System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
منم ریجن دو ژاپن هستم. با خود دستگاه آپدیت کردم. توی حالت Prepare for install مونده بود. دوباره اومدم وارد PS Store بشم، پیام داد که باید آپدیت کنی. Update Now رو که زدم شروع کرد به آپدیت.
فقط از وقتی آپدیت کردم به PSN وصل نمیشه. باتشکر فراوان از سونی :D

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دوستان من بازی رو از روش گیم شرینگ ریختم اپدیت کنم بازی قفل میشه یا نه کسی اپدیت کرده که تو روش شرینگ بوده

چی میگی برادر چه ربطی به گیم شرینگ داره قفل هم نمیشه اپدیت کن کدوم قشنگ بهت گفته قفل میشه خود نشستی فکر کردی.:d:|

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
منم ریجن دو ژاپن هستم. با خود دستگاه آپدیت کردم. توی حالت Prepare for install مونده بود. دوباره اومدم وارد PS Store بشم، پیام داد که باید آپدیت کنی. Update Now رو که زدم شروع کرد به آپدیت.
اتفاقا سرعت وصل شدنش برای من بسیار سگی شده !! . جدی میگم خودم بارم نمیشه :d

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بچه ها من فکر میکنم سرعت گشت زنی در XMB بالا رفته یا شما هم همین احساسو دارید ؟ سرعت همه چی انگار بالا رفته ، ای بر پدر ژاپن !! . آخه XMBم شلوغه . قبل آپدیت ترتر میکرد کاورا رو نشون میداد !! حالا واقعا منو این همه خوشبختی محاله :d

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,651
نام
امین
منم با خوده ککنسول اپدیت کردم بی مشکل و سریع.
تو اون حالت نباید انگولک کنید!
واسه منم 3 دقیقه بود بعدش خودش پیام داد برو امادس واسه نصب.
اتصال به psn هم سرعتش بهتر شده.
ریجن کنسولم 1 و اکانتمم 2.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
به نظر منم سرعت خود کانکشن بهتر شده. وقتی گذاشتم تست سرعت بگیره 6.5 مگابیت سرعت داشت. در حالی که قبلاً با همین اینترنت و همین وضعیت سرعت بیشتر از 2 مگابیت نمیتونست از اینترنت استفاده کنه :D
اما به PSN وصل نمیشه. درست قبل از انجام آپدیت به PSN وصل بودم و فیفا و TLOU آنلاین بازی کردم. یه کاری کرده این آپدیت جدید :D شاید هم بر حسب اتفاق دقیقاً همون موقع که آپدیت کردم یه بلایی سر اینترنت من اومده که خیلی بعیده :D

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
با مدرسان شریف :d با کارو تلاش و کوشش بسیار موفق با انجام اینکار شدم =))
اینکه کجا اومده کجا نیومده رو نمی دونم اینا لینک هایی هست که همه سایت ها گذاشتن خودمم از همین لینک دانلود کردم رجین usa رو مشکلی نداشته

جنل خالق:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر