Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,658
نام
مــاکــان
امیدوارم باعث نشه به علت نبود بازی فرست پارتی زود منتشرش کنن ، و اگر نیاز داره بازم تاخیر بزنن شده تا 2025

خیلی ناراحت کنندس که بتسدایی که زمانی اگر نگیم بهترین ، جز بهترینهای صنعت بود به این حال و رو افتاده
حقیقتش بتسدا همیشه همین وضعیت رو داشته ، منظورم استودیوی بتسداست.
بازیهاش که کلا باگ بودن و بعد بمرور کامل میشدن .
بقول یکی از دوستان پلیرها بتاتستر بودن تا بازیها پج بشن.
برگردیم به لانچ آبلیویون/اسکایریم/فالوت 3 / نیووگاس و...
ده ها بار از ردفال وضعیت افتضاح تری داشتن از لحاظ باگ ، بهینه بودن و...

این وسط فالوت 4 بمراتب وضعیت بهتری داشت ، 76 هم که اصلا کار استودیوی دیگه ای بود نباید به حساب بتسدا نوشت.

از اونطرف آرکین هم همیشه همینطور بوده بازیهاش ، دیس آنردها هم اصلا بهینه نبودن مخصوصا 2 و اون آخری.

چیزی که فرق کرده اینه که پلیرها دیگه اون قشر خاموش نسلهای قبل نیستن که هرچی بندازن جلوشون بگن خب همین خوبه.

به لطف رسانه های اجتماعی بالا تا پایین استودیو رو در مینوردن.
مطمئنا مایکرو/بتسدا به این واقفن ، باید دید برای این وضعیت چه برنامه ای دارن.
یا اصلا برنامه ای دارن؟
=======
اما آرکین بعد از Prey کلا سایه خودش هم نیست ، افراد کلیدیش هم که imsim میساختن اون رو ترک کردن.
مابقی هم احتمالا رهنمود شدن که بازیهای تجاری تری بسازن ، نتیجش شده دوتا بازی اخیرشون.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,834
حقیقتش بتسدا همیشه همین وضعیت رو داشته ، منظورم استودیوی بتسداست.
بازیهاش که کلا باگ بودن و بعد بمرور کامل میشدن .
بقول یکی از دوستان پلیرها بتاتستر بودن تا بازیها پج بشن.
برگردیم به لانچ آبلیویون/اسکایریم/فالوت 3 / نیووگاس و...
ده ها بار از ردفال وضعیت افتضاح تری داشتن از لحاظ باگ ، بهینه بودن و...

این وسط فالوت 4 بمراتب وضعیت بهتری داشت ، 76 هم که اصلا کار استودیوی دیگه ای بود نباید به حساب بتسدا نوشت.

از اونطرف آرکین هم همیشه همینطور بوده بازیهاش ، دیس آنردها هم اصلا بهینه نبودن مخصوصا 2 و اون آخری.

چیزی که فرق کرده اینه که پلیرها دیگه اون قشر خاموش نسلهای قبل نیستن که هرچی بندازن جلوشون بگن خب همین خوبه.

به لطف رسانه های اجتماعی بالا تا پایین استودیو رو در مینوردن.
مطمئنا مایکرو/بتسدا به این واقفن ، باید دید برای این وضعیت چه برنامه ای دارن.
یا اصلا برنامه ای دارن؟
=======
اما آرکین بعد از Prey کلا سایه خودش هم نیست ، افراد کلیدیش هم که imsim میساختن اون رو ترک کردن.
مابقی هم احتمالا رهنمود شدن که بازیهای تجاری تری بسازن ، نتیجش شده دوتا بازی اخیرشون.
آبلیوین مشکل پرفورمنس داشت تا جایی که یادمه ، باگهای عجیب زیاد نداشت
fo3 هم مشکل خاصی یادم نیست
اتفاقا fo4 خیلی باگ داشت ،
آرکین هم کریتیو دایرکتور بازیهای قبلی ، هاروی اسمیت هنوز هست .
مشکل بازیهای جدید استدیو فقط باگ نیست که گیمر بگه به مرور رفع میشه ، خلاقیت کارهای قبلی رو نداره ، دیگه دست گیمر رو مثل قبل باز نمیگذاره از راه های مختلف بازی رو بره . شدیدا تکراری و جنریک شدن .

آخرین ویرایش:

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
635
نام
Ali
دیس آنردها هم اصلا بهینه نبودن مخصوصا 2 و اون آخری
من که هر کدوم چند بار بازی کردم بدون کوچک ترین مشکلی اصلا هم یادم نمیاد زمان عرضه همچین ایراداتی داشته باشه.
اما آرکین بعد از Prey کلا سایه خودش هم نیست
بحث سلیقه جداست ولی از نظر عملکرد بعد Prey بازی Deathloop اومد که اثر خیلی بهتری بود کلا بین Dishonored ها و Deathloop از همه ضعیف تر همین Prey بود با اون پایان سرکاری.
نتیجش شده دوتا بازی اخیرشون
منظورت الان Redfall و Deathloop هستش؟یا من چیزی جا انداختم چون این دوتا هیچ شباهتی بهم ندارن.

• Like
Reactions: soltanmasoud

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,658
نام
مــاکــان
من که هر کدوم چند بار بازی کردم بدون کوچک ترین مشکلی اصلا هم یادم نمیاد زمان عرضه همچین ایراداتی داشته باشه.
یادت نمیاد خب :D

بحث سلیقه جداست ولی از نظر عملکرد بعد Prey بازی Deathloop اومد که اثر خیلی بهتری بود کلا بین Dishonored ها و Deathloop از همه ضعیف تر همین Prey بود با اون پایان سرکاری.
همون بحث سلیقست.
Prey کنار Deus Ex MD بهترین Imsim تاریخه .
Prey اگه بازاریابی و تبلیغات در حد Deathloop داشت وضعیتش این نمیشد ، نامگذاری و... دیگه بماند.
منظورت الان Redfall و Deathloop هستش؟یا من چیزی جا انداختم چون این دوتا هیچ شباهتی بهم ندارن.
از لحاظ کیفی و کلیت گیم پلی میگم که اصلا در حد ساخته های قبلی استودیو نیستن.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,834
Prey کنار Deus Ex MD بهترین Imsim تاریخه .
فقط اون قسمت از بازی که برای رد شدن لیوان میشدی

خلاقیت اگه بازی بود میشد prey .

البته پایانش میتونست بهتر باشه

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
من خیلی ساله بعد از اسکایریم منتظر یه چیزی مثل اونم. استارفیلد عملا باید جاشو بگیره. ولی خب نگرانم. هرچند بنظرم روی یه ردفال نمیشه نسخه این همه استدیو خفن رو پیچید.

• Like
Reactions: RAFA_1992

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
635
نام
Ali
یادت نمیاد خب :D
نه دیگه اگه داشت که اونطوری به موفقیت نمیرسید dishonored 2 در حضور uncharted 4 تونست Best Action/Adventure بگیره
Prey کنار Deus Ex MD بهترین Imsim تاریخه
Deus Ex بیچاره رو به اون نچسبون:D
Prey عنوان خوبیه ولی در سطح جهانی عناوین دیگه Arkane فروش بهتر داشتن و بیشتر تحسین شدن البته که ممکنه اینجا در BC بازی Prey نسبت طرفداراش بیشتر باشه که عادیه و منم به سلایق بقیه احترام میزارم ولی سلیقه و چیزی که واقعا وجود داره دو چیز متفاوت هستن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,658
نام
مــاکــان
نه دیگه اگه داشت که اونطوری به موفقیت نمیرسید dishonored 2 در حضور uncharted 4 تونست Best Action/Adventure بگیره

Deus Ex بیچاره رو به اون نچسبون:D
Prey عنوان خوبیه ولی در سطح جهانی عناوین دیگه Arkane فروش بهتر داشتن و بیشتر تحسین شدن البته که ممکنه اینجا در BC بازی Prey نسبت طرفداراش بیشتر باشه که عادیه و منم به سلایق بقیه احترام میزارم ولی سلیقه و چیزی که واقعا وجود داره دو چیز متفاوت هستن.
imsim کلا سبک خیلی بفروشی نیست ، نفروختن بازی دلیل بر بد بودن اون نیست که اگه باشه کل بازیهای آرکین فروش ضعیفی داشتن.
اصلا همین شد که روآوردنشون به سمت بازیهای تجاری تر.

خب شاید شما با این سبک آشنایی نداری ولی واقعا Deus Ex و Prey تنه به تنه هم میزنن.
نیاز به گفتن نیست خودت یه چرخ بزنی میتونی ببینی که چقدر تحسین شده.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,077
نام
محمد حسین
تو برهه 2015-20 تو حرکتایی احمقانه، زیمکس رو آورد به عنوان مولتی و تجاری مثل فال اوت 76 و quake champions و ... و ....
رد فالم از آگوست 2017 شروع شد و با همون نیت اومد و میگن تک نفره اش سخته که احتمالا قرار بوده کو آپ باشه که بعدا سینگلم زدن تهش.
اولا ایراد بزرگ بودن بی دلیل توشه و با تبلیغ بزرگترین دنیای ساخته شده ارکین اومد ( آشنا هست واژه ، هزار سیاره استارفیلد)
و ثانیا گیم پلی و هوش مصنوعی خسته
_______
تاد هاوارد خالی بند بزرگیه و بشدت دنبال کمیته، کارگردان رد فال گفته بود ماکرو نزاشت ps5 بدیم، ماکرو پورت یه کنسولو کم کرده برات، تهش تو پرفورمنسم گند زدی، فارغ از مسائل خود بازی،پر رو که میگن همینه
خدا کنه جلوی این حرکات احمقانه رو بگیرن و اگه قراره یه مشت فضای بی روح مثل ردفال تو استارفیلد داشته باشیم و برا همین فضاها کلی بار پردازشی ایجاد بشه، تاخیر بزنن یه تغییر اساسی بدن تو استارفیلد
گیم پلی خوب میزد تو استارفیلد ولی بعید نیست همین فضاهای بی روح، یقه استارفیلدم بگیره.

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
635
نام
Ali
imsim کلا سبک خیلی بفروشی نیست ، نفروختن بازی دلیل بر بد بودن اون نیست که اگه باشه کل بازیهای آرکین فروش ضعیفی داشتن.
اصلا همین شد که روآوردنشون به سمت بازیهای تجاری تر.

خب شاید شما با این سبک آشنایی نداری ولی واقعا Deus Ex و Prey تنه به تنه هم میزنن.
نیاز به گفتن نیست خودت یه چرخ بزنی میتونی ببینی که چقدر تحسین شده.
Prey عنوان خوبیه
من که میگم بازیه خوبیه میگم نسبت به بقیه بازیا Arkane کمتر فروخته نرفتم با بقیه IP های یک دهه اخیر مقایسه کنم که
و اتفاقا چون آشنایی دارم با این سبک میگم Prey را به عنوانی که یک سر گردن بالاتر نچسبون.
تمامی عناوینی که نام بردیم با اختلاف متا بالاتری دارن و بعضا جوایز ارزشمندی گرفتن.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,834
تو برهه 2015-20 تو حرکتایی احمقانه، زیمکس رو آورد به عنوان مولتی و تجاری مثل فال اوت 76 و quake champions و ... و ....
رد فالم از آگوست 2017 شروع شد و با همون نیت اومد و میگن تک نفره اش سخته که احتمالا قرار بوده کو آپ باشه که بعدا سینگلم زدن تهش.
اولا ایراد بزرگ بودن بی دلیل توشه و با تبلیغ بزرگترین دنیای ساخته شده ارکین اومد ( آشنا هست واژه ، هزار سیاره استارفیلد)
و ثانیا گیم پلی و هوش مصنوعی خسته
_______
تاد هاوارد خالی بند بزرگیه و بشدت دنبال کمیته، کارگردان رد فال گفته بود ماکرو نزاشت ps5 بدیم، ماکرو پورت یه کنسولو کم کرده برات، تهش تو پرفورمنسم گند زدی، فارغ از مسائل خود بازی،پر رو که میگن همینه
خدا کنه جلوی این حرکات احمقانه رو بگیرن و اگه قراره یه مشت فضای بی روح مثل ردفال تو استارفیلد داشته باشیم و برا همین فضاها کلی بار پردازشی ایجاد بشه، تاخیر بزنن یه تغییر اساسی بدن تو استارفیلد
گیم پلی خوب میزد تو استارفیلد ولی بعید نیست همین فضاهای بی روح، یقه استارفیلدم بگیره.

• Like
Reactions: rahyarpaul

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,658
نام
مــاکــان
من که میگم بازیه خوبیه میگم نسبت به بقیه بازیا Arkane کمتر فروخته نرفتم با بقیه IP های یک دهه اخیر مقایسه کنم که
و اتفاقا چون آشنایی دارم با این سبک میگم Prey را به عنوانی که یک سر گردن بالاتر نچسبون.
تمامی عناوینی که نام بردیم با اختلاف متا بالاتری دارن و بعضا جوایز ارزشمندی گرفتن.
اول اثر خوبی نبود ، بعد بحث فروش بود ، الان بحث متا شد ؟!

کلا در روند ساخت imsim دوتا عنوان هستن که تو اوج این سبک قرار دارن:
یکیش Desu Ex MD و دیگری Prey 2017.
خواه نا خواه این دوتا به هم میچسبن و یا از هم تو بعضی زمینه ها پیشی میگیرن ، حالا شما نمیخوای بچسبه بحث دیگه ایه.

کلا بازیهای آرکین همینقدر کم محلی بهشون شد و دیده نشدن ، چه از لحاظ متا و چه فروش.
Prey مظلوم ترین اونهاست.

مهم اینه که بازیهای قبلی روند کیفی فوق العاده ای داشتن ولی این دوتای آخری (deathloop و Redfall)حتی اگه فروش بمراتب بیشتری هم داشته باشن ، بازی بهتری نیستن.
شما گفتی:
منم گفتم این بازی کنار D.E MD بهترین سبک خودشه.

فکر کنم بهتر اینه که توافق کنیم با نظر هم مخالفیم چون این بحث فایده ای نداره.

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
635
نام
Ali
اول اثر خوبی نبود
این یعنی حرف تو دهن کسی گذاشتن رفیق
Prey عنوان خوبیه ولی در سطح جهانی عناوین دیگه Arkane فروش بهتر داشتن و بیشتر تحسین شدن
اینو گفتم
فکر کنم بهتر اینه که توافق کنیم با نظر هم مخالفیم چون این بحث فایده ای نداره.
کاملا موافقم دوست من

• Like
Reactions: m.d.makan

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
701
بتسدا خودش نزده می‌رقصه.ترکیبش با ایکس باکس یه چیز سمی در میاد.این بازی هم حداقل لانچ خوبی نداره و انتقادات نابودش می‌کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر