Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
حقیقتش این بحث ساخت کشتی و اوت‌پست رو شدیدا عمیق کار کردن. یه مقداری اورولم میشه آدم.
ینی یا باید واقعا وقت بزاری چند ساعت یا کلا بیخیال شی. یه ور رفتن کوچیک با این بخش ها معنا نداره تو بازی.
منم میخوام حتما تجربه ام از بازی یه چیز کامل باشه، ینی هر چیزی هست تو بازی رو درست حسابی تجربه کنم. فک کنم یه ۱۵ ساعتی باید وقت بزارم کنار برا کشتی سازی و ساخت اوت‌پست.

قطعا همینطوره ، من راحت 40-50 ساعت پایه کشتی ساز وقت گذاشتم :D عالیه این بخش بازی !

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
حقیقتش این بحث ساخت کشتی و اوت‌پست رو شدیدا عمیق کار کردن. یه مقداری اورولم میشه آدم.
ینی یا باید واقعا وقت بزاری چند ساعت یا کلا بیخیال شی. یه ور رفتن کوچیک با این بخش ها معنا نداره تو بازی.
منم میخوام حتما تجربه ام از بازی یه چیز کامل باشه، ینی هر چیزی هست تو بازی رو درست حسابی تجربه کنم. فک کنم یه ۱۵ ساعتی باید وقت بزارم کنار برا کشتی سازی و ساخت اوت‌پست.
اصلا این موارد + چندتا دیگه بازی رو نجات داد که ساخت و ساز کشتی و... یکی از مهمترین ها بود.
وگرنه بازی با کله میخورد زمین.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
اصلا این موارد + چندتا دیگه بازی رو نجات داد که ساخت و ساز کشتی و... یکی از مهمترین ها بود.
وگرنه بازی با کله میخورد زمین.
دیگه اینا خودشون جزو بازین به هرحال. جدا سخت میشه بررسی کرد.
ولی خب اقلا تو گیم‌پلی و کوئست دیزاین هم بازی شدیدا خوبه و چند پله رو به جلو نسبت به بازی های قبلی بتزدا.

یه سری ایراد هم داره که تموم شد میگم نظرمو.
ولی خب در کل بازی های با این ابعاد و اسکیل با این همه گیم‌پلی سیستم در هم تنیده نمیتونن بدون ایراد باشن

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
ویدیو
این ویدیو چند وقتی هست داخل فید یوتیوب من میومد از ترس اسپویل ندیدم،امروز استوری بازی رو به نقطه ای رسوندم که فهمیدم تا آخر قراره چی بشه و ترس اسپویل از بین رفت و بلافاصله ویدیو رو دیدم و به نظرم انتقاد خیلی به جا و با ذکر علت و منطق انجام داد.
متاسفانه استوری اصلی بازی از نظر من خیلی ضعیفه، در حدی که نمیتونم بازی رو تموم کنم، هر روز میام ۱-۲ میشن رو میرم و از شدت حوصله سر بر بودن مجبور میشم یا برم سراغ ساید کانتنت و ول بچرخم یا گیم رو ببندم، که خب اصلا نشونه ی خوبی نیست موقع بازی کردن. داخل ویدیو تمام این چیز ها کامل بحث میشه و راه کار های خیلی ساده ای هم طرف ارائه میکنه که باعث میشد استوری اصلی حداقل قابل بازی باشه و ۱ ذره آدم رو جذب کنه.
اگه بازی رو تموم کردید یا مثل من به جایی رسیدید که فهمیدین تهش هیچی نیست پیشنهاد میکنم ویدیو رو ببینید،مخصوصا پیشنهاد آخری که داد واقعا میتونست چقدر گیم رو جذاب تر کنه. یه نفر یوتیوبر این ایده هارو داره بعد اون همه آرتیست و فلان داخل استدیو که کارشون همینه، دارن برای این کار که بشینن فکر کنن ایده بدن پول میگیرن،این چیزا به ذهنشون نمیرسه واقعا آدم میمونه چی بگه.

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
دوستان هدف این بازی چیه؟
البته من شخصا بدلیل سلیقم نتونستم با بازی سایبرپانک ارتباط برقرار کنم چون هم تسلط زبانی میخاد هم اینکه بازی زیاد قسمت درگیری نداره همش از اینور اونور میری و متن و گفتگو برام زیاد خوشایند نیست
این بازی رو تو یوتیوب دیدم اینم مثل اینکه درگیری زیاد نداره میشه بگین با سلیقه من جور میاد یا نه؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان هدف این بازی چیه؟
البته من شخصا بدلیل سلیقم نتونستم با بازی سایبرپانک ارتباط برقرار کنم چون هم تسلط زبانی میخاد هم اینکه بازی زیاد قسمت درگیری نداره همش از اینور اونور میری و متن و گفتگو برام زیاد خوشایند نیست
این بازی رو تو یوتیوب دیدم اینم مثل اینکه درگیری زیاد نداره میشه بگین با سلیقه من جور میاد یا نه؟
این بازی هم مثل سایبرپانک مهارت زیادی تو زبان انگلیسی میخواد چون بخش خیلی زیادی از بازی رو مکالمات شما با شخصیت های مختلف تشکیل میده
داستان بازی تو روایت اصلیش از جایی شروع میشه که یه گروهی میشه که دنبال یک سری شیء اسرار آمیزن و دارن اون ها رو جمع میکنن ولی اونا تنها کسایی نیستن که دنبال اون شیء ها هستن
در کنارش تعداد زیادی داستان فرعی مختلف وجود داره که هر کدوم نقطه شروع و پایان خودشونو دارن و با گشت زدن تو بازی بهشون برخورد میکنید
از نظر گیمپلی نمیتونید امیدوار به این باشید که خیلی اکشن باشه و تایم زیادی رو مشغول تیر اندازی باشید
هرچند که بازی رو هرجور که دلتون بخواد میتونید بازی کنید اما بخش هایی از زمانتون هم باید صرف ساخت و آپگرید سفینه یا ساختن پایگاه یا مطالعه و پژوهش سیاره ها بشه
به طور کلی شما باید تو این بازی زندگی کنید یه جورایی :D
به نظر شخصی من اگه شما با سایبرپانک نتونستید ارتباط برقرار کنید احتمالا با این بازی هم نمیتونید

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
اینهم اولین بیلد من ...

فقط یه ship building اش به تنهایی 5 تا امتیاز به هر بازی اضافه میکنه !

اینهم یک هدف برای بازی ... :D

Attachments

• Starfield 2023-10-23 11-41-41.jpg
    Starfield 2023-10-23 11-41-41.jpg
    882.2 KB · مشاهده: 52
  • Starfield 2023-10-23 11-42-10.jpg
    Starfield 2023-10-23 11-42-10.jpg
    713.4 KB · مشاهده: 29
  • Starfield 2023-10-23 11-42-20.jpg
    Starfield 2023-10-23 11-42-20.jpg
    821.5 KB · مشاهده: 31

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
خواستم بگم اگه وسط فضا یه سفینه رو بورد کردین دیدین خبری از خدمه نیست و خالیه سوارش نشین. رو یه سیاره که فرود بیاین سفینه غیب میشه و تمام cargo سفینه قبلیتونم پاک

الان این بلا سر من اومده از سیاره نمیتونم بیام بیرون=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر