PlayStation Stellar Blade

سازنده
Shift UP
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
حالا اینکه شخصیت ها رو مثل زمان ps2 داران کاوایی و زیبا میسازن که باعث خوشحالی هست ولی اصلا تابلو به عمد با نشون دادن باسن میخوان برداران عشق گلنار رو تشویق به خرید کنن یه جوریه :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
حالا اینکه شخصیت ها رو مثل زمان ps2 داران کاوایی و زیبا میسازن که باعث خوشحالی هست ولی اصلا تابلو به عمد با نشون دادن باسن میخوان برداران عشق گلنار رو تشویق به خرید کنن یه جوریه :D
سطح استودیوی بدبخت رو در حد این ویدئوهای آموزشی ساز آوردی پایین :D
جدید نیست این مسایل ، بیونتا مگه تا قبل ورود ایشون محبوب دلها نبودن؟

تو بازیها کرکتر پسر باید طوری باشه که پلیر دختری که بازی میکنه براش جذاب باشه خب همینطور برعکس.
اینها جزو جذابیتهای بازیهاست.

من اولین بار این جذابیت رو تو Golden Axe سگا تجربه کردم.

حداقل اون موقع دیگه به سنی رسیده بودم که میفهمیدم داستان چیه:))
======
این روزها کمتر استودیویی این قدر خوش ذوق پیدا میشه.
خیلی دوست دارم این بازی بیشتر از چیزی که باید موفق بشه که استودیوهای دیگه هم یک تکونی به خودشون بدن تا دیگه کمتر از این کرکترهایی که معلوم نیست جنسیتش چیه به خورد پلیر بدن.

یک استودیو اینطوری ، یکی دیگه هم فرگشت معکوس انجام میده و ترکیب نئاندرتال-شامپانزه رو جای شخصیت میخواد به خورد پلیر بده.
جاش اینجا نیست ولی اگه اون بازی بیاد و کرکتر همینی که معرفی کردن باشه باید یک ماد ساخته بشه که کلا بازی رو اول شخص کنه و همینطور شخصیت رو لال که نشه هیچ ردی ازش تو بازی پیدا کرد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
به نظر من وقتی بازی به دستتون رسید بازی کردین، شبا رو شکم نخوابید :D
خیلی بچه هارو دست کم گرفتی .
به شب نمیرسه.
اتفاقا شب رو همه راحت میخوابیم :))
======

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
347
حالا جدای خود ایو بازی مشخصا تو بقیه بخشا هم مثل گیم پلی یا داستان و قطعا گرافیک و فیزیک حرفای زیادی واسه گفتن داره . وگرنه یوشیدا نمیرفت بالاسرشون تا زیر پروبال استودیوشونو سونی بگیره.

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
439
راه دوری نمیخواد بری
Nier که یکی از بهترین بازی های دنیاس حتی از این هم عقب مبارک رو بهتر طراحی کرده
دقیقا موقع بالا رفتن از نردبون من خودم چند ساعت معطل میشدم تا جوری از نردبون برم بالا که فقط البسه زیر سفید ایشون رو از زیر دامن ببینم

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
راه دوری نمیخواد بری
Nier که یکی از بهترین بازی های دنیاس حتی از این هم باسن مبارک رو بهتر طراحی کرده
دقیقا موقع بالا رفتن از نردبون من خودم چند ساعت معطل میشدم تا جوری از نردبون برم بالا که فقط شورت سفید ایشون رو از زیر دامن ببینم
آقا...
دیگه داره کار به جای باریک میکشه .
مراعات نظیری ، سِلف تن داری چیزی... :D

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
این روزها کمتر استودیویی این قدر خوش ذوق پیدا میشه.
خیلی دوست دارم این بازی بیشتر از چیزی که باید موفق بشه که استودیوهای دیگه هم یک تکونی به خودشون بدن تا دیگه کمتر از این کرکترهایی که معلوم نیست جنسیتش چیه به خورد پلیر بدن.

یک استودیو اینطوری ، یکی دیگه هم فرگشت معکوس انجام میده و ترکیب نئاندرتال-شامپانزه رو جای شخصیت میخواد به خورد پلیر بده.
جاش اینجا نیست ولی اگه اون بازی بیاد و کرکتر همینی که معرفی کردن باشه باید یک ماد ساخته بشه که کلا بازی رو اول شخص کنه و همینطور شخصیت رو لال که نشه هیچ ردی ازش تو بازی پیدا کرد.
قضیش پیچیدست و توضیحات اینجاست کامل نگاه کنید...
شکن نیازه

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
راه دوری نمیخواد بری
Nier که یکی از بهترین بازی های دنیاس حتی از این هم عقب مبارک رو بهتر طراحی کرده
دقیقا موقع بالا رفتن از نردبون من خودم چند ساعت معطل میشدم تا جوری از نردبون برم بالا که فقط البسه زیر سفید ایشون رو از زیر دامن ببینم
تو Nier یه لباسی تن کارکتر بود که مدل کاسپلی رایج هم تو ژاپن هست باز هم باید دنبال اصل داستان میگشتی. این اصلا هیچی نداره کامل :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر