System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

• Thread starter Thread starter ashk@n
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
هول شدم دوستان . اسم پوشه ی موزیکاتونو حتما بزارید MUSIC :clap:

- - -ویرایش - - -

توی روت بزارید Music بعد بچپونید داخلش هر چی دارید

من از زمان ps3 این پوشه رو ساختم .......... قاطططططططططططططططط زدم :locked:

برا من موقع تست کانکشن این ارور nw-31201-7 میده ، موقعی که میزنم سرچ برای آخرین آپدیت مینویسه آخرین آپدیت وصله درحالی که 1.76 ـه .
حتی به استور و پی اس ان هم میشه وصل شد ولی این قضیه رو مینویسه بازم موقع تست کانکشن . PSN SIGN IN FAILED .
کنسولمم ریجن 2 ژاپن
مشکل از چیه ؟ دی ان اس های مختلفیو هم استفاده کردم نشد بازم ...

لا به لای اسپماتون جواب منم بدید .

نکته جالب که عربی هم اضافه شده... تو Internet Browser کاملا فارسی رو نشون میده حتی پ چ گ ژ ولی با کی بورد عربی این حروف رو نداریم... حس بدی بهم دست داد... عربها رو حساب کردن مارو نه.... اونم با توجه به اینکه یه ایران حداقل 70 درصد خریدش از طریق اماراته و پول ما از طریق اونا به سونی میرسه...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

تنها شما نیستید که به PSN وصل نمیشید و با ارور NW-31201-7 مواجه میشید. خیلیا بعد از اپدیت به ورژن 2 نمیتونن به PSN وصل بشن . مشکل جهانی هستش

خب موضوع اینجاست که من به پی اس ان وصل میشم ولی آپدیت 2 رو نمیتونم بگیرم :دی یعنی نمیاد که دانلودش کنم :دی
کسی علتشو میدونه ؟

خب موضوع اینجاست که من به پی اس ان وصل میشم ولی آپدیت 2 رو نمیتونم بگیرم :دی یعنی نمیاد که دانلودش کنم :دی
کسی علتشو میدونه ؟
واقعن عجیبه!
من همچین چیزی تا حالا ندیدم و نشنیدم!
غیر مستقیم و با فلش اپدیتو بزن.

کسی علتشو میدونه ؟

از Setting برو قسمت System Software update اگه به صورت عادی لینکش نیومده از اونجا اپدت رو میده بهت:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or