Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
منطقی هست

اگرچه از الان نتیجه برایم قابل پیش بینی هست امیدوارم اشتباه کنم
انریل انجین توی شرایط فعلیش فقط برای بازی های خطی جوابگوعه اگر استودیویی بخواد اوپن ورد در این ابعاد جزئیات استارفیلد بسازه یا باید شدید کاستومایز کنه ue رو که اونم مشکلات خودشو داره یا انجین خودشو داشته باشه
انجین بستدا هم با اینکه قدیمیه ولی از اول بر اساس نیازهاشون طراحی و توسعه پیدا کرده شخصا فکر می کنم الان که دیگه از نظر مالی راحتن یک آپدیت اساسی برای انجینشون می تونه بازی های آینده شون رو چند لول بالاتر ببره
اینکه همه رو بیارن به 1 انجین به نظر من حداقل برای استودیوهای بزرگ چندان جالب نیست هرچند ue برای دولوپرهای کوچیک و متوسط عالیه ولی بزرگان صنعت امیدوارم این رویه رو پیش نگیرن

اگر حواشی استارفیلد رو از اول دنبال کرده باشید این بازی تا مرز کنسلی هم رفت :D شرایطش جوری بود که واقعا امیدی بهش نبود، ولی با این کامبکی که زد نشون میده بتسدا هنوزم جز بزرگانه
با استارفیلد من به آینده بتسدا بیشتر امیدوار شدم اینکه مایکرو حاضر نشد بازی رو با وضعیت بد منتشر کنه نشون میده مایکروسافت ارزش بازی ها بزرگ رو بلاخره به درستی درک کرده
خلاصه شدیدا منتظر بازی بعدی بتسدا که از صفر با امکانات مایکرو ساخته میشه هستم.

آخرین ویرایش:

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
انریل انجین توی شرایط فعلیش فقط برای بازی های خطی جوابگوعه اگر استودیویی بخواد اوپن ورد در این ابعاد جزئیات استارفیلد بسازه یا باید شدید کاستومایز کنه ue رو که اونم مشکلات خودشو داره یا انجین خودشو داشته باشه
انجین بستدا هم با اینکه قدیمیه ولی از اول بر اساس نیازهاشون طراحی و توسعه پیدا کرده شخصا فکر می کنم الان که دیگه از نظر مالی راحتن یک آپدیت اساسی برای انجینشون می تونه بازی های آینده شون رو چند لول بالاتر ببره
اینکه همه رو بیارن به 1 انجین به نظر من حداقل برای استودیوهای بزرگ چندان جالب نیست هرچند ue برای دولوپرهای کوچیک و متوسط عالیه ولی بزرگان صنعت امیدوارم این رویه رو پیش نگیرن

اگر حواشی استارفیلد رو از اول دنبال کرده باشید این بازی تا مرز کنسلی هم رفت :D شرایطش جوری بود که واقعا امیدی بهش نبود، ولی با این کامبکی که زد نشون میده بتسدا هنوزم جز بزرگانه
با استارفیلد من به آینده بتسدا بیشتر امیدوار شدم اینکه مایکرو حاضر نشد بازی رو با وضعیت بد منتشر کنه نشون میده مایکروسافت ارزش بازی ها بزرگ رو بلاخره به درستی درک کرده
خلاصه شدیدا منتظر بازی بعدی بتسدا که از صفر با امکانات مایکرو ساخته میشه هستم.
کاملا درست میگی
از نظر من انریل انجین موتور بازسازی برای بازی های فوق تخصصی نیست
یعنی ان استدیوهای که خودشان صاحب سبک هستند انریل به دردشان نمیخوره

حرکت CDPR به سمت انریل باعث یک شکست دیگر خواهد شد

یک اصلی داریم به نام اصل محدودیت منابع کسی نمیتونه ادعا کنه یک چیزی ساخته همه چیزش خوبه
اگر یک موتور بازسازی ژانرهای مختلفی را میتواند پوشش دهد قطعا در ان ژانر ها نمیتواند انقدر بهینه عمل کند

اینکه در پی سی گیمینگ بازی ها بهینه نیسستند به همین اصل برمیگردد که چون بازی ها برای گستره ی زیادی از سخت افزار عرضه میشود پس نمیشود امکان داشت که بازی ها توانند از تمام قدرت همه ی سخت افزارها به نحو مطلوب استفاده کنند

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
تبریک استودیو Arkane

tab6 arkane.jpeg
----------------------------------------
بازی انقدر صحنه‌های قشنگ داره که منم افتادم تو خط Photo Mode. چندتا آماتوری گرفتم فعلا. :D

Starfield-2023_09_03-03_40_29.png
Starfield-2023_09_06-00_41_07.png

یه صحنه Batcaveـطوری هم آخر یکی از ماموریت‌ها هست که وقتی خودم دیدم قشنگ ذوق کردم. 😍
میذارم تو اسپویلر.
ماموریت Mantis

Starfield-2023_09_06-20_43_32.png
Starfield-2023_09_06-20_44_09.png

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
این البته نظر دیروزشه
یک ساعت پیش توئیت کرد که" استارفیلد بهترین بازی سینگل پلیر عمرشه"
it's the best single player game I've ever played
الان ی عده ایی میان حمله می کنن بهش که این کارمند اخراجی دون پایه سونی بوده به همین دلیل هیتر شده و از رقیب حمایت می کنه :D هرچند این بشر کلا نرمال نیست ولی بلاخره از کارکشته های این کاره و گذشته درخشانی داشته

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
الان ی عده ایی میان حمله می کنن بهش که این کارمند اخراجی دون پایه سونی بوده به همین دلیل هیتر شده و از رقیب حمایت می کنه :D هرچند این بشر کلا نرمال نیست ولی بلاخره از کارکشته های این کاره و گذشته درخشانی داشته
پستی که من گذاشتم جنبه خبریش مد نظرم بود یعنی امروز حتی از دیروز هم بنظرش بهتره و کاری به اینکه اصلا نرماله یا نه یا اینکه نظرش برام مهمه یا نه ندارم. در حقیقت نظر هیچ کس برام تعیین کننده نیست و فقط نظر خودم برام در مورد خوب و بد بودن بازی مهمه و بنظرم بقیه هم باید همینطور باشن و بازی رو با نظر خودشون بسنجن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر