System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

• Thread starter Thread starter ashk@n
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان داخل ویدیویی که داده بودن تم با پس زمنیه های مختلف بود ! ولی الان فقط چند تا تم هست که رنگو عوض میکنه ! جایی هست که تم های دیگه دانلود کنیم ؟ چون داخل استور چیزی نبود :d

دوستان داخل ویدیویی که داده بودن تم با پس زمنیه های مختلف بود ! ولی الان فقط چند تا تم هست که رنگو عوض میکنه ! جایی هست که تم های دیگه دانلود کنیم ؟ چون داخل استور چیزی نبود :d
داخل اکانت ژاپن هست . قایقه خیلی باحاله . بقیشم باحاله ولی پولیه :d

بقیه رجین ها آدم نیستن ؟ :| :d
+
این گزینه ی appear offline / Busy کجاست ؟

برای US باحالترش میاد :d .
اون گزینه هایی که میگی من توی SETTINGS نرفتم دقت کنم ببینم باید فعال بشه تا بیاد یا اصلا نداره . ولی اگه ندیدیش بدون شایعه ای بیش نبوده :d

آقا

سیف مود مییارم بالا سیستم رو ولی هیچ رقمه usb رو نمیشناسه! فلش رو فرمت کردم اسم فایل رو چک کردم پسوندی آندرلاینی چیزی هم نباشه هرکاری کردم نمیشناسه ک نمیشناسه:|

آقا

سیف مود مییارم بالا سیستم رو ولی هیچ رقمه usb رو نمیشناسه! فلش رو فرمت کردم اسم فایل رو چک کردم پسوندی آندرلاینی چیزی هم نباشه هرکاری کردم نمیشناسه ک نمیشناسه:|

فلشت USB3ه ؟ برو تو کار USB3 . بعضیا رو نمیشناسه . دو تا فلش دارم زدم یکیشو نشناخت

آقا

فلشت باید fat32 باشه . به احتمال بالا ntfs هست ...

آقا

ps4 بعضی از فلش مموریها ساپورت نمیکنه با یک فلش مموری دیگر امتحان کن

فلشت USB3ه ؟ برو تو کار USB3 . بعضیا رو نمیشناسه . دو تا فلش دارم زدم یکیشو نشناخت

نه usb2 ــــــــه 3تا آپدیت رو با همین فلش ریختم قبلا!!!

فلشت باید fat32 باشه . به احتمال بالا ntfs هست ...

الان بره دومین بار فت32فرمتش کردم برم ببینم چی میشه

چه الکی الکی خوشحالیم اینگارTuborg خریدم:دی

تغییرات ریز و درشت خارج از توضیحات هم ایجاد شده تازه

مثلا گزینه Limit the number of content items in HomeScreen اضافه شده که با تیک زدنش فقط آیتم های ( بازیها - برنامه ها ) جدید و پر استفاده نمایش داده میشه و دیگه شلوغ نمیشه صفحه !

قسمت Game Sessions اضافه شده ، راخت میتونی بببینی چه بازیهایی رو دوستات میرن ، جوین بشی

سینک تروفی ها خیلی سریع تر شده و نمیدونم چرا ! مکانیزمش رو عوض کردن یا چی !

Standby mode شده Rest Mode :دی
تو تنظیمات rest mode گرینه داره فقط تا 3 ساعت برق به پورتهای USB بده ، برای کمتر کردن مصرف برق

استور سریعتر شده ، لیست فرندها سریعتر و از همه مهمتر دیگه Pls Wait نمیده موقع SignUp !! ( با نت مخابرات که یدونه هم نتونستم باهاش اکانت بسازم قبلا )

یه بخش NEW کلی به Notification ها اضافه شده
تو بخش دانلود ، حجم ها رو با یک اعشار بیشتر مینویسه

قسمت Players Met خیلی دقیقتر و کاملتر شده .
و ...
---

فرمانهای صوتی خیلی زیادتر و بهتر شده ، الان دیگه استفاده ازش کیف میده :دی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or