Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

ali-ps

کاربر سایت
Jul 5, 2023
116
متا از آب بینی بزی بی ارزشتره
نه دیگه ببین کیفیت کلی بازی رو قشنگ نشون میده
شما ببین ۹۹ درصد بازی های +۹۰ واقعا بازی های شاهکاری بودن مثال میزنم
کوانتوم بریک ۷۸ هست حالا تا صبح بگیم ما با بازی حال کردیم ولی واقعیت اینه کوانتوم واقعا در حد همین ۷۸ هست با ایراداتش شاید برای یکی شاهکار باشه ولی بازی ایراد داره زیادم داره
RDR 2 متا ۹۷ شاید یکی بگه من باهاش حال نکردم ولی ۹۹ درصد همه قبول دارن بازی واقعا کامله
الدن رینگ به همین ترتیب بالدرز گیت به همین ترتیب
میانگین نظر ۵۰ تا گیمر که بازی رو نقد کردن و نمره دادن میگه آقا استارفیلد یکسری ایرادات داره شاید ما تموم کنیم بگیم نه آقا اونا غلط کردن بازی شاهکاره ولی بخوایم نخوایم بازی ایرادات داره که نمیذاره منتقد نمره کامل بهش بده

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
کوانتوم بریک ۷۸ هست حالا تا صبح بگیم ما با بازی حال کردیم ولی واقعیت اینه کوانتوم واقعا در حد همین ۷۸ هست با ایراداتش شاید برای یکی شاهکار باشه ولی بازی ایراد داره زیادم داره
RDR 2 متا ۹۷ شاید یکی بگه من باهاش حال نکردم ولی ۹۹ درصد همه قبول دارن بازی واقعا کامله
میانگین نظر ۵۰ تا گیمر که بازی رو نقد کردن و نمره دادن میگه آقا استارفیلد یکسری ایرادات داره شاید ما تموم کنیم بگیم نه آقا اونا غلط کردن بازی شاهکاره ولی بخوایم نخوایم بازی ایرادات داره که نمیذاره منتقد نمره کامل بهش بده
من تازه فهمیدم قضیه لایو کنسول چیه و چطور قوم اشقیا تو را ناجوانمردانه بن میکردند🫂 بگذریم
ببین مهم اینکه تو از بازی چی می خوای یک اثر هنری نمیتواند پرفکت باشد در جاهایی تمرکز کرده در جاهایی غیر مهم اینه ایا ان بخشی که تمرکز که با ترجیحات تو میخواند یا نه

اینکه یک دلقکی از بازی بابت مینی مپ نمره کم کرده واقعا ابدا برایم مهم نیست دیدی شاید بازی بعدها با یک اپدیت اضافه کرد
چیزی که من از باز میخواهم این است در بازی لش کنم برای خودم بچرم از این ور به ان ور بروم از طراحی هنری بازی لذت ببرم و شاید ساعت ها بشینم در بازی به صحنه ها مختلف خیره بشم مخصوصا با این نورپردازی خفنی که بازی داره قطعا احساس خوبی بهم دست خواهد تقریبا یک همین حسی که از موزیک ویدئو گرفتم از بازی بگیرم اگر چنین باشد من به هدف خودم رسیدم من یکی از مهمترین انتظاراتم از یک بازی ویدئویی این است بتوانم
اینکه بازی مشکلات فنی ندارد به نظرم اسیر جو تبلیغاتی شدم و واقعیت و سابقه ی بستدا را فراموش کردم و این اشتباه من بود
بازی های بستدا به جزییات دیوانه وار محیط بازی معروف هست باید دید ایا تواستند اینجزییات را در این بازی هم پیاده سازی کنند اگر چنین هست بخش های عمده از رسالت خودشان را انجام دادند
این ایراد shallow rpg بودن هم از اون ایراد هایی هست تا خودت بازی نکنی متوجه نمیشی ایا rpg بازی راضی کننده بوده یا نه
ایا کسی بابت اینکه الدن رینگ shallow rpg نمره ازش کم کرد یا به تجربه ی گیمنگ اسیب زد خیر بازی کالا یک انتخاب بیشتر جلوات نمیزاشت

من حقیقتا از این حواشی و ضدیت مین استریم رسانه ای با xbox اونقدر اطلاع نداشتم ورگنه اینقدر هایپ نمیشدم هنوز نمره ی مترو دشمن قسم خورده xbox مانده به هر حال حل این فضا هم به عهده ی فیل اسپنسر هست تا بتواند منتقدان را با خودش مهربان تر کند حالا به هر طریقی
اینم که میگی 4 تا منتقد نظرشون فلان بوده پس بازی اونطوری باید نیست به نظرم در محاسبات داری اشتباه میکنی

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,764
شاخصهای من گیمر و وزنی که به هر کدومشون میدم ، با هر منتقدی میتونه متفاوت باشه ، در نتیجه ، خیلی اوقات شده که بازی حتی بازی سال شده ولی به نظرم بازی معمولی بوده یا نمرات پایینی گرفته ولی به نظرم بازی خوبی بوده

به همین علت ترجیح میدم جای دنبال‌کردن متا ، چند تا از منتقدینی که میدونم سلیقشون بهم نزدیکتر هست رو دنبال کنم .

آخرین ویرایش:

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,425
نام
مهیار
آقا من شمارو نمی‌دونم، ولی من اصلا و ابدا منتقد های این سایت های گیم اسپات آی جی ان و غیره رو قبول ندارم، اصلا و ابدا گیمر نیستن منتقد هاشون، منتقد هستن،گیمر نیستن.
بهترین کار اینه که شما تا الان یه یوتیوبر که سلیقش به سلیقتون بخوره پیدا کرده باشین چون ازین سایت ها آبی گرم نمیشه.
چنین شخصی واسه من Gmanlives هست که تا حالا نشده بگه یه گیم خوبه من بگیرم بدم بیاد و استارفیلد رو تایید کرد. ریویو هاشم خیلی فان و جالب هست حوصله آدم سر نمیره.
خلاصه که این سایت ها و منتقد های Virgin رو بزارید کنار،
Embrace Chad Gman culture.
Gmanlives Starfield Review
این نقد رو حتما ببینید به همه جوانب بازی خیلی خوب میپردازه.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود
خب بازی روی استیم داره unpack میشه با early access.

starfield-unpack.png

------------
Verifying...

starfield-verify.png
----------------------
تصاویری از منو اصلی و تنظیمات گرافیکی بازی روی PC:
Starfield_2023_09_01_02_20_19_720.png
Starfield_2023_09_01_02_21_49_126.png
------------------
ضمنا ورژن بازی هم الان با early access روی 1.7.23 هستش.

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود
بازی مصرف پردازنده اش خیلی بهینه اس
13700k حدود 35% داره استفاده میشه بالاترین تنظمیات 90/100 میانگین فریم میگیرم روی 2k با گرافیک RTX 3090
View attachment 306724
تو تنظیمات FSR2 بصورت default روشن هستش! من خاموشش کردم.
توصیه می کنم تو تنظیمات گرافیکی گزینه upscaling رو چک کنید.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,382
نام
Majid
خب PureDark همونطوری که قول داده بود یکو نیم ساعت قبل شروع ارلی اکسس DLSS و XeSS رو اضافه کرد :x
Starfield Upscaler - Replacing FSR2 with DLSS or XeSS

---
دو ساعت از ریلیز ارلی اکسس گذشته صفحه اول NexusMods پر شده دیگه :)) البته چیز بدرد بخوری فعلا نزاشتن اما جالبه بازم.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
خب من یه 3 ساعتی بازی کردم که البته 1 ساعتش Character Creation بود. :D
فقط میتونم بگم Space p0rn for sci-fi nerds
بازی تا اینجا دقیقا همون حسی که دنبالش بودم رو میده، غرق شدن تو فضا با موزیک بینظیر Inon Zur و با جادوی همیشگی بازیهای Bethesda. :x
--------------------------------------------
پ.ن. خیلی اهل photo mode نیستم ولی اولین بار که به Jemison رسیدم با دیدن این صحنه کیف کردم و همینجوری یه عکس با این فریم گرفتم.

star.png

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,252
نام
یونس
خوب من ی 2 ساعت دیگه ام بازی کردم و تا الان نمره بازی واسم بین 8.5 تا 9
بازی از نظر من 2 تا مشکل مهم داره که جلوی شاهکار شدنش رو گرفت
اول قدیمی به نظر رسیدن یک سری از مکانیزم های بازی دوم لودینگ ها که بعضی جاها واقعا حس بازی رو میگیرن (من رو ssd nvme نصب کردم و لودینگ ها اصلا طولانی نیستن در حد fade in fade out مثلا)
اما همینم به تجربه ایده آل بازی واسم ضربه زده

گانپلی و موزیک و اتمسفر بازی از نکات خیلی خیلی خوب بازی هستن همچنین بازی از نظر جزئیات واقعا در سطح بالایی هست و باید وقت گذاشت واسش
تا اینجا به نظر من نه نمره 7 عادلانه بوده نه نمره 10 استارفیلد شاهکار نیست ولی بازی خیلی خوبیه و طرفداران این سبک قطعا لذتشو خواهند برد
حالا باید بیشتر بازی کنم و نظرمو هر چند ساعت می گم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر