکی دیگه رو بدون‌‌اطلاعش استفاده کنه‌ این کار مصداق بارز‌ ‌ یه چیز‌‌ دیگه هست

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
خب اینطوری به نظرم باز هم کار اکانتهای هکی تموم نمیشه چون این قضیه n بار استفاده از ظرفیت یک اکانت واقعا حتمی هست
شما اکانت رو از فروشنده میخری واردش میشی، پرایمری رو change to this PS4 میکنی و اگر دیتات اماده باشه سریع بازی هاشو نصب میکنی و ساین اوت و کنسول هم افلاین میکنی
یا یه کار دیگه
به نظرم اینطوری همه دیگه میتونن بازی داشته باشن مثل بازیهای ps3 قدیم که میریختیم

این بدرد همه بازی نمیخوره بازی fifa و COD و و چند تا بازی دیگه رو بدون‌ انلاین بازی کردن بدرد چی میخوره اره چند تا بازی که فقط افلاین‌‌لازم بشه میصرفه ولی برا بازی ها دیگه نه

• Like
Reactions: mamadian

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
این بدرد همه بازی نمیخوره بازی fifa و COD و و چند تا بازی دیگه رو بدون‌ انلاین بازی کردن بدرد چی میخوره اره چند تا بازی که فقط افلاین‌‌لازم بشه میصرفه ولی برا بازی ها دیگه نه
من فقط تو انلاین یه فیفا میزنم اونم گهگاهی ! اینجوری میرم کلی بازی میریزم نت رو قطع میکنم راحت میشینم بازی میکنم !
اینجوری بدتر میشه و بازار بازیهای دیسکی کساد تر میشه .
سونی اومد ابروشو درست کنه چشمشو کور کرد !
حداقل الان یه سری از ترس بن شدن کنسول اکانت هکی نمیگرفتن ولی اینجوری دیگه ترس بن شدن کنسول هم ندارن !

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
یه سوال در مورد این خبر جدید جان سوز

الان اگه ما بخوایم اکانت رو دی اکتیو کنیم و اکتیو کنیم رو کنسول خودمون اینکه ما میشیم صاحب اکانت یا همونطرف اول صاحب اکانت چون تو خبر نوشته که از کنسول اولی
یا یه کار دیگه

یعنی بعد اینکه اکتیو کردی رو یه دستگا میتونی دوباره اونو از داخل یه کنسول دیگه دی اکتیو کرد و دوباره اکتیوش کرد؟اینکه بدتر شد که

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
یا یه کار دیگه
یعنی شما فقط برای چند تا بازی کنسول رو خریدید?

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
یعنی شما فقط برای چند تا بازی کنسول رو خریدید?
نه اما میشه مثلا تو یه بازه یکماهه چندتا بازی رو تموم کنیم
بهتر و ارزونتر از کرایه کردن دیسک و خرید و فروشش هست
همونطورم که بالا بچه ها گفتند برا کسی خوبه که اهل بازیهای انلاین نباشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر