Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,324
اگه ماکرو از پتانسیل بالای این بازی استفاده کنه میتونه سونی رو به چالش بکش چون تو عناوین سونی جای این سبک بازیا خالیه خب سلطان این سبک هم دست Bethesda پس رسما ماکرو تو این سبک بازی جلو هست

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,252
نام
یونس
اگه ماکرو از پتانسیل بالای این بازی استفاده کنه میتونه سونی رو به چالش بکش چون تو عناوین سونی جای این سبک بازیا خالیه خب سلطان این سبک هم دست Bethesda پس رسما ماکرو تو این سبک بازی جلو هست
شایعاتی هست تیم کوری استودیو سانتامونیکا دارن روی ی عنوان فضایی کار میکنن
با سابقه ایی که کوری داره باید چیز پشم ریزونی در بیاد

hamidghiasi

کاربر سایت
Sep 11, 2015
231
شایعاتی هست تیم کوری استودیو سانتامونیکا دارن روی ی عنوان فضایی کار میکنن
با سابقه ایی که کوری داره باید چیز پشم ریزونی در بیاد
به نظرم بازی های جهان باز تو این سطح و لول فقط از شرکت هایی مثل بتسدا و راکستار و سیدی پراجکت برمیاد ولی کلا موضوع فضا و کهشکان و... خیلی جذابه برای هر سبک بازیی

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,712
اتفاقا من عاشق همون سیاره های بکر و خالی از سکنه ام :D به نظر من نکته منفی نیست :D
قطعا نباید انتظار داشت 1000 تا سیاره پر از جزئیات و حیات ببینیم :D بعید می دونم بیشتر از 5/6 تا باشن
سیاره های بدون سکنه باید خیلی جذاب باشن. مخصوصا برای ساخت پایگاه... گفته شده همه جای سیاره هارو میشه کاوش کرد و روی هر نقطه دلخواه فرود اومد و تقریبا هر جایی از سیاره که سطح مناسب داشته باشه میشه پایگاه تاسیس کرد.
بری رو سطح ماه با اون سطح عجیب و بدون اتمسفرش پایگاه درست کنی و بشینی طلوع و غروب ریل تایم خورشید رو ببینی8->

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,999
نام
sami
دوستان فراموش نکنید تو هر منظومه کلی سیاره هست که قابلیت فرود اومدن داخلش نیست
مثل سیاره های گازی و یا سیاره هایی که نزدیک ستاره مرکزی هستن و به خاطر گرما نمیشه نزدیکشون شد

این بازی هم احتمالا پره از اینطوری سیارات که فکر کنم‌ نهایتا بشه با سفینه از کنارش رد شد و از دور نظارشون کرد

سیاره با قابلیت حیات هم تو واقعیت خیلی کمه و این بازی هم استثنا نیست پس توقعتون رو بیارید پایین

ولی ولی ولی واسه شخص خودم بهترین و جذاب ترین قسمت بازی سیاره های بایر و خالی از سکنست
نمونش هم تو منظورمه خودمون مریخ...چقدر گشت و گذار تو اینطور سیارات لذت بخشه 8->

شخصا به محض این که بازی رو شروع کنم یک سفینه برمیدارم و میرم مریخ و یک دل سیر این سیاره سرخ رو کاوش میکنم:x

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,712
چیزی که فعلا مشخص نشده اینه که آیا میشه سیاره های گازی رو اکتشاف کرد یا نه، اگر میشه چطور خواهد بود. به طور کلی در مورد سیاره های گازی تا حالا چیزی نگفتن. کنجکاوم بدونم. همین طور به نظرم بازی به احتمال زیاد یا سیاه چاله داره یا بعدا بهش اضافه میکنن. فکر نمی کنم بتسدا از این مورد تو این بازی بگذره. بازی به شدت وسیع هستش و در مورد فضا، همین طور از درجه واقع گرایی بالایی هم استفاده میکنه. اگه سیاه چاله نداشته باشه باید تعجب کرد. لامصب این پدیده هم طوریه که از توش میتونن کلی داستان یونیک در بیارن!
در صورت کشیده شدن سفینه بازیباز به سیاهچاله کلی سناریو میشه طرح ریزی کرد به لحاظ علمی اونم با طراحی های عجیب غریب. اصلا این مورد به نظرم پتانسیل عجیبی داره8->

آخرین ویرایش:

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,712
دوستان فراموش نکنید تو هر منظومه کلی سیاره هست که قابلیت فرود اومدن داخلش نیست
مثل سیاره های گازی و یا سیاره هایی که نزدیک ستاره مرکزی هستن و به خاطر گرما نمیشه نزدیکشون شد

این بازی هم احتمالا پره از اینطوری سیارات که فکر کنم‌ نهایتا بشه با سفینه از کنارش رد شد و از دور نظارشون کرد

سیاره با قابلیت حیات هم تو واقعیت خیلی کمه و این بازی هم استثنا نیست پس توقعتون رو بیارید پایین

ولی ولی ولی واسه شخص خودم بهترین و جذاب ترین قسمت بازی سیاره های بایر و خالی از سکنست
نمونش هم تو منظورمه خودمون مریخ...چقدر گشت و گذار تو اینطور سیارات لذت بخشه 8->

شخصا به محض این که بازی رو شروع کنم یک سفینه برمیدارم و میرم مریخ و یک دل سیر این سیاره سرخ رو کاوش میکنم:x
گرما به نظر منتفی هست... گیم پلی عطارد رو نشون دادن. البته یک نیمه این سیاره که رو به خورشید نیست دمای خیلی کمی داره!

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
در مورد سیاره ها و خالی بودن و اینها بازی 4 شهر بزرگ داره و اکثریت مطلق سیاره ها خالی هستن در واقعیت هم همینه حالا ممکنه بعضی سیاره ها حیات هم داشته باشن یا چند تا outpost باشه یا در سیاره های خالی دانجن باشه به این صورت که قبلا کسی در فلان سیاره تمدنی ساخته و الان ویرانه های کمی از اون تمدن ها بصورت دانجن باقی مونده یا دانجن های مربوط به اسخراج معادن.

در مورد اینکه محل خاصی میشه فرود اومد یا همه جا قابل کاوشه قبلا گفتن که همه جا قابل کاوشه ولی این رو در نظر داشته باشید سیاره ها کلا از بلوکهای حدودا یک کیلومتری تشکیل میشن و بازی این بلوکها رو با کمی تغییرات در سطح سیاره تکرار میکنه یعنی شما نیاز نیست کل سیاره رو بگردید همون محدوده یک کیلومتری رو بگردید تقریبا دستتون میاد که جاهای دیگه سیاره چه شکلیه. همین هم نسبت به تعداد سیاره ها یه فضای عظیمی رو برای کاوش جلومون میذاره.

در مورد سیاره های گازی نکته ای که هست اینکه اعلام کردن برای بازی از ناسا کمک گرفتن و بازی تقریبا ناساپانکه بنابر این حتی اگر خودشون هم ندونن ناسا احتمالا بهشون توضیح داده شرایط سیاره های گازی چطوره. در حقیقت من میتونم باور کنم که روزی تکنولوژی به جایی برسه که مثلا در سیاره های نزدیک به خورشید و با دمای مثلا 300-400 درجه بشه فرود اومد ولی سیاره ای مثل مشتری رو نمیتونم باور کنم که بشه خیلی بهش نزدیک شد به دلیل جاذبه و فشار عجیب و غریبش و طوفانهای وحشتناکی که داره. در مورد سیاهچاله هم همینه. البته سیاهچاله ها رو بخاطر ناشناخته بودن در داستانها و فیلمها خیلی مسائل تخیلی قاطیشون میکنن ولی این رو هم اگر بخوان با ناسا پیش برن و مثل اینتراستلار بصورت عجیبی تخیلیش نکن اونوقت میدونن که محیط اطراف سیاهچاله شرایط وحشتناکی داره و نمیشه به افق رویداد نزدیک شد. من به شخصه امیدوارم بازی علمی تخیلی باشه نه تخیلی. یعنی قوانین فیزیکی در حد ممکن درست رعایت شده باشه البته قوانین سرعت و حرکت از همین حالا میدونیم نقض میشن و چاره ای هم نیست.

در مورد داستان هم یک چیزی که من خیلی براش هایپم ویژگی بازیهای بتزدا در داستان نویسیه که مخصوصا در اسکایریم خیلی پر رنگ تر از بقیه بازیهاشون بود به این صورت که در کنار داستان اصلی چند تا خط داستانی فرعی هم داریم و وقتی واردش میشیم میبینیم قضیه خیلی بزرگتر از یک ساید کوئست معمولیه و برای خودش یه داستان مجزاست. این رو امیدوارم اینجا هم داشته باشیم.

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفقا نکته جالب در مورد بازی اینکه موقع معرفی شهر های بازی کسی که توضیح می دهد موقعیت شغلی اش Lead City Designer هست،یعنی بخش طراحی شهرها زیر نظر تیم کلی Design نبوده و به صورت جداگانه یک تیم برای طراحی شهرها ترتیب داده اند.برخلاف Fallout 4 که بزرگ ترین شهر بازی باز هم کوچک و جمع و جور بود،اینجا طبق توضیحاتی که داده اند با ۵-۴ شهر بزرگ طرف هستیم و باز هم طبق چیزی که نشان دادند هر شهر اتمسفر و سبک خاص خودش رو دارد.

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
من خیلی دوس دارم bounty hunter بشم، به نظرم یکی از هیجان انگیز ترین رول پلی هایی هست که میشه انجام داد، اگه بشه تارگت هارو زنده هم کپچر کرد که دیگه حرف نداره. واقعا امید وارم رو این قضیه کار کرده باشن و مثلا بشه یه بخشی از سفینه رو بکنی سلول زندانی، بری ۳-۴ تا بونتی برداری یه جا تحویل بدی 8->

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر