Multi Platform Street Fighter 6

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox Series X|S

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,240
نام
Mansour
خدایا دارم افسردگی میگیرم :D :Wallbash:
هی میام این عکس رو نگاه میکنم و تا مرز افسردگی میرم
خو لعنتی گیریم افسردگی گرفته گیریم اتفاقی واسش افتاده مگه میشه کلا شکلش عوض بشه~X(
این کجا و اون کجا

Attachments

• photo_2022-06-08_18-02-27.jpg
    photo_2022-06-08_18-02-27.jpg
    109.2 KB · مشاهده: 42
  • ZxgJeRFh.jpg
    ZxgJeRFh.jpg
    954.4 KB · مشاهده: 39
  • Like
  • Smile
Reactions: ravi and rpg321

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر خووبه گایل یا به قول بچه‌ها گوییله :D
چقدر حس خوبی داره برخورد و سنگینی ضربات. با هر کرکتر جدید باید اینو بگیم فکر کنم
تمام حرکاتش از SF5 هم هست داخل بازی حتی V-Skillها
خیلی جالبه طراحی کرکترشون. واقعا انتظار سخته

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
وقتی چند بار تریلر رو میبینی قشنگ متوجه میشی که چه کردن با استیج گایل‌. خیلی خوشگل و شلوغ و خوبه. از دیشب ری‌اکشنا هم اومده که خیلی راضین ملت. بعد یه نسل دوباره اون شخصیت به سری SF برگشته. هرچقدر هم بگیم نسخه ۵ خوب بود و توی تورنونتا مثل همیشه با قدرت ظاهر شد و تعداد خیلی خیلی زیادی هم پلیر جدید جذب کامیونیتی شد به صورت حرفه‌ای اما بازم اون چیزی نبود که میخواستیم. موزیک ویدئو رسمی هم اومد برای آهنگی که روی تریلر معرفی بود

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
این هم از قابلیت رجز خونی یا تخریب حریف :D

View attachment 258842

دوستان شرمنده اگه زیاد پست میدم فقط میخوام که تاپیک فعال و گرم باشه
از اینکه ما رو تحمل میکنید سپاس گذارم
عجب تانت خوبیه ! =))فرض کن تو انلاین جلوی یکی که فقط پروجکتال وِل میده این کارا بکنی قشنگ *یده میشه تو اعصابش ! :D

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,240
نام
Mansour
عجب تانت خوبیه ! =))فرض کن تو انلاین جلوی یکی که فقط پروجکتال وِل میده این کارا بکنی قشنگ *یده میشه تو اعصابش ! :D
یادمه تو PS1 بازی نمیدونم King of fighter بود یا Fatal fury به هر حال یه بازی از SNK بود یه شخصیتی بود به اسم هاگاشی یه موی تای کار بود که یه بند مثل ریو میبست تو پیشونیش
این بزرگوار وقتی دکمه سلکت رو میزدی شرتش رو میکشید پایین و با دیالوگ Hora Hora پشت مبارکش رو به حریف نشون میداد :D
من یادمه چند تا حرکت از تری بوگارد بلد بودم و یکی دیگه که اسمش یادم نیست بعد این دوستمون رو هم واسه تخریب بچه ها میگرفتم:))=))

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این هم از قابلیت رجز خونی یا تخریب حریف :D

View attachment 258842

دوستان شرمنده اگه زیاد پست میدم فقط میخوام که تاپیک فعال و گرم باشه
از اینکه ما رو تحمل میکنید سپاس گذارم

اگه این تانت های اولیه است
خدا میدونه اینا چه برنامه ای برای سلطان تانت و رجز خونی، Dan Hibiki کبیر چیدن :D

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
ظاهرا Max قراره این هفته بازی رو از نزدیک ببینه و احتمالا کلی Footage تهیه میکنه.
کارگردان بازی امروز این تصاویر رو از Summer Game Fest گذاشته و من اصلا هم حسودیم نمیشه. ~X(:D

مکس رو هم تو عکس اولی میتونید ببینید.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
امرو یاد این موضوع افتادم که کپکام به خاطر رسوندن SFV به تورنومنتای همون سال چطور بازی رو کامل لخت ریلیز کرد و باعث شد بدترین لانچ سری رو شاهد باشیم اما مشخصه درس گرفتن و دیگه قرار نیست ازین حرکتا بزنن. تا تورنومنتای سال دیگم که خیلی راه داریم :D ولی واقعا خوشحالم که از سال دیگه دوباره تورنومنت‌ها برمیگردن به حالت عادی قبل از کووید
این شکلک دراوردنا تو لودینگ اسکرین و تانت‌های داخل بازی عجب چیزی شده. همین هادوکن هادوکن کردنای لوک ملت رو دیوونه‌ی خودش کرده :D علاوه بر معرفی کرکترا، خیلی چیزای دیگه هست که دوس داریم زودتر بتونیم ببینیم. در مورد تریلر گایل ۲تا چیز دیگه خیلی جلب توجه میکنه. یک اینکه فایربالا چقدر خوشگلن! چه هادوکن چه سانیک بوم که تا اینجا دیدیم. دوم اینکه وقتی گایل سانیک بوم میزنه، وقتی رو هوا داره میچرخه گرد و خاک رو زمین رو جذب میکنه و رو هوا میچرخن. توجه به جزئیاتش خیلی عالیه. وقتی هم سوپر میزنه و داره دیالوگ میگه حرکات لب و دهنش واقعا خیلی خوبه. یه فضای عجیبی ایجاد کردن با معرفی این نسخه. دیگه خیلی درس گرفتن از اتفاقات نسخه قبلی.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر