Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
آقا یه سوال
من تا یه خرده راه میرم اکسیژن تموم میکنم
یه پوینت هم خرجش کردم ولی فایده نداشت
من نفهمیدم کدوم قسمتش سوال بود ولی در مورد مصرف اکسیژن یه توضیحی میدم.
یکی اینکه باید پوینت خرجش اسکیلش کنید و بعد اسکیل رو ارتقا بدید و مجددا پوینت و همینطور تا اخر
مورد بعد وزن رو زیر حد مجاز نگه دارید. وزن زیاد باعث مصرف بیشتر اکسیژن میشه
مورد بعدی ایتمهایی هستن که مصرف اکسیژن رو پایین میارن. توضیحات لباسها رو بخونید و لباس مورد نظر رو استفاده کنید
ضمنا برای کم کردن مصرف اکسیژن وسط دویدن از جت پک استفاده کنید

توصیه میکنم یه لطفی به خودتون بکنید و نیواتلانتیس رو در شب بگردید. در شب چند برابر روز دیدنی تره مخصوصا تماشای نور گرم فروشگاهها و نورپردازی راهها و قسمت های مربوط به گل و گیاه و اینها

سوال من این بود که در مقایسه با فالوت 4 چطوره وگرنه اگه مارکتینگ و تحسین بخوام که تبلیغات خود بازی هست
سخته مقایسه. کاملا سلیقه ایه. برای من بعد از 20 ساعت بدون شک از فال آوت 4 و 3 بهتره و مساوی با اسکایریم ولی اینطور که داره پیش میره حتی داره از اسکایریم هم برای من بهتر میشه. با همین روند اگر بعدا خراب نکنه تبدیل میشه بازی شماره یک بتزدا برای من. مخصوصا اینکه ساید کوئست فکشن برای من فوق العاده بوده و کشش و هیجان زیادی داره. داستان اصلی در مقابل ساید کوئست انگار فقط یه راهنما برای باز کردن قابلیتهای بازی بود و داستان اصلی اینوره. البته ممکنه قضاوتم زود باشه و بازی رو تموم کنم نظرم عوض بشه. این توضیحات فقط برای 20 ساعت تجربم از بازیه.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,500
نام
مــاکــان
آقا یه سوال
من تا یه خرده راه میرم اکسیژن تموم میکنم
یه پوینت هم خرجش کردم ولی فایده نداشت
CS بازی کردی؟
تو همون مایه ها بانی جامپ بزن.
یا مثل بتلفیلد که بازی میکردیم.

اگه جاذبه تو اون سیاره ضعیفتر باشه که خوش به حالتم میشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,385
نام
Majid
اینقدر اذیتم کرد بیخیال شدم :( هی کانفلیت میداد ! اگر تونستی از پوشه دیتات (اینترفیس) و اون فایل ini که میسازی توی داکیمونتت یه کپی بذار :P تنکس دود.
میگم که کانفلیکت حتما به معنی جور در نیومدن نیست :D قطعا خیلی از این مادای UI و ... با هم یه سری فایل مشترک دارن که این یکی اون یکی رو ریپلیس میکنه ولی خب در آخر کار میکنن اغلب.
فایل INI رو لینکش پایین گذاشتم اگه دیتا رو هم میخوای آپلود کنم یه جایی بالا 100 مگه ولی خب نمیدونم فایلای بازیت رو بهم نریزه؟! :D
Download Starfield Custom ini
اگه با ورتکس مشکل داری که دستی نصب کن همرو از کم اهمیت به پر اهمیت ترا که اگه چیزیو ریپلیس کرد مهم تر ها بمونه، خود بازی هم که کاریش نمیشه با این مادا.
میبینم که طبق ویدئو پیش رفتی :D
منم همین ها رو گرفتم:))

و منی که با ادعای اعصاب آهنین داشتن Hero Worshipped رو برداشتم و استخدامشم کردم برا Crew Member، هر دفعه یک دیالوگ بشدت رندوم ول میده بیرون دوس دارم کل سفینه رو با اعضاش بفرستم تو سیاره گازی :-"
گفتم باز حداقل خوبه میگن هدیه میاره، آخرین هدیه که آورد Toilet Paper بود :))

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
آقا من خیلی مهمات کم میارم طبیعی یا من زیاد استفاده میکنم؟ \m/
راهی نیس ؟ :D
اول بازی دقیقا من هم کم میاوردم نمیدونم چرا مصرف مهمات این بازی اینقدر بالاست یه چیزی بنظرم غیر طبیعیه
در مورد اینکه راهی نیست چرا اتفاقا
یکی اینکه کم کم که چشمتون به ایتمها عادت میکنه هرجا برید بلافاصله مهمات رو تشخیص میدین و برمیدارین. همونطور که مصرف بالاست تعداد بسته های فشنگ و باتری برای اسلحه های لیزری هم بالاست فقط بار اول چون عادت نداریم خیلی ها رو متوجه نمیشیم. بعدا از دور تشخیص میدین جعبه فشنگ رو. حتی روی کیس اسلحه روی دیوار میتونید فشنگ پیدا کنید مثل تابلو زدن به دیوار.
مورد بعد اینکه حتما تنوع اسلحه داشته باشین اوایل من از حدود 5-6 اسلحه ثابت استفاده میکردم و همیشه مهماتم کم بود. بعد یه کلت لجندری گرفتم خواستم تستش کنم دیدم نزدیک 1000 تا فشنگ براش دارم. بازی فکر میکنم در حدود 14-15 نوع مهمات برای اسلحه داره. دقیقتش رو نمیدونم ولی همین حدود باید باشه. وقتی شما از یه اسلحه استفاده کمتری میکنید مهمات براش جمع میشه و چون وزنی نداره متوجه نمیشید بنابر این اسلحه های مختلف رو امتحان کنید.
راستی همه اسلحه فروشی ها همه نوع مهمات رو نمیفروشن و این میتونه باعث گمراهی بشه که پلیر نفهمه چقدر تنوع مهمات زیاده.

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,523
نام
عرفان
دوستان دقت کردین چقدر در این بازی زندگی موج میزنه ؟ چیزی که در فال اوت ها و الدر اسکرول نمی‌دیدیم، اونجا یا بمب همه چی رو داغون کرده بود یا اژدها برای مردم زندگی نمیذاشت. اینجا ولی ما جریان قوی زندگی داریم. از این لحاظ بازی در نوع خودش، به نسبت اون دو فرنچایز برای من خاص میکنه.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
میبینم که طبق ویدئو پیش رفتی :D
منم همین ها رو گرفتم:))

آره من دقیقا عین ویدئو پیش رفتم ، چون یکم کمبود وقت دارم میخوام نهایت استفاده رو ببریم :D

حالا نکته جالب اینکه همه کارایی که این گفت رو تا الان انجام دادم ، حالا این لول 3 شد من هنوز لول 2 ام وسطاشه :D حالا نمیدونم بازی مثل فالوت 4 و اسکاریم که اوایلش باگ XP داشتن ، داره ! یا چی ....

میگم که کانفلیکت حتما به معنی جور در نیومدن نیست :D قطعا خیلی از این مادای UI و ... با هم یه سری فایل مشترک دارن که این یکی اون یکی رو ریپلیس میکنه ولی خب در آخر کار میکنن اغلب.
فایل INI رو لینکش پایین گذاشتم اگه دیتا رو هم میخوای آپلود کنم یه جایی بالا 100 مگه ولی خب نمیدونم فایلای بازیت رو بهم نریزه؟! :D
Download Starfield Custom ini
اگه با ورتکس مشکل داری که دستی نصب کن همرو از کم اهمیت به پر اهمیت ترا که اگه چیزیو ریپلیس کرد مهم تر ها بمونه، خود بازی هم که کاریش نمیشه با این مادا.

و منی که با ادعای اعصاب آهنین داشتن Hero Worshipped رو برداشتم و استخدامشم کردم برا Crew Member، هر دفعه یک دیالوگ بشدت رندوم ول میده بیرون دوس دارم کل سفینه رو با اعضاش بفرستم تو سیاره گازی :-"
گفتم باز حداقل خوبه میگن هدیه میاره، آخرین هدیه که آورد Toilet Paper بود :))

آقا ممنون.
همین کارو می کنم ، شب از بازی بزنم بیرون انجام میدم ، حیفه الان بزنم بیرون :P
اون HW هم خوبه انگار ، ولی خیلی رندومه ، ولی یکبار خوبشو بده ، دیگه تمامه :D

• Like
Reactions: majidred2011

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
434
نام
مسعود
آره من دقیقا عین ویدئو پیش رفتم ، چون یکم کمبود وقت دارم میخوام نهایت استفاده رو ببریم :D

حالا نکته جالب اینکه همه کارایی که این گفت رو تا الان انجام دادم ، حالا این لول 3 شد من هنوز لول 2 ام وسطاشه :D حالا نمیدونم بازی مثل فالوت 4 و اسکاریم که اوایلش باگ XP داشتن ، داره ! یا چی ....
هرجا تخت دیدی بخواب تا یه مدتی 10% xp boost میده

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
هرجا تخت دیدی بخواب تا یه مدتی 10% xp boost میده

ممنون از تیپی که دادی.
خوب اتفاقی که افتاد من کوئست رو که دادم به سارا ، بعدش از لول 2 شدم لول 4 دقیقا هم خطم اندازه ای پر شد که ماله این طرف یوتوبره پر شده بود :D با اینکه اون قبلش 3 شد و بعد 4 ! در نتیجه مطمینم باگ XP داره بازی ولی خوب انگار به حادی F4 و Skyrim نیست که کلا یادش میرفت XP رو بده :D
یکدونه باگ دیگم اینکه توی Kreet برین توی ساختمون و بیاین بیرون (از سقف) کسایی که کشتین ، باز دوباره آیتماشونو می تونین لوت کنین ! یک سری لوت دیگم باز Respawn میشن :D ولی خوب تا الان توی این 4-5 ساعت باگ گیم بریکینگی ندیدم (اگر XP رو همچنان نمیداد ، چرا !)

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
592
23221d4f-067b-4dea-850a-04aa811bb4d5.png
طعنه زدی اقای تاد هاواردیون.

گانپلی بازی رو خیلی دوست دارم. محیطهای داخلی بازی و دکوراسیون و ایتم های تزیینی عالی کار شده‌‌. از دستمال کاغذی بگیر تا گلدونهای کوچیک و لوازم گوگولی تزیینی.
کنترل سفینه خیلی باحاله و قشنگ حس این فیلم ها رو داره که طرف میگه شیلد رو تقویت کن، شتاب رو کم کن، موتور رو ببر بالا و این چیزها.
ساختن کاراکتر با ویژگی های مناسب بنظرم سخت ترین کار بود برام‌ که چه چیزی برام میتونه مناسب تر باشه‌ و چه بک گراندی بهتره، ولی بهتری وجود نداره چون هر کسی هر سبکی که دوست داره میتونه قابلیت های منحصر به فردش رو انتخاب کنه و باهاش پیش بره‌‌ و دقیقا همون نقشی رو که دلش میخواد بازی کنه.
صدا و موسیقی بازی حرف نداره. وارد هر اتمسفری که بشید موسیقی و صدا اون جو رو به خوبی القا میکنه.
یه سری NPC ها هستند که هیچ دیالوگی ندارید باهاشون، اونها خیلی ضایع و زشت طراحی شدند و شبیه به هم هستند. در کنار لودینگ این مورد هم تو ذوق میزنه.
دقیقا من از کاوش کردن و جست و جو و ماجراجویی و اتفاقات غیر منتظره و باحال خوشم میاد و همچین چیزی رو بازی بهم میده.
مسائل رو با سلام و صلوات به جای جنگ و دعوا یا باج دادن پیش میبرم، وارد گفت و گوی دیالکتیکی سقراطی میشم و طرف رو متقاعد میکنم که مرد حسابی جان یک انسان در خطره تو از من پول میخوای؟

من فکر میکنم استارفیلد میتونه به مرور خیلی بهتر هم بشه. بتسدا حالا به قدر کافی منابع داره، زمان داره و هیچ فشاری روشون از بابت ریلیز بازی نیست. حالا میتونند با شنیدن نقدها و کمبودهایی که بهش اشاره میشه برای dlc های بعدی جبران کنند و به فکر شماره دوم بازی باشند.

خلاصه:
IMG_20230906_195732_011.jpg

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
توی یکی از cockpit هایی که برای سفینه‌تون میذارید یه Captain's Locker هست که یه مقدار محدودی میشه توش چیز گذاشت. (اضافه بر cargo سفینه)
ولی فعلا چیزی توش نذارید چون گویا باگ داره وسایلتون غیب میشه. (دقیق نمیدونم کلا غیب میشه یا برمیگرده تو Inventory خود سفینه)

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
این دو‌تا ویدیو رو از دی اف پادکست حرف حق میزنن فلسفه های پوچ درو.ن تاپیک امتیازات بازی رو که خراب شد و در آن این بازی عظیم با این ابعاد با یک سری بازی لینیر مقایسه میکردند رو بخوبی رد میکند

View attachment avc_Screenrecorder-2023-09-06-20-17-09-116.mp4
View attachment avc_Screenrecorder-2023-09-06-20-19-07-507.mp4

یکی از تاکسیک ترین لانچ ها بازی رو یوزر های پلتفرم های دیگه بهم زدن برای بازی در صورتی که بازی های بتسزدا همه دوست داشتنی هستند و حتی با وجود باگ در لانچ هاشون در گذشته جاودانه شده اند و فقط به انحصاری بودن یک بازی روی یک پلتفرم یک عده که ناراحت هستند میان یک کامینویتی رو بهم میریزن .واقعا پوچ و مزحک است .
طرف میره اسکرین شات میگیره از یک جایی بازی در محیطی که مثلا خوب درنیامده و کلیت بازی رو نمیبینه بعد میاد اپلود میکنه یا مقایسه میکنن بعد با یک شات از یک بازی بینهایت خطی کنترل شده بینهایت اسکریپت شده که حتی کات سین ها تماما مو کپ هستند . و..... کلیت بحث باالا بیشتر این است حالا برای بازی های پلتفرم های دیگه هم این اتقاق میافته ولی لانچ استار رو خواستن خراب کن که pc باز ها و یوزر ی پلتفرم خوب از بازی استقبال کردند . جالبه یک عده میگن سفر فضایی نداشت بازی از همون روز اول گفتن ترنزیشن کنترل شده است و لایو نیست و این خیلی خوبه چون تمرکز میزارن روی صدها محیط برای گردش و من بیشتر ماجراجویی میخوام در سیاره ها مثل محیط های اسکایرم و فالوت تا هزار ساعت در فضای تاریک همینطور برونم که چی بشه بعد میدوننن اینا که کوچک ترین سفرهای فضایی سالها زمان میبره ؟؟! الان این محیط های سگمنت شده برای من تنوع زیادی ببار میارن چون حتی با این که عاشق فالوت ها و الدر ها هستم بعد از هزاران ساعت بازی کردنشون محیط ها دیگه میشناسی ( که اصلا بد نیست ) ولی اینجا تنوع رنگ بندی محیط های جدید و .. داستانک های جدید و اینکانتر های جدید و ... در کل استارفیلد میمونه و رو سیاهی میمونه به ذغال و من که اصلا ناراحت نیستم بخاطر دفاع از بازی مورد علاقه ام از تاپیکی که حق داشتم باشم و صحبت کنم بن شدم چون جاهایی دیگه مثل اینجا میشه صحبت کرد درباره بازی .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر