PlayStation Stellar Blade

سازنده
Shift UP
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
خداکنه فقط گیمپلی اش از nier بهتر باشه
داستان هم در حد decent باشه کافیه.

در کل چیز خوبیه، فقط انقد گفتن پراجکت ایو بیشتر اون اسم تو ذهن ملته

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
خیلی چیز مریضی بود. اگه مبارزاتش عمق کافی را داشته باشه میتونه یک بازی خیلی خوب از آب دربیاد

• Smile
Reactions: Bellic

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اگه همین تریلر Stellar Blade از طرف یه استودیوی معروف و با سابقه نمایش داده می‌شد، از الآن می‌رفت توی لیست موردانتظارترین بازی‌های سال بعد من! :D یعنی در این حد تریلرش درجه یک بود و از تک‌تک بخش‌ها خوشم اومد، از گیم‌پلی جالب و مناسب سلیقه بنده تا گرافیک عالی و موسیقی زیبا و طراحی‌های خوب جک جونورها و اون پیرمرده و... یه حس و حالی از Nier: Automata هم داشت که نمی‌دونم به خاطر اتمسفرش بود یا آهنگ یا چی، ولی من رو یاد اون بازی میندازه که عاشقش هم هستم.
فقط مشکل همون استودیوی سازنده‌ش هست که چیز خاصی ازش نمی‌دونیم و تا وقتی که بازی منتشر نشه، هر احتمالی براش وجود داره. :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
یه حس و حالی از Nier: Automata هم داشت که نمی‌دونم به خاطر اتمسفرش بود یا آهنگ یا چی، ولی من رو یاد اون بازی میندازه که عاشقش هم هستم.
واقعا نمیدونی چرا حس Nier Automata داشت؟
یذره فک کن :-?

qichao-wang-2b-sml.jpg BOOOtiiiiaaaahhh

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
امروز اخرین گیمپلی از bayonetta 3 دیدم اول چیزی که به مغزم رسید گرافیک و انیمشن های ضعیفه بازی بود چون بازی به شکل احمقانه ای گرافیکش داغون بود واقعا موندم توی سال ۲۰۲۲ کی همچین بازی هاییی میکنه . البته گرافیک برای نینتندو معنی نداره و این شرکت طرفدارای خودش رو داره .
هر چقدر هم گیمپلی عالی باشه ، دیگه نباید گرافیک در حد PS2 باشه

چیزی که از این بازی دیدیم میخوره یه بازی عالی و با گرافیک و جزییات بالا باشه و در نبود DMC تا حدودی کمبوده اون رو پر کنه و فقط مسئله ای که هست سازنده های بازی هستن که مشخص نیست اینکاره باشن و بتونن بازی با امتیاز بیشتر از ۸ بیرون بدن یا نه .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
واقعا نمیدونی چرا حس Nier Automata داشت؟
یذره فک کن :-?

View attachment 272485BOOOtiiiiaaaahhh
دستت درد نکنه! :D نه آقا، ما به این ظواهر دنیوی کاری نداریم و مهم باطن قضیه هست! :-"
فکر کنم این شباهتی که توی ذهنم اومده، بیشتر به خاطر همون آهنگ‌ها و یه تیکه‌هایی از گیم‌پلی مثل اینجا باشه:

do.php

یه سرچی کردم، دیدم ملت هم زیاد در مورد شباهت‌های بازی به Nier گفتن و تنها نبودم! :D

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
یوکو تارو، کارگردان بازی تحسین‌شده‌ی NieR: Automata دوست دارد که هر چه زودتر بازی Stellar Blade (استلار بلید) را تجربه کند.

«از اینکه استلار بلید چه‌قدر معرکه به نظر می‌رسد، تعجب کردم. یک پروژه‌ی جادویی است که گرافیک بسیار قوی سه‌بعدی دارد و کاراکترهای دختر زیبای طراحی‌شده توسط کیم هیونگ-ته هم در آن هستند. نمی‌توانم برای این بازی، هیجان‌زده نباشم!»

سونی تایید کرد: بازی Stellar Blade هم در سال ۲۰۲۴ میلادی عرضه می‌شود.

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر