Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,651
نام
مــاکــان
دوستان به صداگذاری بازی دقت کردید چقدر فوق العادست؟
تو دورافتاده ترین سیاره هم صدای سطوح مختلف متفاوته.
واقعا به نکته خیلی خوبی اشاره کردی ، خیلی کم دیدم بهش اشاره کنن.
کاش بخش ویژوال انجین هم در حد باقی تیمها مثل همین بخش صداگذاری میبود .
صداگذاری و ویژوال مکمل یکدیگن و همه اونچه که ما از بازی تجربه میکنیم بواسطه همین دو عامله.
با اینکه یک پیشرفت بوضوح چندبرابری به نسبت بازیهای گذشته استودیو داشته ولی خب مسلما نتونسته پا به پا بیاد.

غیر از موسیقی متن فوق العاده ، کار صداگذاری بازی عالیه.
صدای اسلحه ها ، تو شهر که میری صدای پس زمینه ، داخل کلاب و... که میشی.

اصلا همین نشستن / بلند شدن سفینه واقعا ارضا کنندست.
توی کاکپیت که میشینی و ...
کلا صداگذاری بازی درجه یکه و خیلی به فضاسازی کمک کرده.

آقا چرا اینقدر تیر کمه ! من کلا با کاتر دارم میرم جلو :D
اسلحه قویتر بگیر که اینقدر نیاز نباشه خشاب خالی کنی رو سر دشمن.
اگه پرک Armor Piercing هم داشته باشه که نونت تو روغنه.

اسلحه اصلی رو انتخاب کن و فقط برای اون مهمات بخر.

میدونی که تو اسلحه فروشیها اگه سطل آشغال رو بلند کنی و اسلحه های روی شلوها رو با اون بندازی پایین و همینطوری حول بدی ببری یک گوشه میتونی بزاری تو جیبت؟
بعد میبری یه جای دیگه میفروشیش و بدون اینکه از منو بیرون بیای دوباره Buy Back میکنی که قانونی بشه.
طبق این برو که همون اوایل بازی خیلی کمک میکنه:

==========
برای ست آرمور هم وقتی اولین بار سارا رو میبینی که آرتیفکت رو بهش بدی ، دست راست کنار پله ها ، یک در داره که میره به اتاق شخصی سازیها.
همون رو ادامه بده میرسی به یک اتاق خواب که داخلش یک ست آرمور Mark 1 هست.
شاید یکی از قویترین ست آرمورهای کل بازی باشه.
باز کردن قفلش لول بالا میخواد ولی روبروش که وایسی ذره ذره حرکت کنی میتونی نمایشگر موس/گیم پد رو از بین درز شیشه ها بزاری روی خود آرمور و E یا A بزنیو بگیریش.
Mark_I_Spacesuit.jpg

Mmh1373

کاربر سایت
Jun 19, 2021
58
بسته به نوع سیاره یا قمر هم هر کدوم موسیقی مخصوص خودشو تعیین کردن
کلا از نظر صدا و موسیقی بازی نکست لوله فکر کنم بعد از DA Origins این بهترین کار Inon Zur باشه توی بخش موسیقی
موسیقی که شاهکاره،فقط ای کاش تعداد ترک بیشتری داشت.
یه چیز دیگه که شاید خیلی ساده به نظر برسه،ولی تو غوطه وری بازی میتونست موثر باشه،ردپای شخصیت تو محیط های مختلفه که متأسفانه در نظر نگرفتن.

Mmh1373

کاربر سایت
Jun 19, 2021
58
واقعا به نکته خیلی خوبی اشاره کردی ، خیلی کم دیدم بهش اشاره کنن.
کاش بخش ویژوال انجین هم در حد باقی تیمها مثل همین بخش صداگذاری میبود .
صداگذاری و ویژوال مکمل یکدیگن و همه اونچه که ما از بازی تجربه میکنیم بواسطه همین دو عامله.
با اینکه یک پیشرفت بوضوح چندبرابری به نسبت بازیهای گذشته استودیو داشته ولی خب مسلما نتونسته پا به پا بیاد.

غیر از موسیقی متن فوق العاده ، کار صداگذاری بازی عالیه.
صدای اسلحه ها ، تو شهر که میری صدای پس زمینه ، داخل کلاب و... که میشی.

اصلا همین نشستن / بلند شدن سفینه واقعا ارضا کنندست.
توی کاکپیت که میشینی و ...
کلا صداگذاری بازی درجه یکه و خیلی به فضاسازی کمک کرده.

اسلحه قویتر بگیر که اینقدر نیاز نباشه خشاب خالی کنی رو سر دشمن.
اگه پرک Armor Piercing هم داشته باشه که نونت تو روغنه.

اسلحه اصلی رو انتخاب کن و فقط برای اون مهمات بخر.

میدونی که تو اسلحه فروشیها اگه سطل آشغال رو بلند کنی و اسلحه های روی شلوها رو با اون بندازی پایین و همینطوری حول بدی ببری یک گوشه میتونی بزاری تو جیبت؟
بعد میبری یه جای دیگه میفروشیش و بدون اینکه از منو بیرون بیای دوباره Buy Back میکنی که قانونی بشه.
طبق این برو که همون اوایل بازی خیلی کمک میکنه:

==========
برای ست آرمور هم وقتی اولین بار سارا رو میبینی که آرتیفکت رو بهش بدی ، دست راست کنار پله ها ، یک در داره که میره به اتاق شخصی سازیها.
همون رو ادامه بده میرسی به یک اتاق خواب که داخلش یک ست آرمور Mark 1 هست.
شاید یکی از قویترین ست آرمورهای کل بازی باشه.
باز کردن قفلش لول بالا میخواد ولی روبروش که وایسی ذره ذره حرکت کنی میتونی نمایشگر موس/گیم پد رو از بین درز شیشه ها بزاری روی خود آرمور و E یا A بزنیو بگیریش.
View attachment 308768
حتا با دوربین های مختلف امتحان کنید صدای بازی رو،مثلا اول شخص صداها نزدیکتر به گوش میرسه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,651
نام
مــاکــان
حتا با دوربین های مختلف امتحان کنید صدای بازی رو،مثلا اول شخص صداها نزدیکتر به گوش میرسه.
من بازیهای بتسدا رو همیشه FPS میرم.
آره واقعا فرق داره بین اول شخص و سوم شخص.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
امروز حین بازی طبق معمول داشتم اینونتوری مدیریت میکردم به این فکر افتادم که حیف نیست احتمالا بعد اکسپک بتسدا کارش با بازی تموم بشه؟
نزدیک ترین تاریخ برای نسخه بعدی هم میره 12-10 سال بعد :(

داشتم فکر میکردم چی میشد الان شرایط نسل 7 برقرار بود و بتسدا سفارش اسپین آف رو به یک استودیوی دیگه (ترجیحا آبسیدین )میداد8->[-o<
تا قبل امروز خیلی خیلی برای آبسیدین خوشحال بودم که با بودجه های خوب دارن بازیهای خودشون رو میسازن.
حتی یک بازی دیگه با تِم مشابه دارن.

ولی امروز واقعا دلم خواست کاش بیکار بودن و بتسدا مثل نسل 7 دیوونه.
اینکه تاد هاوارد میخواد چند سال دیگه خداحافظی کنه غم انگیزه ولی بنظرم از یه نظر خوب میشه!

حس میکنم شدید به IP هاش وابسته هست و راضی به انداختن رو دوش یکی دیگه نمیشه، مخصوصا بعد New Vegas که مطمئنم فکرشم نمیکرد اینقد محبوب بشه.
حالا شاید بعد رفتنش یکم دستشون باز تر بشه، انجین، Asset ها و کلا IP هارو دراختیار استودیو های دیگه بزارن حالا با نظارت خود بتسدا!

چقد مگه آدم عمر میکنه این همه سال بخاطر یه بازی صبر کنه :D
مثلا الان همه واسه Fallout 5 رو 2030 برنامه ریختن اما هرجور حساب میکنم حتی اگه الدر اسکرولز 2026-2027 هم بیاد بازم احتمالا 2030 خبری از Fallout 5 نمیشه :(
فک کن این انجین آپدیت شده رو با تمام امکانات بدن دست آبسیدین فال اوت بسازه 8->

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,633
نام
کورش
توصیه میکنم به جای تموم کردن بازی برید سیستم های حدود لول 60 به بالا رو بگردید. چیزهای خیلی جالبی توشون پیدا میشه. چون بیشتر داستان بازی در سیستمهای لول پایین میگذره ممکنه چیزهای زیادی رو از دست بدین. من اسلحه ای پیدا کردم که قیمتش حدود 58 هزاره و خیلی قویه. همچنین لباس و کلاه خیلی قوی پیدا میکنید.
البته هنوز به سیستم های لول 75 نرفتم ولی در همین حدود 60-65 هم موجودات لول بالا زیاده . فکر میکنم تا لول 95 هم دیدم.
یه مورد دیگه اینکه برای گشت و گذار به هیچ وجه وابسته به کوئست نشید. من در همین سیستمهای لول بالا جاهایی رو پیدا کردم که ربطی به هیچ کوئستی نداشت ولی با خوندن فایلها و لاگ ها و کنار هم گذاشتن شواهد متوجه داستانشون شدم و اتفاقا جالب بودن. بیشتر نمیگم که اسپویل نشه ولی حتما سیستمهای لول بالا رو بگردید. البته قبلش یه سفینه قوی هم نیاز دارید. اونی که مجانی در فکشن کوئست میگیرید بد نیست من با همون میرم.
سفینه های کلاس B و C هم جالب هستن اگر بتونید بگیرید. فعلا من یک سفینه کلاس B گرفتم ولی بخاطر حجم کارگو همون سفینه قبلی رو استفاده میکنم.
نکته بعد به rarity اسلحه وابسته نشید. در خیلی از مواقع یه اسلحه معمولی از لجندری بهتره. حتما سراغ لول اپ کردن اسکیل ساخت اسلحه برید. تاثیر خیلی زیادی داره. هرقدر دیرتر سراغ اسکیل ساخت اسلحه برید پیدا کردن ایتمهای مورد نیاز سخت تر میشه.

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,349
دوستان من نمیدونم به باگی چیزی خوردم یا نه ولی هر کار میکنم نمیتونم مرحله ی into the unknown که مرحله ی اصلی هست رو انجام بدم ... مشکل هم اینه که راهنما که با lb میزنم اصلا میگه باید جای دیگه بری در صورتی که میدونم باید کجا برم ... باید داخل در طلایی loge برم ولی در اصلا باز نمیشه حتی قفل هم نیست..

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من فعلا دارم استوری اصلی رو راش میدم :D بعدش که تمومش کنم نیوگیم پلاسو در آغوش میکشم و تا نیوگیم پلاس 10 میرم اونجا یه بار دیگه داستان رو با دقت بازی میکنم و در نهایت میرم و از سندباکس بازی لذت میبرم :D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,747
من فعلا دارم استوری اصلی رو راش میدم :D بعدش که تمومش کنم نیوگیم پلاسو در آغوش میکشم و تا نیوگیم پلاس 10 میرم اونجا یه بار دیگه داستان رو با دقت بازی میکنم و در نهایت میرم و از سندباکس بازی لذت میبرم :D

چرا 10 ؟

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,112
یه سری نکاتو یه نفر توی ردیت بازی گفته و upvote بالایی داره اگه دوست داشتید بخونید و سرلوحه کارتون قرار بدید (البته بعضی موارد نظر شخصیه و به استایل بازی کردنش ربط داره و لزوما ممکنه درست نباشه!):

screencapture-reddit-r-Starfield-comments-16fxkdk-80-hours-in-my-i-wish-i-knew-that-earlier-li...jpg

آخرین ویرایش:

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,561
نام
عرفان
من بازی رو روی مانیتور G7 سامسونگ بازی می‌کنم و خوبه کلا راضیم، ولی امروز گذاشتم روی LG C2 و با Dolby Vision بازی کردم ، فقط میتونم بگم WOW. بازی از لحاظ ویژوال عالیه و واقعا زیباست.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,473
نام
aliakbar
من بازی رو روی مانیتور G7 سامسونگ بازی می‌کنم و خوبه کلا راضیم، ولی امروز گذاشتم روی LG C2 و با Dolby Vision بازی کردم ، فقط میتونم بگم WOW. بازی از لحاظ ویژوال عالیه و واقعا زیباست.
دیشب بازی رو series s پلی دادم تشتکام پرید.
بازی فوق‌العاده روون و با کیفیت بود
بعضی اوقات افت فریم وجود داشت ولی مربوط به صحنه های شلوغ بازی نبود و بیشتر موقع خروج از مپ و اینونتوری بود.

فکر کنم تیمی که از ماکروسافت واسه کمک رفته بودن هدفشون نسخه کنسولی بوده.

بازی رو هر دو کنسول به شدت بهینه است و تا جایی که هر دو رو دیدم باگ خاصی وجود نداشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر