PlayStation Stellar Blade

سازنده
Shift UP
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
پیش نمایش IGN دیروز منتشر شد و به نظر میرسه که خیلی باهاش حال کردن. تیترش هم زدن Sekiro Meets NieR: Automata :D این موارد یه خلاصه ای از پیش نمایشه که shinobi602 نوشته بود:

-دو درجه سختی: normal و story
-کمبت بازی به طور مساوی شامل مهارت های تهاجمی و دفاعی میشه و کاملا بالانسه
-بیشتر خطیه اما مناطق وسیع تر و باز هم وجود داره
-hack n' slash خالص نیست و تاکید بر دفاع، جاخالی دادن، پری و یادگرفتن پترن حملات انمی ها داره
-تنوع زیاد Boss های چالش برانگیز
-پری کردن متعدد حملات به Eve اجازه میده تا اسکیل Retribution رو بزنه
-چند نوع مهارت جاخالی دادن متفاوت: Blink و Riposte هرکدام برای ضربات خاص
مهارت‌های Beta: یه سری مهارت هایی که درصورت استفاده درزمان درست، ضربات انمی ها رو خنثی میکنه
-سلاح های دوربرد
-Camp ها که مانند bonfire ها در سری سولز عمل میکند، امکان باز کردن میانبر مثل سولز ها، همچنین camp ها امکاناتی مثل دیدن استراحت کردن Eve :> ، کات سین‌، فلش بک‌ و غیره هم داره.
-وجود پازل های ساده و پلتفرمینگ، شنا زیر آب، پیدا و باز کردن chest ها

این هم جالبه:
With so many recent games inspired by Sekiro’s gameplay structure, this alone doesn’t come off as anything particularly original anymore, but Stellar Blade takes things one step further.
Stellar Blade از تمام بازی هایی اخیر که از Sekiro الهام گرفتن، یک قدم جلوتر رفته!

While calling it a Soulslike would make it sound more difficult than it actually is, in Normal Mode regular enemies can kill you if you let your guard down. On my first few attempts, bosses felt quite challenging as well.
روی درجه سختی normal اندازه سولزلایک ها سخت نیست ولی چالش برانگیز هست

در آخر هم گفته که اکشن بازی به تنهایی باعث میشه که منتظر ۲۶ آوریل و انتشار بازی روی PS5 باشه 8->

Stellar Blade Preview: Sekiro Meets NieR: Automata? - IGN

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
خب قفل دموی ما هم باز شد و فقط باسش مونده بود که زدم بعدش یه باس دیگه باز میشه که اونم زدم و خیلی خوش گذشت :D به نظرم مکانیزمای گیم‌پلی و کامبتش خیلی خوبن. پَری کردنش واقعا حس خفنی میده. این بخش باس چلنج که باز میشه خیلی بهتر میشه دید که چه آیتمایی در اختیارتون قرار خواهد گرفت و به قولی بیلد کردن کرکتر چقدر گسترده هستش. حتما آیتمای مختلف رو تست کنید. ۳تا اوتفیت مختلف هم بهتون میده که قشنگن. طراحی انمی و باساش خوبن واقعا. ظاهرشونو خیلی خوب دراوردن. حالت نرمال چالش خوبی داره. بعضی اتکای باس‌هاش دمیج زیادی میدن. باقی چیزارو هم قبلا گفتم و خودتون هم تجربه خواهید کرد. میتونه بازی موفقی بشه واقعا.
اینم اضافه کنم که موزیک اصلی (وقتی تو داشبورد کنسول هستید) رو حتما کامل گوش بدید. خیلی قشنگه.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
خب قفل دموی ما هم باز شد و فقط باسش مونده بود که زدم بعدش یه باس دیگه باز میشه که اونم زدم و خیلی خوش گذشت :D به نظرم مکانیزمای گیم‌پلی و کامبتش خیلی خوبن. پَری کردنش واقعا حس خفنی میده. این بخش باس چلنج که باز میشه خیلی بهتر میشه دید که چه آیتمایی در اختیارتون قرار خواهد گرفت و به قولی بیلد کردن کرکتر چقدر گسترده هستش. حتما آیتمای مختلف رو تست کنید. ۳تا اوتفیت مختلف هم بهتون میده که قشنگن. طراحی انمی و باساش خوبن واقعا. ظاهرشونو خیلی خوب دراوردن. حالت نرمال چالش خوبی داره. بعضی اتکای باس‌هاش دمیج زیادی میدن. باقی چیزارو هم قبلا گفتم و خودتون هم تجربه خواهید کرد. میتونه بازی موفقی بشه واقعا.
اینم اضافه کنم که موزیک اصلی (وقتی تو داشبورد کنسول هستید) رو حتما کامل گوش بدید. خیلی قشنگه.

حالا همه مشغول چرخوندن دوربین هستند.🤣🤣🤣

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
دمو عالیه. گرافیک و محیط های اطراف و در کنارش گیم پلی خیلی خوب و مبارزات خیلی خوبن. پیشنهاد میکنم با همون زبان اصلیش بازی کنید و با زیرنویس انگلیسی. خیلی جذاب تر میشه.

اینم یه چندتا عکس از بازی رو حالت رزولوشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر