System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستانی که مشکل وصل شدن به psn رو دارن سونی در حال رفع این مشکله

Chris Owen, PlayStation Community Manager has admitted that currently there is some issue with PlayStation Network and engineers at Sony are already at work to fix it as soon as possible. Via Twitter, Chris Owen said:

There is a little bit of network instability at the moment, engineers are investigating

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
بچه ها برای موزیک گوش کردن باید یه پوشه ب نام music با حرف درشت درست کنیم و بعد آهنگ رو داخلش بریزیم؟
برای دیدن فیلم چی ایا لازمه پوشه درست کنیم؟اصلا کسی امتحان کرده؟
من هارد اکسترنال رو میزنم ولی نمیشناسه؟حتما باید فلاش باشه؟هارد اکسترنال کسی امتحان کرده؟

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
سلام
بچه ها برای موزیک گوش کردن باید یه پوشه ب نام music با حرف درشت درست کنیم و بعد آهنگ رو داخلش بریزیم؟
برای دیدن فیلم چی ایا لازمه پوشه درست کنیم؟اصلا کسی امتحان کرده؟
من هارد اکسترنال رو میزنم ولی نمیشناسه؟حتما باید فلاش باشه؟هارد اکسترنال کسی امتحان کرده؟
=)) :d کلی خندیدم :d

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
بعد از دیدن تم ها شتابان به سمت تم آبی سونی رفته ابتدا سجده کرده بعدم نماز شکر خوانده:d
اصن یه وضیعه تم ها , نخواستیم آقا همون آبیه بهتره
رنگ قرمزشو که نگو انگار نور افکنه فوری رفتم عینک آفتابی آوردم :d
ولی خدایی سرعت سیستم چند برابر قبل شده خیلی رورن و ساده شده

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
آقای گلد یوزر ب جای خندیدن جواب بده.دمت گرم

ایشون رو ولش کن , خودشون اطلاعی ندارند واسه همین فکر میکنند حرف شما خنده دار بود نمیدونند که بی اطلاعی از خودشونه
تا اونجایی که من اطلاع دارم بله باید به حروف بزرگ MUSIC نام گذاری پوشه کنید و در فلش مموری قرار بدید
فرقی هم نمیکنه فلش مموری باشه یا هارد اکسترنال فقط باید فرمت FAT32 باشه قابلیت دیدن فیلم رو اطلاعی ندارم ولی تا لونجایی که میدونم هنوز این قابلیت قرار نگرفته

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
617
نام
احمد رضا
سلام من آپدیت کردم ولی مشکل داره از من

کلا به استور وصل نمیشم یعنی اینترنت رو میشناسه ولی استور باز نمیشه

داخل بازی هم دکمه home روی دسته کار نمیکنه که یعنی اصلا نمیشه برنامه رو ببندیم من مجبور شدم همون جور خاموش کنم

کسی چنین مشکلی داشته؟

grown_up_son

کاربر سایت
Jun 7, 2007
86
دوستان این آپدیت چه مرگشه؟ :((سه بار دانلود کردم هر سه بار دانلود کامل شد با دوباره از اول شروع کرد به دانلود آدپدیت بدون اینکه آپدیتو نصبش کنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر