Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
حیف و صد حیف که کنسول ایکس باکس یا پی سی قوی ندارم که تجربه ش کنم یعنی خوراک خودمه این بازی میتونستم ساعتها فقط رو سیارات گشت و گذار کنم
کاش برای کنسولهای سونی هم منتشر میشد
این را از صمیم قلبم میگم حقیقتا بسیار ناراحت شدم از خواندن این پستت. امیدوارم روزی همه بتوانیم به همه پلتفرم ها دسترسی داشته باشیم 🫂

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
حیف و صد حیف که کنسول ایکس باکس یا پی سی قوی ندارم که تجربه ش کنم یعنی خوراک خودمه این بازی میتونستم ساعتها فقط رو سیارات گشت و گذار کنم
کاش برای کنسولهای سونی هم منتشر میشد

تازگی دیدم که مثلا دو نفر کنسول هاشون را به صورت موقت با هم عوض میکنند
یکی PS5 داره و اونیکی Xbox ...
اینجا... مجبوریم از همین روشها بگذرونیم روزگارمونو .

Expert32

کاربر سایت
Mar 6, 2019
88
امروز بخش اصلی داستانیو کامل تموم کردم میتونم بگم خیلی کوتاه بود یا شایدم من خیلی سریع جلو رفتم گرچه جارو میکردم همه جارو. آخرای کار بازی افتاده بود تو باگهای مختلف. با NPC ها نمیتونستم صحبت کنم یا وقتی وارد NewAtlantise میشدم همه فرار میکردن به یک سمت مشخص و بعدش غیب میشدن. باگهای دیگه هم بود مثلا اگر میخواستی به 6 تا منظومه اونطرف تر بری سوخت لازمو نداشتی ولی اگر میخواستی روی یکی از سیاره های همون منظومه 6 تا اونور تر فرود بیای, درجا فرود میمومد و هیچ مشکلی نبود. :))
سفینه ها رو معمولا روی حالت Normal با لول 20 نمیتونستم بزنم اگر تعدادشون بیشتر از یکی بود گرچه لولم ازونا بالاتر بود چون تقریبا با Accuracy 100% بطور دائم بهتون شلیک میکنن و خیلی مسخره بود این قسمت.
دیالوگ های اون شخصی که کنارته تو ماموریتها و دائم باهات کار داره حتی وسط باس فایت خیلی برام جالب بود. هی میخواست مسائل خونوادگیشو وسط باس فایت باهامون درمیون بزاره.
یکسری مشکلات دیگه هم بود که تو پستای قبل گفتم ولی یه بخشیش با mod برطرف شد خوشبختانه.
در کل بنظرم نه خیلی متحیر شدم و نه خیلی نا امید. کاملا معمولی و سرگرم کننده بود تا اینجا.

• Like
Reactions: all4u and milad3d

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,999
نام
sami
هر چی بیشتر اینو بازی میکنم بیشتر به زباله بودن 343 Industries ایمان میارم

حتی دور افتاده ترین سیارات بازی از لحاظ جزئیات به مراتب بالاتر از اون جهان مسخره ای بود که تو halo infinite تحویل ما دادن

طراحی محیط های داخلی،سلاح ها و سفینه ها ‌که قیاس مع الفارقه

بانی راس رو علاوه بر اخراج باید اعدام هم میکردن :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من هنوز وقت نکردم زیاد بازی کنم یعنی درحدی که الان رسیدم انتلانتیس - هنوز عضو کانسلیشن نشدم - یه چرخی زدم تو شهر - شهر قشنگیه البته همه جاش رو نگشتم - یه لباسی خریدم که وقتی خریدم فهمیدم اصلا بهم نمیاد ولی از اون لباس ماینری بهتر بود - دوباره گشتم تو شهر - ننه بابام رو پیدا کردم - خونه ی خیلی قشنگ و گرونی داشتن و هیچ دلیلی نمیدیدم که من باید تو معدن کار کنم و حقوقم رو بهشون بدم درحالی که اونها تو یک شهر گرون و توی یک خونه گرون با کلی وسایل گرون زندگی کنن، حتی متوجه شدم دوتا ماشین لباسشویی هم دارن که چرا دونفر دوتا ماشین لباسشویی باید لازم داشته باشن؟! ولی بهرحال ننه بابامن نمیشه کاری کرد ، تازه باباهه هم میگفت حالا که بازنشسته شدم دیگه باید برم تعطیلات ، قول مادرت دادم ببرمش مسافرت! اخه پدر من ، من دارم تو معدن جون میکنم با یه چندر غاز حقوق حالا درسته اخیرا یه فرجی شده ولی هنوز هیچی معلوم نیست تو حداقل معلمی چندتا کلاس خصوصی بگیر درامدش هم خوبه خرج خونه زندگیت کن، ولی خب متاسفانه اینها جزو دیالوگ های انتخابی تو بازی نبود و بهشون گفتم از دیدنتون خوشحال شدم و از خونه زدم بیرون. تو شهر به یه کالت و چندتا ادم عجیب غریب هم برخوردم و بیخیالش شدم فعلا ، گفتم برم سیاره گردی. دور افتاده ترین منظومه ای که سوخت سفینه اجازه میداد مسیریابی کردم و رفتم. وقتی رسیدم چندتا دزدفضایی با لول بالا جلوم ظاهر شدن گفتم باهاشون سر صحبت باز کنم شاید بذارن از کنارشون رد شم که اتش رو بر من گشودن و توی یک چشم بهم زدن سفینه ام تکه تکه شد، فلذا وقتی بازی دوباره لود شد از ولگردی در فضای خارج از سیاره ممانعت کردم و مستقیم رفتم روی سیاره نشستم. روی سیاره هم چندتا مزدبگیر میگشتن که خوشبختانه مخفیانه از کنارشون رد شدم که به یک پایگاه رسیدم و دیدم یه یارویی اونجا حیرون جلوی یک سفینه داغون ایستاده بود. خواستم از پشت برم با تبر گردنش رو بزنم که وقتی نزدیک شدم متوجه شدم ادم بی ازاریه. باهاش صحبت کردم گفت سفینه ام خرابه بیا و بزرگی کن منو با سفینه ات برسون، اولش ازش خوشم نیومد و بنظرم ادم جُلی میومد و ردش کردم ولی وقتی که تو پایگاهش چرخیدم و چندتا از وسایلش رو دزدیدم به خودم گفتم توی این سیاره ی ناکجا اباد که با دزدهای فضایی احاطه شده خدارو خوش نمیاد این بنده خدا رو رها کنم و شاید حتی به پاس فداکاری ام نمک گیرم بشه و عضو خدمه ی سفینه ام بشه و مجانی واسم کار کنه. از این رو گفتم برو سوار سفینه ام شو، بنده خدا خوشحال و رقصان حتی منتظر منم نموند و دوان رفت سمت سفینه ام، منم کمی توی سیاره گشتم و رفتم سوار سفینه ام شدم اما متوجه شدم طرف نیست! اینورو بگرد اونورو بگرد خبری از این ادم نبود گفتم ای داد حتما وسط راه کشتنش بعد که خوب گشتم متوجه شدم بنده خدا از شدت خستگی خودش رو جمع کرده و روی تختم خوابیده. از اینکه بدون اجازه با لباس کثیف رفته بود رو تختم بر نتابیدم و فورا بیدارش کردم گفتم اوضاع احوالت خوبه گفت ممنون که کمکم کردی گفتم مشکلی نیست و این شد که بنظرم متوجه ناراحتی ام شد و دیگه رو تخت نخوابید و همینطور سیخ روبروی تختم ایستاده بود و منم سفینه رو روشن کردم که این رو برسونم به خونش با این امید که درنهایت عضو خدمه ام بشه. رفتیم و وارد سیاره محل اسکانش شدیم که پایگاه بود و مشخص نبود که پایگاه چیه یعنی نگشتم که بفهمم. بهرحال همینکه سفینه رو نشوندم برگشتم برم سمت طرف دیدم غیبش زده فارغ از حتی یه تشکر خشک و خالی، همینطور سرش رو انداخته بود پایین و گم وگور شده بود رفتم از سفینه پایین اینورو بگرد اونورو بگرد که پیداش کنم ازم حداقل تشکر کنه ولی نبود که نبود، مشخص بود ادم بی چشم روییه با اینحال یه پول خوبی بحسابم واریز کرده بود که علی ای حال در این برهه از تازه کار بودنم و خرج خانواده ای که روی دستم افتاده بنظرم دستمزد ارزشمندی میومد. بعد هم کنسول رو خاموش کردم.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
خوب من 13 ساعت بازی کردم ، از دیروز :D
تا الان رو اعصاب ترین چیزه ، لودینگ های زیاد بازی هستش ... واقعا داره اذیت کننده میشه.
جذابترین بخش هم تا الان فایتا مخصوصا فایتهای فضایی بودن :D
تا اینجا که با بازی خیلی حال کردم.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
واقعا نیاز دارم یه سری ایکس پیدا کنم :D بدنم شدیدا الحن نیازمند یه بازی سای فای خفنه و تا الان تقریبا هرچی از استارفیلد دیدم این عطش رو بیشتر کرده :( یکم با کلیت سیستم بازی‌های بتسدا از قدیم الایام مشکل داشتم ولی بنظرم این ستینگ و بازی‌های بتسدا قشنگ میشینن رو همدیگه.
فقط دوستانی که بازی رو تموم کردن یا نزدیک اتمام هستن با بله و خیر تو اسپویلر جواب بدن که آیا خبری از نژاد‌های هوشمند فضایی استایل مس افکت هم هست یا نه :D

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,767
پیشنهاد میکنم دوستانی که xbox ندارن روی pc امتحان کنن
من دارم روی سیستم دوره کرتاسه اجرا میکنم و از اونجایی که فریم ریت پایداره و استاتر نداره اذیت نمیکنه .
حدود ۴۰-۳۵ فریم تو 1080p و تنظیمات
1693820327107.jpeg

با gtx1070 ، 2600k میگیرم . البته رزلوشن اسکیل رو روی ۷۵٪ گذاشتم.

در مورد خود بازی فعلا به رسم قدیم تو محیط میچرخم. side quest نیو آتلانتیس میرم .
گرافیگ با توجه به وسعت بازی انصافا خوبه

آخرین ویرایش:

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
قطعا اگه با این اسکیل روی آنریل بود در خوش بینانه ترین حالت پرفورمنس بازی کمترین نگرانیمون میبود.
با فرض اینکه هیچ کدوم از سیستمها و مکانیکهای بازی حذف نمیشد.
خب باید دور مادینگ و... هم خط میکشیدیم.
حداقل دیگه به همین راحتی نبود.

===========
بنظرم وایسیم ببینیم CDPR چه گلی با UE به سر خودش و پلیرها میزنه.
گرچه قطعا از لحاظ اسکیل قابل مقایسه با SF نمیشه ولی خب شاید بنچمارک خوبی بشه برای TES بعدی و امثالهم.
دلیل سوییچ نکردن موتور همینه . مادینگ بخش جدایی ناپذیره سالها مادر ها کار کردن موتور دستشونه مثل موم دیگه تغییر به یک موتوری دیگه. مکافاته

• Like
Reactions: ali-ps

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
واقعا نیاز دارم یه سری ایکس پیدا کنم :D بدنم شدیدا الحن نیازمند یه بازی سای فای خفنه و تا الان تقریبا هرچی از استارفیلد دیدم این عطش رو بیشتر کرده :( یکم با کلیت سیستم بازی‌های بتسدا از قدیم الایام مشکل داشتم ولی بنظرم این ستینگ و بازی‌های بتسدا قشنگ میشینن رو همدیگه.
فقط دوستانی که بازی رو تموم کردن یا نزدیک اتمام هستن با بله و خیر تو اسپویلر جواب بدن که آیا خبری از نژاد‌های هوشمند فضایی استایل مس افکت هم هست یا نه :D
من سریز ایکسم خاموشه در زمان لانچ استارفیلد یعنی کفر !!ولی روی پی سی دارم میرم با موس و‌کیبورد عظمیته هم روی سریز ها عالیه هم‌روی پی سی منتهی رو هر کدوم برید برد کردید

• Like
Reactions: ali-ps

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,253
نام
یونس
View attachment 307980
از واکنش مدیران ماکرو و مصاحبه های اسپسر میشه فهمید بازی انتظارات رو به طور کامل براورده کرده،
دوست کره ایمون به نکته خوبی اشاره کرده اگه ماکرو از زبان های بیشتری پشتیبانی کنه قطعا رو فروش بازی ها تاثیر بسزایی داره
وقتی ~250k نفر نسخه پریموم روی استیم بازی کردن (که قطعا این تعداد روی گیمپس بیشتر هم بوده چون فقط با 35 دلار می شد به پریموم آپگرید کرد) برای بازی که روز اول به صورت رایگان روی یک سرویس منتشر میشه عالیه
بازم میگم استارفیلد اون شاهکاری که می خواستیم نیست بازی مشکلات و کمبودهایی داره ولی به هیچوجه شکست هم نخورده و به عنوان یک بازی خیلی خوب در کارنامه بتسدا و مایکرو موندگاره
با پشتیبانی که ازش خواهد شد بازی بهترم میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر