Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
نمایش 45 دقیقه ای Starfield رو با کیفیت 4K و حجم 4 گیگ دانلود کردم و خوشحالترینم. :D:x
تکمیلی این کامنت:
تا قبل دیروز یه 5-6 باری نمایش رو نگاه کرده بودم، دیروز رفتم خونه یکی از دوستان که تلویزیون 65 اینچ QNED داشت، فایل رو با خودم بردم که اونجا هم تست کنم. :D
در این حد بگم که انگار تا قبلش اصلا ندیده بودم نمایش رو، به قدری مناظر خیره کننده و با کیفیت بود که دهنم باز مونده بود. از الان تصور گشت و گذار توی اون همه سیاره و با اون کیفیت دیوانه کننده‌س.
جزئیات محیط، اسلحه‌ها، گیاهان، لباس‌ها، فضا و ستارگان و خلاصه تقریبا همه‌چی (به جز صورت‌ها که اونم نسبت به عناوین خودشون پیشرفت داشته) فوق‌العاده بود. :x
حرفی که Todd زده بود که نخواستن Fidelity ـه بازی رو به خاطر فریم قربانی کنن کاملا برام جا افتاد. (البته که همیشه از داشتن آپشن framerate استقبال میکنم)
به رفیقم گفتم بازی که ریلیز بشه یه مدت پیشش زندگی میکنم. 😜
-------------
پ.ن: یکی از صحنه هایی که از لحاظ نورپردازی و اتمسفر و عظمت خیلی چشمم رو گرفت جوری که ویدیو رو pause کردم که فقط چند لحظه نگاه کنم. 😍

starfield.jpg

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,804
IGN این افتخار بزرگ نسیبش شده که یک ساعت از بازی رو تجربه کنه( کوفتش بشه:-<) و:

View attachment 297588
View attachment 297589
View attachment 297590
View attachment 297593
در ign که استارفیلد رو نو منز اسکای 2 میدونه باید گل گرفت .

از کجا میارن نویسندهاشون رو ؟ لپ لپ

بازی اکشن ادونچر رو با rpg مقایسه میکنن ؟

حیف بازی که دادن اینا بازی کنن

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
واکنش من درطول شوکیس: :D
View attachment drdisrespect.mp4

--
یک نکته از نمایش هم اینکه Star System ـا انگار لول بندی دارن:
1686936134059.png

احتمالا با لول پایین واردش بشی گنگ بنگت میکنن راهزنا :D

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,525
به نظرتون برا کسی که فقط PS5 داره برا تجربه این بازی خرید سری اکس بهتره یا بستن پی سی یا لپ تاپ :D فقط هم این بازی نه بازی ها اینده اکس باکسم بخوتم تجربهکنم

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,150
نام
Melkor
به نظرتون برا کسی که فقط PS5 داره برا تجربه این بازی خرید سری اکس بهتره یا بستن پی سی یا لپ تاپ :D فقط هم این بازی نه بازی ها اینده اکس باکسم بخوتم تجربهکنم
بستن پیسی قطعا .

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,295
نام
یونس
اگه بحث بودجه مطرح نیست قطعا پیسی چون روی کنسول 30 فریم اجرا میشه

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
ایتم های رندوم و فیزیکی که دارن بار پردازشی زیادی روی دوش cpu گذاشته مثلا یه ساندویچ رو ور می دارید و می ندازید جای دیگه
توی no man's sky توی شهر ها بازی حتی تا 15 فریم هم پایین میاد در حالی که gpu لودی نداره
توی مصاحبه ign هم تاد گفت که بیش ترین محتوا رو نسبت به بازی های قبلی شون برای بازی ساختن پس یعنی محتوا به اندازه کافی هست پس تعداد سیاره دیگه چه فرقی داره
تاد بازی رو حتی با mass effect هم مقایسه نمی کنه بلکه می گه مثل red dead که ما رو به قرن ها پیش برد بازی تلاش میکنه ما رو وارد یک سفر فضایی کنه
بچه های دیجیتال فاندری هم از گرافیک و گان پلی بازی شوکه شدن در مورد جزییات چهره هم با این که می گن خوب نیست نباید با horizon مقایسه بشه به علت ابعاد زیادی که داره

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,804
توی no man's sky توی شهر ها بازی حتی تا 15 فریم هم پایین میاد در حالی که gpu لودی نداره
اگر بر اساس دیجیتال فاندری میگید ، اونا میگن از این نظر با استار سیتیزن مقایسه می‌شه و نه باید نو منز اسکای مقایسه بشه :Wallbash: x-( :Wallbash: :Wallbash: و در استار سیتیزن هست که فرم‌ریت در شهر ها تا 15فریم افت پیدا میکنه

آخرین ویرایش:

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
PC به 2 دلیل ساده :
مود خوری بی نهایت
رزولوشن دلخاه و فریم تا هرجا سیستم بکشه

• Like
Reactions: Natural Killer

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
من یه سری نگرانی داشتم که بعد نمایش اخیر، یه بخشیشون رفع شدن و یه بخشی هنوز نه.
مثلا اون trait های شخصیتی رو مطمئن نبودم تا چه حد تاثیر میزارن. از اول هم میدونستم این جور چیزا یا background تو سایر بازی ها جنبه Flavor داره برا پلی ترو و قرار نیست همه چی رو عوض کنه ولی خب نمیدونستم اینجا، اون اثر رو میتونه به خوبی بزاره یا نه. که خب گویا میزاره و تا همین حدی که نشون دادن تاثیر ‌trait هارو برا من کافیه.

-یا درباره کامبت نگرانی داشتم که کاملا رفع شد. بازی مشخصه خیلی جدی گرفته خودش رو. اون تاثیر جاذبه های مختلف رو کامبت یا طراحی فیزیکی جذاب بازی(مثلا عقب پرت شدن پلیر اگه درحالت معلق و جایی که جاذبه کمی داره، از سلاح سنگین استفاده کنه) واقع خوب بود. نمایش سال پیش ریکویل بدی داشتن سلاح ها که اینم رفع شده بود. بازم به نظر خودم، سایبرپانک یه مقداری استاندارد هارو تو این بخش و برا بازی های تو این اسکیل بالا برد و طبیعیه استار هم جدی تر بگیره.

ولی مهم ترین نگرانیم ۲ تا چیزه. اول همون explore کردن سیارات رندوم. که تا چه حد جذاب درآوردن اونارو. از سیستم رندوم جنریت خبر دارم و میدونم نمیشه انتظار سیارات و لوکیشن های carefully crafted رو داشت از این رندوم ها ولی بازم مهمه که تا چه حد صرفا نقش فیلر ایفا میکنن و تا چه حد هرکدوم اقلا برا نیم ساعت میتونن جذاب بمونن

دومی هم داستان. همین که بازی گویا جنبه شخصی پیش فرض نمیزاره برا شخصیت اصلی خودش خیلی خوبه. دیگه دنبال پدر یا پسر یا ... مون نیستیم. یه معدن کاره که اتفاقی میفته تو یه ماجرای بزرگتر.(مثل Courier ای که همین اتفاق براش میفته (: ) ولی خب بازی تو این ابعاد واقعا مهمه داستان و شخصیت ها بتونن برات کلیک کنن. دوران داستان گویی زمخت RPG ها حس میکنم به سر اومده. الان ۲۰۱۱ نیست. بخوان نخوان با کار های لارین و CDPR مردم از ار پی جی ها هم ظرافت های داستان گویی میخوان.
گفتن تو داستان دنبال بزرگترین راز بشریت هستیم. بزرگترین راز چیه؟ من ۲ تا گزینه به نظرم میاد. اولیش "منشا حیات بشر" و دومی "آیا تو کهکشان تنها هستیم یا نه و اینکه موجودات هوشمند دیگه ای هستن یا نه"
امیدوارم اگه جنبه عرفانی میخوان بدن به داستان، درست حسابی این کار رو بکنن.

یه ناامیدی هم دارم اجالتا، اینکه گفتن کوئست چین های تمام فکشن های بازی رو بدون توجه به اینکه انتخاب هات درباره با سایر فکشن ها، میتونی کامل کنی و این ینی مثلا Side شدن با یا فکشن، باعث نمیشه فکشن رقیب یا دشمن دیگه تو رو نپذیره. تقریبا مثل اسکایریم که تناقضات روایی اینجوری پیدا می‌شد براش. انتظار داشتم بیشتر سمت ابسیدین برن تو این یه قلم که خب انگار نرفتن.

و اینکه این جا هم مثل همه بازی های بتزدا، ۳ تا theme حضور مشخص داره باز:
-اولی کابوی ها. که از ظاهر Akila City گرفته تا اون همراه Space cowboy مون بهش اشاره دارن.
-دومی هم نقش خانواده تو بازی. واضح ترینش امکان ملاقات پدر مادر خودمون تو خونه اش و موارد دیگه ای که قطعا وجود داره و تو بازی میبینیم.
-سومی هم نقش دین تو بازی. فرقه های مذهبی و موارد از این دست.

هر سه هم با پیشینه سنتی تگزاس و بتزدا قابل درکه.

جز اینا هایپ ۱۰۰. نمایش بازی هم یه جورایی بهترین نمایشی بود که از یه بازی دیدم. ۴۵ دقیقه پرزنتیشن شیک که تمام ابعاد بازی رو پوشش داد.

۲تا آرزو هم بگم که بعیده عملی شه و نمیشه انتظار زیادی هم داشت ولی اگه باشه محشره:

اول اینکه تو بازی، زمین نابود شده. ینی نابود نه ولی ترک شده. حالا دلیلش رو فک کنم نگفتن هنوز. امیدوارم بشه آزادانه بهش سفر کرد. اقلا یه ناحیه ایش رو بزارن که آزادانه توش بگردیم. اگه یهو بفهمیم این بازی با یونیورس فالوت یکیه و دلیل ترک زمین هم همون بحث های هسته ای بوده که عالیه😁(میدونم خیلی تصور غیر محتملیه ولی آرزوم رو دارم میگم). میدونم تو یکی از تصهویر بازی، تو زمین بودیم تو همین نمایش اخیر ولی منظورم اینه آزادانه بشه گشت. اقلا یه بخش محدودی رو.

دومی هم گرچه میدونم horror هیچوقت تایپ بتزدا نبوده، ولی یه سری سیارات و لوکیشن ها اگه بتونن از اون ترس های کیهانی عجیب غریب بزارن واقعا جذاب میشه.

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
من گیمپس دارم ولی روی استیم گرفتم بازی رو چون نسخه استور مایکرو ماد غیر رسمی ساپورت نمی کنه اگه این مورد واستون مهمه در نظر داشته باشید ملت فقط برای برای نسخه استیم می تونن ماد بسازن
فالوت ۴ و اسکایریم رو اکس باکس هم از ماد ساپورت میکنن. این نمیکنه؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,197
نام
∂αнмα
38f0979d-6946-4d47-86e8-7c25f4a25420.png

سلام
از این به بعد یـ فیلد به مشخصات تاپیک اضافه شده که شما رو هدایت میکنه به تاپیک مشکلات مربوط به نسخه PC بازی . اگه سوالی در مورد نحوه اجرا شدن ، سیستم مورد نیاز ، کرک شدن یا نشدن و به طور کلی هر چیزی که مربوط به نسخه PC میشه دارید ببرید داخل این تاپیک
باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر