System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام. این قابلیت استریم به کارت گرافیک پی سی هم ربط داره؟؟؟منظورم اینه که واسه اجرای بازیهای جدید مث آنچارتد4 روی پی سی چه امکاناتی باید مهیا باشه؟؟از نظر سخت افزاری و نرم افزاری عرض میکنم؟؟؟

• Like
Reactions: Scαrface

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
بعد دوستانی که دانلود کردن میشه لطف کنید بگید چه کارهایی میشه باهاش انجام داد؟ مثلا میشه از طریق کامپوتر دانلود شروع کرد رو PS4 یا بازی آپدیت کرد؟ در کل کارهایی که میشه کرد و اگر زیاد هست فقط مهماشو بگید؟ تشکر!

سلام
ریموت پلی حکم یه مانیتور بی سیم رو براتون داره
اگه اینترنت پرکمر داشته باشید (مثلا بلاد کفر آمریکا و کره) میتونید با سیستم شرکت به پی اس فورتون وصل بشید و بازیها رو از روی مانیتور شرکت استریم کنید و ببینید
ولی چون احتمال خیلی قوی ایران تشریف دارید فقط کافیه لبتاپ یا سیستم دسکتاپ شما با پی اس فور بصورت لوکال بهم وصل باشن (منظور اینکه ps4 با لبتاپتون به یه مودم وصل باشه) تا شما بتونید تصویر بازیتون رو هم غیر از تی وی روی مانیتور پی سی هم داشته باشید

البته ناگفته نماند بدرد بازیهای آنلاین که سرعت عمل بالایی میطلبن نمیخوره
چون لگش خیلی زیاده

سلام. این قابلیت استریم به کارت گرافیک پی سی هم ربط داره؟؟؟منظورم اینه که واسه اجرای بازیهای جدید مث آنچارتد4 روی پی سی چه امکاناتی باید مهیا باشه؟؟از نظر سخت افزاری و نرم افزاری عرض میکنم؟؟؟

نه, اصلا نیازی به تجهیزات قوی نداره

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: J. Constantine

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
517
این قابلیت دیدن دوستانی که انلاین میشن و ندیدن وصل شدن دوستان ب پارتی واقعا بدرد خور هست خدا پدر سونی رو بیامرزه واقعا من یکی کلافه شده بودم هی زات زارت میزد فلانی ب پارتی وصل شد

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
این قابلیت دیدن دوستانی که انلاین میشن و ندیدن وصل شدن دوستان ب پارتی واقعا بدرد خور هست خدا پدر سونی رو بیامرزه واقعا من یکی کلافه شده بودم هی زات زارت میزد فلانی ب پارتی وصل شد

من اینو دیشب تست نکردم, شما مطمئنی؟
به قول شما اگه صحت داشته باشه یه مشکل تو مخی رو واقعا حل کرده!

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,522
نام
علی
سلام
ریموت پلی حکم یه مانیتور بی سیم رو براتون داره
اگه اینترنت پرکمر داشته باشید (مثلا بلاد کفر آمریکا و کره) میتونید با سیستم شرکت به پی اس فورتون وصل بشید و بازیها رو از روی مانیتور شرکت استریم کنید و ببینید
ولی چون احتمال خیلی قوی ایران تشریف دارید فقط کافیه لبتاپ یا سیستم دسکتاپ شما با پی اس فور بصورت لوکال بهم وصل باشن (منظور اینکه ps4 با لبتاپتون به یه مودم وصل باشه) تا شما بتونید تصویر بازیتون رو هم غیر از تی وی روی مانیتور پی سی هم داشته باشید

البته ناگفته نماند بدرد بازیهای آنلاین که سرعت عمل بالایی میطلبن نمیخوره
چون لگش خیلی زیاده
بلاد کفر نیستم:D این دقیقا همون کوفتیه که من میخوام! ینی چی؟ ینی میخوام مثلا آپدیت رو دانلود کردم با PC و میخوام منتقلش کنم به PS4 و نمیخوام برم سره تلوزیون!ممکن هست همچین چیزی؟! یه سوال فقط: رو ویندوز 7 ران میشه؟ خود برنامه میگه نه ولی خو میخوام ببینم راهی هست که من ویندوز عوض نکنم؟:D تشکر برای پاسخگویی شما دوست عزیز.

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
بلاد کفر نیستم:D این دقیقا همون کوفتیه که من میخوام! ینی چی؟ ینی میخوام مثلا آپدیت رو دانلود کردم با PC و میخوام منتقلش کنم به PS4 و نمیخوام برم سره تلوزیون!ممکن هست همچین چیزی؟! یه سوال فقط: رو ویندوز 7 ران میشه؟ خود برنامه میگه نه ولی خو میخوام ببینم راهی هست که من ویندوز عوض نکنم؟:D تشکر برای پاسخگویی شما دوست عزیز.

همونطوری که عرض کردم ریموت پلی حکم یه مانیتور اضافی البته بصورت بی سیم رو داره
مثلا دارید با تلوزیون خونه با پی اس بازی میکنید, یهو اهالی خونه میگن ما تی وی رو میخاییم قراره فلان سریال رو بده
اینجاست که شما خیلی راحت تصویرتون رو میارید روی مانیتور کامپیوتر و با خیال راحت بقیه بازیتون رو انجام میدید

در رابطه با اون سئوال متاسفانه شدنی نیست, برای انتقال دیتا باید از ابزار دیگه ای به اسم psx download helper استفاده بشه چون ریموت پلی کارش فقط استریم کردن تصویر از پی اس فور به روی دیسپلی مانیتور یا تی وی هستش

• Like

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
ریموت پلی مشکلاتی داره.بزرگ ترین مشکلش اینه که 720p هست . مشکل دوم اینه که وقتی رو 60 فریم میزاری لگ میزنه .
ولی تاخیر به هیچ عنوان نداره .

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
از اون لحاظ که روی ویندوز 7 ران بشه اینهم شدنی نیست
ولی اگه قراره راهی هم وجود داشته باشه نیاز به گذر زمان داره, یعنی حالا حالاها منتظرش نبشا

پ.ن.......
راستی چرا نمیخایی ویندوزت رو به ویندوز 10 ارتقا بدی؟!
واقعا یه سواله واسم, شده یه فیدبک منفی از این ارتقا جایی خونده باشی؟ من از وقتی آپدیت کردم دارم تازه با سیستمم دارم حال میکنم

ریموت پلی مشکلاتی داره.بزرگ ترین مشکلش اینه که 720p هست . مشکل دوم اینه که وقتی رو 60 فریم میزاری لگ میزنه .
ولی تاخیر به هیچ عنوان نداره .

اتفاقا این رزولوشن عالیه برای استریم کردن تصویر بصورت اینترنتی یا حتی لوکال, خیلی عالیه , اتفاقا من نگران بودم رزولیشنی پایین تر از اچ دی قرار بدن برای ریموت پلی

قرار نیست با این اپ شما قدرت نمایی پردازش تصویری پی اس فور رو محک بزنید, صرفا این اپ یه ایده یا یه راه حل خوب برای کسانی که توی منزل تی وی فایتینگ دارن

Last edited by a moderator:
  • Like

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,484
نام
آرش
در Remote Play میشه از کیبرد به عنوان دسته اول و دسته PS4 به عنوان دسته دوم استفاده کرد :D من Lara Croft & Temple of orisis رو به این صورت تست کردم ولی فقط کلیدهای اینتر (پرش) و شیفت (نشونه گیری) کیبرد کار میکرد :D

yaser_9000

کاربر سایت
May 28, 2013
264
بچه ها واسه من هنگامی که کد شناسایی رو رو لپ تاپ میزنم ارور میده....به سرعت اینترنت ربط داره؟مبین نت دو مگابایت استفاده میکنم

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
تو توضیحات خوودشون نوشته باید کانکشن نسبتا قوی داشته باشید...گفتن حداقل 5 مگابیت و پیشنهادی 12 مگابیت...حالا شاید کمتر هم جواب بده ولی این چیزی بود که خودشون گفتن.
فقط چیزی هست اینه که من هنوز تستش نکردم و نمیدونم حتما باید یک مودم باشه تا ارتباط برقرار بشه یا اینکه میشه مثلا من خونم و تو محل کارم بهش کانکت بشم با یه مودم دیگه بازی کنم ! رو اون اندرویدی که نمیشد و باید حتما از یه مودم استفاده می کردیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر