System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,650
نام
امین
به نظر منم سرعت خود کانکشن بهتر شده. وقتی گذاشتم تست سرعت بگیره 6.5 مگابیت سرعت داشت. در حالی که قبلاً با همین اینترنت و همین وضعیت سرعت بیشتر از 2 مگابیت نمیتونست از اینترنت استفاده کنه :D
اما به PSN وصل نمیشه. درست قبل از انجام آپدیت به PSN وصل بودم و فیفا و TLOU آنلاین بازی کردم. یه کاری کرده این آپدیت جدید :D شاید هم بر حسب اتفاق دقیقاً همون موقع که آپدیت کردم یه بلایی سر اینترنت من اومده که خیلی بعیده :D
واسه بار اول واسه منم طول کشید ولی بعدش اوکی شد.
یه بار دیگه بنظرم تنظیم های اینترنتو از اول انجام بدید.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
برای منم با تغییر DNS درست شد.
خیلی خیلی از نظر سرعت گشت و گذار توی محیط های وابسته به اینترنت بهتر شده. دیدن تروفی ها، سینک کردنشون، دوستان آنلاین و ... قبلاً خیلی کند و آزاردهنده بود. الان خیلی سریع تر شده.
خود PS Store هم خیلی سریع تر لود میشه. در کل خیلی خوب بوده این چیزاش.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
عقده ی PAUSE کردن اینجام مونده هی PAUSE میکنم دوباره RESUME یه 50 باری انجام دادم .:d

سرعت بارگذاری همه چی به طور محسوس بالا رفته ! . فقط تمها رو روی استور بزارن ...:bighug:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دوستان یه نکته هیچ کس بهش اشاره نکرد:چرا وقتی به ps4 فلش وصل می کنم ،هیچ چیزی نشون نمیده برای آهنگ؟؟!!
مال من سریع اومد !! خداییش هارد 2 ترا رو روی کامپیوترم با این شلوغی اینجور باز نمیکنه که این بازش کرد . دارم معین گوش میدم . VISUAL هم احتمالا بعدا اضافه کنن

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
اینطور که بنظر میرسه سرعت به مراتب بهتر شده مخصوصا تو بخش تروفی و لیست دوستان که خبر خیلی خوبی هستش، البته قبلش هم سرعت XMB خوب بود :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر