System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
هول شدم دوستان . اسم پوشه ی موزیکاتونو حتما بزارید MUSIC :clap:

- - -ویرایش - - -

توی روت بزارید Music بعد بچپونید داخلش هر چی دارید

من از زمان ps3 این پوشه رو ساختم .......... قاطططططططططططططططط زدم :locked:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
برا من موقع تست کانکشن این ارور nw-31201-7 میده ، موقعی که میزنم سرچ برای آخرین آپدیت مینویسه آخرین آپدیت وصله درحالی که 1.76 ـه .
حتی به استور و پی اس ان هم میشه وصل شد ولی این قضیه رو مینویسه بازم موقع تست کانکشن . PSN SIGN IN FAILED .
کنسولمم ریجن 2 ژاپن
مشکل از چیه ؟ دی ان اس های مختلفیو هم استفاده کردم نشد بازم ...

لا به لای اسپماتون جواب منم بدید .

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
نکته جالب که عربی هم اضافه شده... تو Internet Browser کاملا فارسی رو نشون میده حتی پ چ گ ژ ولی با کی بورد عربی این حروف رو نداریم... حس بدی بهم دست داد... عربها رو حساب کردن مارو نه.... اونم با توجه به اینکه یه ایران حداقل 70 درصد خریدش از طریق اماراته و پول ما از طریق اونا به سونی میرسه...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تنها شما نیستید که به PSN وصل نمیشید و با ارور NW-31201-7 مواجه میشید. خیلیا بعد از اپدیت به ورژن 2 نمیتونن به PSN وصل بشن . مشکل جهانی هستش

خب موضوع اینجاست که من به پی اس ان وصل میشم ولی آپدیت 2 رو نمیتونم بگیرم :D یعنی نمیاد که دانلودش کنم :D
کسی علتشو میدونه ؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,649
نام
امین
خب موضوع اینجاست که من به پی اس ان وصل میشم ولی آپدیت 2 رو نمیتونم بگیرم :D یعنی نمیاد که دانلودش کنم :D
کسی علتشو میدونه ؟
واقعن عجیبه!
من همچین چیزی تا حالا ندیدم و نشنیدم!
غیر مستقیم و با فلش اپدیتو بزن.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
کسی علتشو میدونه ؟

از Setting برو قسمت System Software update اگه به صورت عادی لینکش نیومده از اونجا اپدت رو میده بهت:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر