Multi Platform Street Fighter 6

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox Series X|S

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
میگم که میتونی زمانبندی کامل مسابقات برای بازی‌های مختلف رو به وقت خودمون بذاری؟ حالا یا اینجا یا تاپیک دیگه :D
یکی از دوستان اگه زحمت اینو میکشید ممنون میشدم

EVO 2022 | Evo Championship Series
بیاید تو کامیونیتی فایتینگ اونجا تک تک میذاریم دیگه، همش باهم طول میکشه.
مثلا ساعت ده شب شروع میشه غرفه ها و پنل ها، و راند یک همه بازی ها بجز Tekken.

Fighting Games Community
خب پس من تا قبل شروع شدن مسابقات همشون رو همونجا میذارم. :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,836
نام
نریمان
توییتر کپکام آلمان تصاویر کرکتر ها رو زود به هنگام منتشر کرد.

IMG_20220807_181910.jpg

🩸 The sadist 🩸

Juri is still a thrill seeker and takes great pleasure in destroying her enemies. Her main motivation used to be revenge against M. Bison, but since his fall in Street Fighter 5, all she cares about is the next thrill. 🤯

IMG_20220807_181853.jpg

🥷 The Ninja 🥷

Kimberly invited herself to be Guy's student in the art of bushinryu. She is infatuated with 80's pop culture, which is why she always carries a portable cassette player with her.

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour
توییتر کپکام آلمان تصاویر کرکتر ها رو زود به هنگام منتشر کرد.

View attachment 267418

🩸 The sadist 🩸

Juri is still a thrill seeker and takes great pleasure in destroying her enemies. Her main motivation used to be revenge against M. Bison, but since his fall in Street Fighter 5, all she cares about is the next thrill. 🤯

View attachment 267419

🥷 The Ninja 🥷

Kimberly invited herself to be Guy's student in the art of bushinryu. She is infatuated with 80's pop culture, which is why she always carries a portable cassette player with her.
خدا خیرت بده
یعنی بگم روزی 20 باز این صفحه رو رفرش میکنم به امید اخبار جدید دروغ نگفتم:D
حالا درسته مین کرکتر من نیستن ولی بازم در بیابان نعمت است:D

• Like
Reactions: NaRiiMaN

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
با اختلاف بهترین جوری تاریخ SF رو طراحی کردن!! دیشب سالن داشت منفجر میشد از شدت هیجان. حرکات LI JOE روی استیج که رفت ویشس و ادو-سان رو بغل کرد قشنگ از طرف تمام FGC و SF فن‌ها بود :D سنگ تموم گذاشتن برای طراحی کرکترای این نسخه و آرت استایل فوق‌العاده جذاب و یونیکش. جوری همیشه کرکتر سک*سی و به قولی شیطون بلایی بوده :D ولی اینجا غلظتش رو خیلی بالاتر بردن. ازونور کیمبرلی هم شدیدا جذاب و دوس داشتنی بود. تمام حرکاتش عالی بود. اون EX Air Throw خیلی خوب بود که در ادامه لینکش میکنه به کمبو. واقعا انتظار سخت و سختر میشه برای این بازی

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour
واقعا صبر کردن واسه این بازی سخت شده
طراحی کراکتر ها یکی از یکی خفن تر
سوپر موو ها همه زیبا
استیجی که جوری توش معرفی شد هم خیلی زیبا بود:x
واقعا همه شخصیت ها خوشگل طراحی شدن غیر از این Ken بدبخت که شده مثل کارتون خواب ها:D که امیدوارم کلیپ کذایی فیک باشه و اونم هم به همین زیبایی طراحی شده باشه
و در آخر امیدوارم بین معرفی شخصیت ها وقفه نندازن و همینطوری رگباری شخصیت معرفی کنن :D

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
وبلاگ پلی استیشن کنار اطلاعات جدید و عکس ها دوتا گیف هم گذاشته:
بازی در آرمانی ترین وضعیت ممکن به نظر میرسه. :D نمیشه بدون تجربه کردن نظر قطعی داد، ولی نمایشای بازی دارن داد میزنن که یه تجربه خفن در انتظارمونه. هر رونمایی جدید هم با کلی واکنش مثبت از طرف کامیونیتی همراهه و کلا همه بدجوری مشتاقن. یک سری از طرفدارا هم که اصلا با کاسپلی همین ورژن از Juri (به لطف لیک ها) اومده بودن ایونت. :D :))
واقعا صبر کردن واسه این بازی سخت شده
طراحی کراکتر ها یکی از یکی خفن تر
سوپر موو ها همه زیبا
استیجی که جوری توش معرفی شد هم خیلی زیبا بود:x
واقعا همه شخصیت ها خوشگل طراحی شدن غیر از این Ken بدبخت که شده مثل کارتون خواب ها:D که امیدوارم کلیپ کذایی فیک باشه و اونم هم به همین زیبایی طراحی شده باشه
و در آخر امیدوارم بین معرفی شخصیت ها وقفه نندازن و همینطوری رگباری شخصیت معرفی کنن :D
آقا هر وقت بازی اومد و اسکین کلاسیک Ken معرفی شد من شخصا روی هر پلفترمی خواستید اسکینش رو میخرم و تقدیمتون میکنم. :D کلا این حجم از نگرانی طرفدارا بابت افسردگی یه کارکتر غیرطبیعیه. :D شایدم من دارم یکم نامهربون برخورد میکنم، ولی به نظرم این تیپ خسته ای که داخل تصاویر لیک شده داشت خیلی بهش میاد! :))

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour
آقا هر وقت بازی اومد و اسکین کلاسیک Ken معرفی شد من شخصا روی هر پلفترمی خواستید اسکینش رو میخرم و تقدیمتون میکنم. :D کلا این حجم از نگرانی طرفدارا بابت افسردگی یه کارکتر غیرطبیعیه. :D شایدم من دارم یکم نامهربون برخورد میکنم، ولی به نظرم این تیپ خسته ای که داخل تصاویر لیک شده داشت خیلی بهش میاد! :))
نفرمایید :D
خسته بودن یه مسئله ست زشت بودن فیس یه مسئله جدا:D
من که هر جور باشه همینطور اورجینال میپذیرمش ولی در کل چون انتظار این فیس و قیافه از KEN نداشتم یه کم جا خوردم و رو مخمه:D
اسکین هم راضی به زحمت نیستیم تنها هزینه ای که شما و بقیه دوستان باید متخمل بشید اینه که هر از چندگاهی تا معرفی KEN غر غر های من رو تحمل کنید:))
تو اون کلیپه هم زیاد چیزی معلوم نیست، شاید بد افتاده تو عکس و زمان معرفی خفن بود:D

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: Ludens

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,836
نام
نریمان
کیمبرلی شدیداً فان به نظر میاد. مکس وقتی دید به سبک سایرکس/تاکیدا trap داره داشت سکته میکرد. :))

شدیداً منتظرم بقیه Newcomer ها رو هم ببینم، طراحیشون که همه عالیه ببینم گیم پلی هاشون چیه.

بین کرکترهای دیگه امیدوارم Menat و C.Viper رو تو برنامه DLC داشته باشن. تو این انجین و استایل جدید معرکه میشن! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر