Street Fighter IV | PC

• Thread starter Thread starter LeonSM
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
StreetFighterFour.jpg

مدت ها پیش Capcom این بازی رو برای PC هم تایید کرد.
Street Fighter IV هم اکنون بر روی آرکید های ژاپن عرضه شده و نسخه های کنسولی و PC آن
در دست ساخت می باشند.
Street Fighter IV فعلا تاریخ عرضه ی مشخصی ندارد و تیم سازنده با خیال راحت بر روی آن کار میکنند.
SF 4 Basics
SF 4 Tips and Strategies

آخرین ویرایش:
سلام بنظرتون این بازی با کارت Nvidia Geforce G105M حدودا برابر با 9400GT رو تنظیمات مدیوم + رزولوشن 720p حدود 27 فریم میده؟
فکر کنم بده ولی فریم نباید ثابت بمونه-تست بگیر و Vertycal sync هم نزار چون تا هرجا بشه بازی فریم بگیره- در ضمن این بازی برای 60 فریم تعریف شده و 27 خیلی کمه نمیتونی خوب بازی کنی - بازی کند میشه باید تنظیمات رو پایین بیاری و یا رزولیشن رو کم کنی.
من رو Laptop که Nvidia Geforce 9600M Gt با Cpu Core 2 Dou 2,6 T9550 فریم 60 میده با تنظمیات اخر و 720 و البته بدون AA -

همینجوری یه خبر بگم تاپیک بالا بیاد و اینا ( که البته شک دارم کلا 5 نفر باشن که تاپیکو ببین و براشون مهم باشه :) )

مثل اینکه Capcom قرار هست در TGS 2009 که حدودای هفته دیگه میشه SFIV-2 یا همون دنباله SFIV رو معرفی کنه. اصولا دنباله های گیم های فایتینگ شامل : کاراکتر,استیج و مود های جدید بعلاوه بالانس بهتر گیم پلی و حتی کمبو های جدید برای کاراکتر ها و مثلا فیچر های جدید گیم پلی هستند.
فن ها از جمله خودم بی صبرانه منتظر معرفی SFIV-2 توی TGS هستیم:love:

از طرف دیگه تو سایت SRK یه شایعه اسامی کارکتر های جدید SFIV پیچیده که جنجال بپا کرده و سریع هم ترد این قضیه پاک شده اما خب از اونجایی یوزری که این لیست رو مطرح کرده یوزر معتبری بوده میشه به این قضیه اعتماد کرد مثلا.
لیستی که یارو گفته :
* From Street Fighter 2: Dee Jay and T. Hawk.
* From Street Fighter 3: Dudley, Ibuki and Makoto.
* From Street Fighter Alpha: Adon, Cody and Guy.
* Plus two completely new characters.​

پ.ن: بااا کسی نیست بیاد pc یا xbx مثلا SFIV,SF3,SF2 یا KOF اینا بزنیم ؟ :|

آخرین ویرایش:
اینم واسه یکی دیگه کافیه:boxing:
DJ و Dudley کلا مختص حمیدوس می باشند کاریشم نمیشه کرد :biggrin1:
من خودم بیشتر می خوام رو Guy و Ibuki و Cody کار کنم:love: البته Ibuki همچین سخته یکم
ولی خو بیشتر منتظر دو تا کاراکتر جدیدام که امیدوارم تیریپ شارژ خور باشن توشون
از کاراکتر های جدید SFIV که هیچ کدوم شارژی نبودن ___|-:

سلام
اقا من با ریو بازی رو یه دور تموم کردم و ساکورا رو داد با اون تموم کردم وکاراکتر بعدی رو داد ولی بازی رو اگزایت میکنم و از نو میرم بازم نیستن دوستان مشکلش چیه یه راهنمایی میکنید با تشکر.

دوستان برای جو استیک من رو برای زدن حرکات راهنمایی میکنید خصوصا هادوکنها رو سوال بالا رو هم جواب بدید باید بازی رو سیو کرد که کاراکتر نپره.

یا باید تا اخر بری و همه رو باز کنی تا کاراکترها باقی بمونن با تشکر.

Last edited by a moderator:
می خواستم از بچه های online باز 1سوال بپرسم
وقتی online بازی می کنید مشکل lag و delay دارید؟ لتفن بگید با چه سرعتی بازی می کنن
من با adsl 512 datak وقتی با ps3 این بازی رو انجام میدم یا نمیره تو بازی یا با lag و dly همراهه
ایشالا که تو pc همچین مشکلی نباشه!!!

می خواستم از بچه های online باز 1سوال بپرسم
وقتی online بازی می کنید مشکل lag و delay دارید؟ لتفن بگید با چه سرعتی بازی می کنن
من با adsl 512 datak وقتی با ps3 این بازی رو انجام میدم یا نمیره تو بازی یا با lag و dly همراهه
ایشالا که تو pc همچین مشکلی نباشه!!!
حتماً دلیل اون لــَـگ این بوده که میخواستی با بچه‌های اون‌وَر آب بازی کنی. اگه با بچه‌های ایرانی بازی کنی، یا بهتره بگم با کسایی بازی که پینگشون با تو زیر 100 هست، قابل بازیـه. همچنان Delay وجود داره منتها نسبتاً کم و قابل تحمله.

بازم میگم، Delay صفر نمیشه اما به اندازه‌ای هست که بشه بازی کرد.

کلاً Netcode ِ نسخه PC و PS3 و 360 همه کاملاً مشابه هم هستن، و اگه مثلاً بخوای با PS3 به یه نفر کانکت شی و بازی کنی و لگ داشته باشی، اگه با PC هم وصل شی به اون بابا، همون قدر لگ خواهی داشت.

بعد خو دیگه نکته اینه که هم تو pc هم xbx موقع بازی با خارجیا هیچ وقت واسم پیش نیومده که به هاستی join نشه و اینا .
128 م هستم. شاید پینگت بیش از حد بالا بوده.در بدترین شرایط اگه می خوای با خارجیا بازی کنی دنبال اروپایی ها باش که پینگشون بهتر از بقیست با ما
فقط خو لگ هست که اونم با اون ور آبیا همیشه بوده. کلا نم تو گیم فایتینگ و خیلی از گیم ها فقط پینگه که مهمه.

پاشو بیا sfiv pc رو بگیر ایرانی زیاد هست اینجا:biggrin1:

:biggrin1:اقا مشکل بالا رو یکی از دوستان راهنمایی کرد.
من کارت گرافیکم 256 هست و بازی به صورت صحنه اهسته نمایش داده میشه تو ستینگش چطوری تنظیم کنم که درست نشون بده.

این حرکات رو هم با جو استیک یکی به من یاد میده یه پست زدم لطف کردن نامریی کردن
اگر میشه هادوکن و الترا و کومبوی اینا رو به من بگید مثلا بگید هادوکن فلانی میشه پایین+بالا+R1 اینطوری بگید.ممنون میشم .یکی از دوستان گفتن که هادوکن ریو به این صورته
پایین+جلو+مشت
اقا من هر کاری میکنم نمیزنه خدایی یکی به من بگه چطوری میزنن.
بعد هادوکن همین فایری هست که پرت میکنه درسته ؟اخه اگر این باشه بعضی وقتا شانسکی میزنم ولی نمیدونم چطوری؟
ولی میدونم اینطوری نیست که این دوست گفته.

یکی از دوستان هم میگه کومبو لیست هست از منوی اصلی تو کدوم قسمتشه بهم بگید من چیزی نیافتم .
image-8682_4AB66B55.jpg

هر کاری هم میکنم از گزینه دوم دو دسته نمیش باید کجا تنظیم کنم که بتونم 2دستش کنم روی پد دوم میزنم همه دکمه ها رو ولی پلیر دوم فعال نمیشه با تشکر.

سلام
دوستان عزیز کسی نیست بنده رو برای تنظیم گرافیک 256 راهنمایی کنه بابا این کاره ها یکی بگه خواهشن با تشکر.

Last edited by a moderator:
اقا از مدیرا اساتید دوستان کسی نیست رسیدگی کنه.

یکی به من بگه چطوری این شارژیا رو بزنم والا یکی نوشته 2ثانیه جهت رو نگه داره و بعد سایر حرکات رو بزن هر کاری میکنم نمیزنه یکی راهنمایی کنه با تشکر.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or